Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dobra spadam sie pomoczyc, meniu mnie odgania, potem jeszcze zajrze na chwilke
    spokojnej nocki
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Frezja Pokaż wiadomość
      Kilka fotek Adrianka
      ale adi juz duzy, sliczny chlopiec
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        Oj Konwalio piwo wypilam i to mocne. Trzeplo mnie troche
        Dorotka
        Blog Dorotki

        Skomentuj


          Wezcie kiedys to i polowke czlowiek wypil a teraz po piwie pijany Co ta abstynencja robi z czlowieka
          Dorotka
          Blog Dorotki

          Skomentuj


            ja tez zmykam spac bo własnie słysze ze szanowny męzulek zaczyna przez sen gadac
            dobranoc kochane miłej nocki:*:*

            ps Lilijko...a widzisz a ja w zyciu raz pijana byłam <pol litra na dwie>i moze ze 3 piwa wypiłam<ale nie jednoczesnie>!!..taki abstynencik na codzien ze mnie

            Skomentuj


              No to dobranoc dziewuszki:*
              Dorotka
              Blog Dorotki

              Skomentuj




                ZUZIEŃKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. ROŚNIJ ZDROWO,NA POCIECHĘ RODZICOM
                http://www.glitter-graphics.com/

                http://www.caption.it/

                Natalka

                ma juz

                Skomentuj

                •    
                     

                  ANDZIU, DZIEWCZYNY dzieki za parę słów do słuchu.Macie rację.

                  ANDZIU- ZUZIA JEST CUDNA.
                  NIE MAM NAWET CZASU POCZYTAĆ ZALEGŁOŚCI.,ALE CO JA WIDZĘ?JAKIEŚ SPOTKANKO SZYKUJE SIE?
                  Last edited by storczyk; 13-08-2008, 07:12.
                  http://www.glitter-graphics.com/

                  http://www.caption.it/

                  Natalka

                  ma juz

                  Skomentuj


                    No dziewuszki toscie mnie usadzily na godzine przed kompem bo tyle czytania!
                    Co do alkoholizowania to zawodnik ze mnie zaden!Piwko z mezusiem wieczorkiem lubie sie napic ale po szklaneczce ide spac!Ale w niedziele wkoncu moja siostrzyczka z Anglii przyjezdza to babski wieczorek z winkiem nieunikniony!!!
                    Konwalijko co do pipci malutkiej to Adriankowi na drobne odparzenia tormentiol i rivanol pomaga!a co do cipuszki mam male doswiadczenie bo u nas pan pisorek!
                    Co do spotkani w wawie to ja mam 400 km wiec jest to nie realne!A tak bym chciala was wszystkie poznac osobiscie!
                    Misiurinko to juz masz duza dziewczynke!Nas wszystkie czeka poslanie dzieciaczkow do szkoly i choc na dzien dzisiejszy wydaje sie to dosc odlegle to zleci szybciej niz sie spodziewamy!Kto wie moze bedziemy wspolnie przezywac to na naszym forumiku!

                    Skomentuj


                      Zuzanko juz miesiac!!!Oby kazdy kolejny przynosil dla rodzicow same pozytywne niespodzianki!Zczymy samych sukcesow mamusi i corci!!!




                      Dziewczeta a wam zycze milego dnia !

                      U nas dzis wieje i zimno co mnie cieszy bo ostatnie upaly mnie wykonczyly!Dzis chyba zajrze ale jakby nie nie bylo to opisze wam w piatek jak wizyta jutrzejsza u lekarza z Adim przebiegla!I ciesze sie ze to juz jutro a jednoczesnie boje sie diagnozy!!!Trzymajcie kciuki kochane!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witajcie kwiatuszki
                        ja tylko wpad i wypad, musze leciec do szpitala bo w nocy szwagier w bolach tam sie zjawil, i musze platac po miescie i wypatrzyc przyzwoite ubezpieczenie

                        papapa milego dnia
                        Dianeczka mama czy tata?

                        GG ? 11887428

                        Skomentuj


                          witajcie,

                          sto latek dla małej Zuzki!! i dużo zdrówka dla jej mamusi i tatusia

                          Fuksjo dzięki za kwiatuszka

                          ja dzis do lekarza na wizyte, bedzie usg, ciekawe jaka duza moja krolewna i czy przypadkiem nic nie dofruneło troszke pogoda sie psuje to moze mi lzej bedzie, bo duszno bardzo... a jeszcze obiad dla nas, tesciowej i bratanka musze zrobic... moze zaczne kupowac sloiczki jak Monika ) wybaczcie ale szybko czytalam i nie bardzo pamietam... wreszcie pamiec mi sie psuje.... pod koniec ciazy, myzle ze jeszcze miesiac to na pewno, moge nawet 13 rodzic

                          pozdrawiam kwiatuszki

                          Skomentuj









                            Hejka!
                            No Dorotka dala sie mamusi wyspac. Co prawda tylko do 7:30 ale w nocy nie wstawala.

                            A Fuksjo zapomnialam Ci podziekowac za kwiatuszka dla mnie

                            Edytko jakos mi tak dziwnie ze Ty juz tak bliziutko. Jak to szybciutko zlecialo. Juz niedlugo zobaczymy Amelke. Nie dawno wyczekiwalysmy Zuzanny a ty juz kobita ma miesiac

                            No Wiolettko szykuje sie spotkano. Piszesz sie?
                            Dorotka
                            Blog Dorotki

                            Skomentuj


                              czesc Kwiatuszki
                              własnie wrócilismy z "małego"spacerku czyli rundki po miescie
                              byłam z Natanulem na kontroli wagi i ma troche ponad 10 kg..grubas:-/ teraz juz wiem czemu mnie te rece tak bola jak go nosze hihi
                              poza tym dzis moja mała siostrzyczka ma urodzinki konczy 9 lat i latałam za jakims prezentem bo jutro zjezdzaja z nimiec wiec wypadało by pójśc..
                              nad prezentem dla tescia nadal główkuje za chiny nie mam pomysłu co mozna by mu kupic..
                              młody spi a ja sie zaraz do sprzątania biore bo troche odpusciłam ostatnio i bajzel ale taka parówa u nas to sie nic nie chce...
                              pozdrowionka:*

                              Skomentuj


                                Ale miałam nadrabiania czytelniczych zaległości!

                                Fuksjo - pięknie dziękuję za śliczny obrazek. Byłam ciekawa czy i mnie się coś 'dostanie'



                                Co do ostrego dyżuru to szczęśliwie tylko ja się na niego udałam i szczęśliwie do prywatnej służby zdrowia. Inaczej chyba bym umarła... Jak zwykle standard - ostre zapalenie pęcherza. Przebadana jestem na wszystko i od 5 lat nie wiedzą jak mi pomóc...

                                Judytko - gratuluję sukcesów Natanielka! No i poprawy u Lubego
                                Piotruń

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X