Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    http://www.papilot.pl/gwiazdy-lans/n...8/08/1131.html
    widzialyscie ranking najbrzydszych czesci ciala gwiazdek? haaaa gdzie im tam do nas laseczek
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Frezja Pokaż wiadomość
      Witajcie z Ranca!

      Co do tesciow o ja moich dalej nie za bardzo ale coz musze ich znosic raz na jakis czas!Ostatnio jak tam poszlam to poczulam sie tak jakbym nie istniala!Moja tesciowka ma sciane ze zdjeciami!Na zdjeciach znajduja sie osoby z jej najblizszego otoczenia czyli dzieci (2 synow i corka)tesci ona wnuki(2 wnokow ma Adi 2 lata i Bartek 1 rok)i synowe(ja i druga)corka nie ma meza a nawet chlopaka!I wiecie wszyscy wyzej wymienieni byli a mnie tam nie bylo!
      Malo tego tamten syn byl na zdjeciu ze swoim syne i zona a moj maz byl na zdjeciu z ADriankiem i swoja siostra!Wiecie nie zalezy mi na tym zeby tam byc ale to bylo mocno ponizajace!Moj maz to powiedzial ze wojne im zrobi ale wymusilam zeby to przemilczal bo juz nie chce jakis rewolucji!
      A teraz milego dzionka i zmykam po jakies zakupki na sniadanko!buziolki kwiatolki
      frezyjko sliczna wyobrazam sobie jak sie poczulas, co jak co ale synowe sa wyczulone jak sa odbierane przez tesciow, nie martw sie i nie przejmuj, to tylko tesciowa wystawila o sobie swiadectwo .. poprostu zachowala sie niegrzecznie wg mnie, a moze nie miala lepszego zdjecia???.. moze mialaby na to jakies wytlumaczenie jesli to nie bylo dzialanie zlosliwe i z premedytacja
      nie przejmuj sie , nie warto, wczesniej czy pozniej zmadrzeje bo zrozumie ze jak cie bedzie olewala to sraci dobry kontakt z synem i wogole przestanie widywac wnusia a watpie czy akurat na tym by jej zalezalo... moze i ona kiedys zmadrzeje

      pozdrow siostrzyczki
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        Napisane przez Fuksja Pokaż wiadomość
        Wiolka pochwal sie jakims zdjątkiem
        a jak J.? lepiej juz czy nadal cie wnerwia??
        jesli tak pokaż mu moje zdjecie i powiedz ze w ciazy duuuzooo przytyłam i chyba nie chce dostac w łeb od takiej kobity a jak sie nie poprawi to sie pofatyguje do niego
        całuski dla długowłosej panny Natalki i krótkowłosej mamusi. rano małemy pokazywałam zdjecie twojej panny i moze to jego łysą główke zmotywuje do zapełnienia sie włoskami
        nio cio ty fuksjo, slicznie wygladasz, raczej bysmy we dwie zagadaly go na smierc.. mamy dobry trening w domu, obie testowalysmy na naszych meniach chyba wszystkie chwyty a gadanie w dalszym ciagu chyba najlepiej wychodzi

        a z wloskami natalki masz racje przesliczne jak i sama natalcia
        Dianeczka mama czy tata?

        GG ? 11887428

        Skomentuj


          Napisane przez storczyk Pokaż wiadomość
          Kwiatuszki- mam pytanie. Nie pamiętam już jak to było przy Hubercie.
          Dostałam nosidełko dla małej (na plecy) i niewiem czy mogę ją już nosić, czy nie jest za mala?


          Fuksjo jak Karol? co mówią lekarze?
          ja na ten temat nic nie wiem, zadna znajoma nie korzystala z tego wynalazku, przykro mi
          sama kiedys sie za tym rozgladalam, ale nie mialam sie kogo poradzic i mi przeszlo
          Dianeczka mama czy tata?

          GG ? 11887428

          Skomentuj


            Hej Wam!
            Konwalio malo nie spadlam z fotela jak zaczelam czytac Twoj post. Dla mnie to by byla tragedia ale jak Wy chcecie to troche smutek. Czekam z utesknieniem na taka wiadomosc kiedys w przyszlosci.
            No zle sie troche wyrazilam dziecko jest cudem nie tragedia ale ja poprostu nie chce.

            Oby slonecznik wrocila do domku i bylo wszystko ok.

            I ja Wam cos powiem to padniecie. Moj maz zasiadl sobie dzis z piwkiem przed forum i po koleji musialam mu tlumaczyc kto jest kto. Z oczywistych wzgledow kojarzy tylko Monie, Paule i Wiole Ale nad reszta pracuje.
            Wiecie jak to smiesznie wygladalo myslalam ze padne

            Dorotka znow sie dzis wychasala na trawce i spi jak aniolek.

            A ja jutro na impreze z kolezankami. Planowana tequilla i powrot o 4 A mezulek w domku hehe tak powinno byc.

            Andziu ja robie tak. Gotuje sobie wode w garnku(od czasu do czasu jakis spale) A potem wlewam do czajniczka. No i jak potrzebna butla to odmierzam potrzebna wode i podgrzewam. Szybko dojdziesz do wprawy zeby podgrzac idealnie. Mam tez podgrzewacz ale zadko korzystam, sprawdza sie idealnie do podrzewania sloiczkow ale Dorotka i tak nie lubi.

            Cos jeszcze mialam ale jak zwykle nie pamietam.

            Dobranoc kochane.
            Dorotka
            Blog Dorotki

            Skomentuj


              Napisane przez Lilia Pokaż wiadomość
              Hejka!
              Dorotek spi mam nadzieje ze sie szybko nie obudzi. Mamy 3 zabka!!!! i za chwile bedzie 4. No i doczekalam sie kasownika gryzie chorobnica jak nie wiem


              A ja do Was nie dolacze bo zapuszczam hehe.
              gratulacje zebolkowej panience


              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                Napisane przez Lilia Pokaż wiadomość
                Hej Wam!



                I ja Wam cos powiem to padniecie. Moj maz zasiadl sobie dzis z piwkiem przed forum i po koleji musialam mu tlumaczyc kto jest kto. Z oczywistych wzgledow kojarzy tylko Monie, Paule i Wiole Ale nad reszta pracuje.
                Wiecie jak to smiesznie wygladalo myslalam ze padne

                Dobranoc kochane.
                hahaha, moj tez czasem podczytuje
                pozdrawiam cie Artur
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  KOnwalio no ale wieści no szkoda że tescik się pomylił ale myślę że skoro już sobie pomyślałaś ze fajnie by było postarać sie o kolejnego dzidziusia to może .... wkrótce..... trudno się zdecydować ale jest to możliwe, ja jestem na to żywym dowodem, chociaż wszystkie znaki na ziemi i niebie mówiły że to szalony pomysł!
                  gratuluję Diance nowych umiejętności i muszę się pochwalić ze i Gabi z tygodnia na tydzień ma spore osiągnięcia, również sie nauczyła bujać w klęku myślę że jak na takiego grubaska to całkiem szybko ,moja niunia jutro kończy pół roczku a dziś na domowej wadze wyskoczyło nam że waży juz 10,3 kg, umie też już samodzielnie siedzieć i tylko martwi mnie ze nie przekręca sie na brzuszek i plecki udało jej się trzy razy i koniec. no cóż poczekam sobie jeszcze , myślę ze ta frejka też ja sporo ogranicza, jednak pół doby ma ją non stop na sobie,a ruszac sie w tym to jest właściwie niewykonalne,oby do września i decyzji lekarza ze juz nie p0otrzebuje tego ustrojstwa!!

                  Skomentuj


                    Olciu to fajnie ze meniu sie interesuje i chce poznać osoby z którymi w sumie jesteś juz tak długo w dobrym kontakcie, mój nie bardzo to rozumie, i czasem wkurza się że gadam " z całym światem" ale czasem też spyta co tam w świecie słychać
                    no a co do garnków przypalonych, no cóż ofiary muszą być , w końcu dążysz do doskonałości

                    Skomentuj


                      ja dzis spalilam patelnie, upssss
                      wyjelam rybe i zapomnialam zgasic gaz pod patelnia.. chyba znowu sasiedzi sie zorientowali ze ja cos pichcilam.. z 6 godzin czuc bylo tylko swad dymu


                      ulenko a co z praca? wracasz? co nowego u twojego pierworodnego? i ciesze SIE ZE CIEZKA PRACA NIE IDZIE NA MARNE, GABRYSIA SOBIE DZIELNIE RADZI
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        tak mnie na wspominki wzielo i czytam od poczatku caly watek, szybko sie sie czyta nawet..
                        a ksiazke od fuksji juz doczytalam do 100strony
                        Dianeczka mama czy tata?

                        GG ? 11887428

                        Skomentuj


                          Hehe to wez polki przeczytaj na pewno Ci szybko pojdzie. Ja tez sobie ksiazeczke uzyczylam ale nie ma czasu wiecznie.

                          Dobra jeszcze raz dobranoc papapapa
                          Dorotka
                          Blog Dorotki

                          Skomentuj





                            gratuluje juz dzis dla Gabi bo jak to przy sobocie, nie wiadomo kiedy sie padnie
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              NASZ DOROBEK


                              3 grudnia 2007 NATANIEL JAKUB (Fuksja) 4200g-62cm

                              5 wrzesień 2007 ANDRZEJ LUKASZ (Izka-22)

                              6 wrzesień 2007 DIANA ALEKSANDRA (Bez) 2600g-50cm

                              8 maj 2007 OLAF (Jasmin) 4255g-56cm

                              11 styczeń 2008 PIOTR (Zły ogrodnik) 3030 g-52 cm

                              13 lipiec 2008 ZUZANNA (Orchidea) 2960g-54cm

                              14 listopad 2007 ROBERT LEO (Fiołek) 3300g-54cm

                              14 listopad 2007 DIANA ANNA (Konwalia) 2600g-50cm

                              15 wrzesień 2006 ADRIAN ROBERT (Frezja) 2900g-55cm

                              17 marzec 2008 NATALIA KAROLINA (Storczyk) 3770g-55cm

                              23 luty 2008 GABRIELA (Stokrotka) 4400g-58cm

                              24 listopad 2007 MONIKA (Kaktusica) 3750g-54cm

                              26 listopad 2007 DOROTA (Lilia) 3840G-55CM

                              29 pazdziernik 2007 JAKUB (Róża) 4130g-60 cm

                              29 czerwiec 2008 AMINA (Brooke) 3060g-49cm



                              z niecierpliwością czekamy na :

                              AMELKE (Słonecznik) 18 wrzesien 2008
                              KLAUDIE (Izka 22) 25 marca 2009


                              Last edited by konwalia; 29-08-2008, 00:31.
                              Dianeczka mama czy tata?

                              GG ? 11887428

                              Skomentuj


                                Bez- dominika i dianka uno
                                brooke- Kinga i Aminka
                                Fiolek- agnieszka i robercik
                                Frezja- ala i adrianek
                                Fuksja- judyta i natanielek
                                Izka22- iza i andrzejek
                                Jasmin- dorotka i olas
                                kaktusica- anetka i monisia
                                konwalia- monika i dianka duo
                                Lilia- ola i dorcia
                                Margaretka - judyta
                                Orchidea- ania i zuzia
                                Róża- ania i kubuś
                                słonecznik- edytka i juz ok 18 wrzesnia Amelka
                                stokrotka35- ulenka i gabrysia
                                storczyk- wiola i natalia
                                zły ogrodnik- paulina i piotrus
                                Last edited by konwalia; 29-08-2008, 00:32.
                                Dianeczka mama czy tata?

                                GG ? 11887428

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X