Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej frezjo, otrzasnelas sie troche z tych przykrych wydarzen? jak spotkanie z siostrzyczkami?

    wyczytalam dzis ze KELLY Z BANDY amputowala sobie obie piersi zeby ratowac zycie przd rakiem,
    cywilizacja postepuje a choroby dalej zabijaja.. cos tu nie gra..
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      http://www.papilot.pl/diety-zdrowie/...-zakazana.html - o cesarce
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        http://www.papilot.pl/gwiazdy-lans/n...-z-rakiem.html i jeszcze raz o raku
        Dianeczka mama czy tata?

        GG ? 11887428

        Skomentuj


          hej kwiateczki i wszystkie mateczki
          u nas w nocy była burza wiec tak szybko zniknęłam...
          własnie wróciłam z zakupow i w lumpku koło mnie dorwałam superaśny srój spidermena dla małego jak na niego patrze to aż mi sie buzia śmieje..tak napredce strzeliłam fote telefonem wiec nie oddaje uroku..hihi naprawde mozna fajne rzeczy dostac
          Attached Files

          Skomentuj


            Napisane przez Fuksja Pokaż wiadomość
            hej kwiateczki i wszystkie mateczki
            u nas w nocy była burza wiec tak szybko zniknęłam...
            własnie wróciłam z zakupow i w lumpku koło mnie dorwałam superaśny srój spidermena dla małego jak na niego patrze to aż mi sie buzia śmieje..tak napredce strzeliłam fote telefonem wiec nie oddaje uroku..hihi naprawde mozna fajne rzeczy dostac
            fajniutki, ja tez lubie takie bajery
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              i juz sie nasiedzialam, jak sie ktoras pojawia to ja musze spadac- mala sie juz zbudzila
              papapa calusow 102
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                Hej Wam!
                No ja bylam rano nieprzytomna na szczescie Dorotka pobawila sie grzecznie godzinke i jeszcze dospalysmy do 10.
                A ja po wczorajszej imprezce mam straty i smrod w domu. Wstawilam wode zeby sie zagotowala na mleczko i spalilam garnek Az strach jak mama wroci bo to nowiuski garnek byl

                Konwalio juz dzis lepiej. Wiadomo jak nie bedzie jadla takich rzeczy to bedzie ok. Teraz juz totalny zakaz dawania przez babcie ciastek i innych rzeczy. Mialam juz nadzieje bo w weekend Artur napasl ja sernikiem i bylo ok.

                Wiesz z ta wyplata to super pomysl, ale z tym zrobieniem dobrze to niekoniecznie zawsze mozna pozyczyc sasiada Albo hydraulik sie jakis trafi
                Dorotka
                Blog Dorotki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam

                  Jaśminku a no byłam u lekarza. Pierwszy raz w zeszłym miesiącu ale tylko pęcherzyk było widać, zrobiłam bete i wsio ok wyszło.
                  No i byłam w ten wtorek, zrobiła usg i nie było widać serduszka
                  Kazała zrobić bete i wyszło 20 tyś , więc ok.
                  Idę znowu za tydzień na usg.
                  I wogóle się okazało że owulka mi się przesunęła :/ Wrr
                  Zamiast 8tc jest 6tc.
                  Byle do czwartku.

                  A suwaczka nie ma żeby nie peszyć.
                  Dam za tydzień jak będzie dobrze
                  Razem...

                  Skomentuj


                    No Andzia soczewki zakupione. Jak sie okaza super to Cie na rekach bede nosic. Jak ja Ci sie odwdziecze?

                    Judytko Ty moze meza nie wysylaj tylko daj bilecik w jedna strone tesciowi

                    A co do ciucholandu do ja tez sie ostatnio przemoglam. Dla siebie to jeszcze cos kupie ale dla Dorotki nie. Ale nie moglam sie oprzec jak zobaczylam sukienusie. Ta w panterke co jest w avatarze kupilam wlasnie tam.
                    Last edited by Lilia; 21-08-2008, 12:32.
                    Dorotka
                    Blog Dorotki

                    Skomentuj


                      Teraz ja gadam do siebie. Mowie Wam dziewczyny tak sie starosc objawia Ide poprasowac ciuszki tylko nie wiem czy przez ta spalenizne nie bede prac drugi raz bo smrod wlazl do lazienki
                      Dorotka
                      Blog Dorotki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witajcie
                        Moje samopoczucie nie najgorsze -Adiego tez!Tylko psychicznie nie moge do siebie dojsc!Dzis o 13 bylam na pogrzebie!Widzialam w trumnie mojego kolege i to dla mnie zbyt wiele...Jego zony nie bylo na pogrzebie jest w szpitalu przytomna i wie o wszystkim!On wygladal koszmarnie krwiaki since i w pol otwarte oczy ale czego sie spodziewac po takim wypadku!Jego matka poprostu nie chciala w to uwierzyc ze to on lezy w trumnie!Taki mlody!
                        Niewiem jak ja sie ogarne po tym bo dla mnie to wielka tragedia!
                        Jego coreczka w kwietniu skonczyla 2 latka!Dzwoni do niego codziennie i pyta czy przyjdzie po nia!-wyobrazacie sobie-Wiem ze od jakiegos czasu starali sie o druga dzidzie poniewaz z duma o tym mowil(taki kochany czlowiek)Ale nie wiem czy Anetka jest w ciazy czy nie!Nie mialam odwagi porozmawiac z ich rodzina!
                        Co do facetow to ja tez wiele wycierpialam zanim moj meniu zrozumial ze jestem teraz jego najblizasza rodzina ale to byla wina jego rodzicow ,ktorzy wychowali go w przekonaniu ze Facet rzadzi-kobieta wielkie nic!Pozatym wtracali sie bezprzerwy!Ale na spokojnie rozmawialam z Meniem i zrozumial ze tak byc nie moze!A tak pozatym to on jest wspanialym i uczciwym czlowiekiem!Na nic nie narzeka zacharowuje sie dla nas po 12 h na dobe zebym mogla siedziec w domu i wychowywac dziecko!Miedzy nami jest super i wiem ze moge czuc sie bezpieczna!!!Po tej tragedi wiele myslalam i Zycie jest zbyt krotkie zeby tracic czas na mekanie siebie nawzajem!Mamy siebie-mamy Adrianka-mamy zdrowie-mamy pieska mieszkanko auto prace!Czego chciec wiecej!Byle zdrowie dopisywalo a reszta choc jest wazna to tylko dodatego do calosci!
                        Uciekam kochane i zajrze napewno...
                        Izunia spoznione zyczonka
                        Gratulacje tylu stron
                        Caluje kochane i Ciesze sie ze mam was!!!

                        Skomentuj


                          hej kwiatuszki i nie tylko :*
                          a żeście się rozpiły wczoraj jak sobie poszłam nono

                          pomóżcie mi, chcemy Diance kupić huśtawkę na urodzinki bo uwielbia się bujać (na mazurach miałyśmy huśtaweczkę i widziałam, że bardzo lubi w niej siedzieć), mam dwie upatrzone (sponsoruje babcia bo właśnie ona chce zrobić taki prezent dla Dianki), nie wiem na którą się zdecydować
                          1) http://www.allegro.pl/item415629917_...la_dzieci.html
                          2) http://www.allegro.pl/item422531922_...ki_kurier.html
                          byłabym wdzięczna za jakiekolwiek sugestie
                          Dominika & Dianka

                          Skomentuj


                            Napisane przez Bez Pokaż wiadomość
                            hej kwiatuszki i nie tylko :*
                            a żeście się rozpiły wczoraj jak sobie poszłam nono

                            pomóżcie mi, chcemy Diance kupić huśtawkę na urodzinki bo uwielbia się bujać (na mazurach miałyśmy huśtaweczkę i widziałam, że bardzo lubi w niej siedzieć), mam dwie upatrzone (sponsoruje babcia bo właśnie ona chce zrobić taki prezent dla Dianki), nie wiem na którą się zdecydować
                            1) http://www.allegro.pl/item415629917_...la_dzieci.html
                            2) http://www.allegro.pl/item422531922_...ki_kurier.html
                            byłabym wdzięczna za jakiekolwiek sugestie
                            ja na chwilke bo goscie juz ida
                            mikus ja mam podobna do tej pierwszej, jedyny minus tego typu hustawki to taki, ze moze dziecko zlapac raczka za blokade, i moze4 sopbie krzywde zrobic
                            a w tej drugiej jest moim zdaniem to lepiej jest rozwiazane- przyjz=yj sie wygklada jak trojkat

                            na gg lepiej wytlumacze bo juz spadam
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              witajcie kwiatuszki!! ale żeście tu wczoraj poszalały no no!!! tak mi smutno że ostatnio tak rzadko zaglądam ale cóż " live is brutal end fuul off zasadzkas" czekam z na wrzesień!!!!a jak oglądam zdjęcia ze spotkania to jeszcze bardziej mi smutno , że mnie tam nie było z wami
                              a teraz tak w skrócie co u mnie; Gabi chyba rozpoczęła ząbkowanie na dobre, gorzej śpi, ślini sie już do pępka a nie tylko pod szyjką no i robi luźniejsze kupki, dziś kupiłam te czopki homeopatyczne i żel na dziąsła , zobaczymy jak podziałają.
                              niunia robi duże postepy na rehabilitacji, pani rehabilitantka bardzo ją wczoraj chwalił, że jak na taką masę to jest bardzo sprawna, oby jeszcze z bioderkami wszystko sie dobrze ułożyło ale to sie okaże na początku września bo teraz lekarz ma urlop.
                              Wioletko przykro mi że znowu masz kłopoty z manem, cóż mogę powiedzieć - głowa do góry, wszystko się ułoży,jesteś mądrą doświadczoną kobietą i nie dasz sobie "w kasze dmuchać"!!!!
                              Andziu cieszę się ogromnie że z laktacjią wszystko ok!!!!! skoro wystarczyło że jedno karmienie sztuczne spowodowało że miałaś przepełnione piersi to znaczy ze Twój mały ssaczek taj dokładnie opróżnia je na bieżąco i stąd to wrażenie miękkich pustych piersi, ja mam podobnie, aż czasami sie zastanawiam co ta moja córka tam ciągnie że tak ro śnie no teraz już rugi tydzień dostaje zupkę ale oczywiście po zjedzeniu połowy słoiczka dopycha się piersią
                              Baziku mi sie bardziej spodobała ta druga huśtawka, szczególni mi się widzi to że ma pięciopunktowe pasy, Gabi ma zapięcie tylko w pasie i mam wrażenie że wcale jej to nie zabezpiecza,
                              Konwalijko a jak Dianeczka no rehabilitacji sie sprawuje? bo moja to nie bardzo lubi jak pani narzuca jej co ma robić i ryczy, oj czasami to głośno!!!
                              Last edited by stokrotka35; 21-08-2008, 19:48.

                              Skomentuj


                                witaj ulenko
                                malej rehabilitacja tez nie specjalnie sie podoba, po pierwszej to wrecz mialam wrazenie ze rehabilitantka moze cos jej naciagnela za bardzo bo juz 3eci dzien jest bardzo marudna i placze z byle powodu, w dodatku godzimy jakie mamy wyznaczone bardzo koliduja z jej rytmem dnia, teraz np zamiast spac to ona ma wizyty a w przyszly tyg podobnie, nie zdazy sie dospac a juz trzeba ja bedzie budzic i szykowac
                                Dianeczka mama czy tata?

                                GG ? 11887428

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X