Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Orchideo jak tam po wizycie z Zuzią u lekarza?
    Kuba ma...
    KUBUŚ
    MAMUŚKA

    Skomentuj

    •    
         

      No nic byłam pogadałam sobie sama ze sobą i muszę już uciekać.Zaraz przychodzi niania do Kuby-muszą się ze sobą porządnie oswoić przed ślubem
      Kuba ma...
      KUBUŚ
      MAMUŚKA

      Skomentuj


        Rózyczko-w sobotę masz ślub. jak szybko minął rok.dopiero nam pisałaś,że byliście u księdza i termin za rok.
        Niania będzie na stałe do Kuby? tzn na cały dzień?
        http://www.glitter-graphics.com/

        http://www.caption.it/

        Natalka

        ma juz

        Skomentuj


          Podawałm Natali w tym tygodniu kaszkę manne. takie są teraz podobno zalecenia. Myślę,że nie zaszkodziła jej. Nic nie wyskoczyło na ciele, nie płacze z bólu brzuszka.. wię c myślę,że OK. dziś zamierzam podać brokóła. Zobaczymy.

          Dziewczynki, od jakiegoś czasu Natalka jest marudna , płaczliwa, pakuje łapki do buzi,mocno się ślini.. czy to ząbki? czy coś innego może mieć takie objawy? Długo to może potrwać?- już trwa jakieś 2 m-ce.Jak nie zęby to niewiem co.


          Izuś-Ty nie wariuj- oszczędzaj się. Mój też niestety jest typem,że musi mieć podany talerz pod nos. ale w ciąży nie nadwyrężałam się. a nawet często mówiła,że jestem zmęczona (mam prawo),że pobolewa mnie brzuch. nie zabijałam się bo J. musi mieć obiad na konktretna godzinę, często musiał )i musi czekac i nie ma tragedii z tego powodu. Nie dawaj si Iyus. Odpoczywaj. Dzieciatko jest teraz najwaniejsze.

          dlaczego pomerdalo sie mojej klawiaturze y i z. i nie ma a, e,z... kreseczka. o co tu chodzi. i jeszcze ten zamolony komp spowalnia i zawiesza sie.
          nie moge sciagnac druku w PDF i MSWord -czy jakos tak-
          Last edited by storczyk; 25-08-2008, 13:38.
          http://www.glitter-graphics.com/

          http://www.caption.it/

          Natalka

          ma juz

          Skomentuj


            No więc jestem.
            Byłam w szpitalu i miałam szczęscie bo moja ginka była i nie musiałam zostawać,bo inny lekarze kazali by zostać .
            Zrobiła mi usg przez brzuch i widać było tylko pęcherzyk,po zarodku ani śladu.
            Bete zrobiłam i jutro w południe bede mieć wynik.
            Więc to już chyba koniec.
            Bo zarodek musiał by być. We wtorek był.
            A teraz nie ma nic, pusto.
            Jutro mam tylko z betą do niej zadzwonić , i zobaczymy co dalej.
            Razem...

            Skomentuj


              Margaretko strasznie mi smutno!To znaczy ze juz nie ma szans?

              Skomentuj


                margaretko strasznie mi przykro

                a my dzis bylismy na wsi, mam bratanice na wakacjach, bylam z dziewczynkami na spacerku, na wsi czuc juz jesien, ostatni tydzien sierpnia a mialam wrazenie jakby byl juz pierwszy tydzien pazdziernika
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  Margaretko - bardzo mi smutno ale moze jeszcze nie wszystko stracone - czasem tak bywa, ze dziś zarodka nie widać a za parę dni jest - testy beta dadzą pewny wynik - daj znać jak będą

                  Skomentuj


                    witam cieplutko!
                    chciałam wszystkim podziękować za odpowiedzi w sprawie mojego Artura, troche mi sie w moje głowie układa powoli ale co z tego wyjdzie? zobaczymy
                    Margaretko nie wiem co moge w tej chwili Ci napisac, smutne wieści, dla mnie trochę niezrozumiałe ze lekarze tak raz coś widza później juz nie ,ale nie znam sie na szczegółach tego zawiłego zjawiska jakim jest ciąża, a możesz mi tak w skrócie wyjaśnić na czym polega to badanie " beta" bo mówiąc szczerze dopiero na forum usłyszałam o tym badaniu i nie wiem co ono wskazuje?
                    Andziu a moja panna to juz 6 miesiączków skończyła szybko minęło prawda! a co do diety to na razie podaje jej zupkę i soczek no i oczywiście cycuś nadal na żądanie czyli jak to mówi mój teść " raz dziennie- zaczyna rano a kończy wieczorem" a jak Zuzia radzi sobie z cycusiem? robi juz trochę dłuższe przerwy?
                    no i juz muszę mykac a tyle jeszcze mam myśli w głowie ech do jutra zapomnę ale Gabi wzywa, zgłodniała bo jadła jakaś godzinne temu papa

                    Skomentuj


                      Stokrotko - mądra Kobieta jesteś to i chłopaka ułożysz jak trzeba - to trudne, ale możliwe - trochę dobrym słowem, trochę podstępem ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Margaretko bardzo mi przykro ale mam nadzieje ze jest jeszcze szansa. Trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok.

                        A moja panna dopiero usnela. Juz byla nieprzytomna o 21:30 ale jak Artur wrocil z pracy to usmiech i zabawa odchodzila. Ale mama ja wziela i uspila wiec mialam z glowy
                        Dzis w miare grzeczna byla. Robilysmy wielkie sprzatanie. Tzn ja sprzatalam a Dorotka robila wszystko zeby mamie szybko nie zabraklo zajecia

                        Cos jeszcze mialam ale jak zwykle nie pamietam.
                        Dorotka
                        Blog Dorotki

                        Skomentuj




                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            zaczynam swietowac z dorotka juz dzis
                            padam normalnie i chyba padne przed polnoca.. cuda sie zdarzaja

                            orchideo a jaka szczepiuonke wybralas dla zuzi?

                            kinia a ty to gdzie sie zagubilas w akcji? dalej cie cinek molestuje?
                            Last edited by konwalia; 25-08-2008, 23:23.
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              Dziekujemy ciociu Monisiu

                              Ja tez juz klade sie spac. Maz chyba cos chce Bedzie trzeba jakos go zbyc.

                              Dobranoc kochane kwiatolki:*
                              Dorotka
                              Blog Dorotki

                              Skomentuj


                                Witam z rana.
                                Biedne jesteście z tymi teściami. Dobrze,że chociaż ja nie muszę się o to martwić. Moi teściowie można powiedzieć ,że kochaja mnie nawet bardziej niż swojego syna.Zawsze są za mną nawet jak nie wiedzą kto ma rację, czy ja czy J.Teściów mam super. Oby tak dalej.
                                http://www.glitter-graphics.com/

                                http://www.caption.it/

                                Natalka

                                ma juz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X