Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A to dla Lilijki

    Skomentuj

    •    
         

      a to dla Stokrotki



      Dla Storczyka
      Last edited by Fuksja; 12-08-2008, 10:33.

      Skomentuj


        Dla Jasminki



        dla Słonecznika

        Skomentuj


          czesc kobietki
          i ja i ja chce
          moja mala jak narazie je glownie dania ze sloiczka: ziemniaki ze szpinakiem, marchewkowa_ to jej ulubione, sloiczki ze krolikiem i indykliem
          na wsi zaczela tez popdjadac owoce ze sloiczka - UWAGA SAME- bo wczesniej zeby przemycic do 4 lyzeczek musialam mieszac z mlekiem lub kaszka
          obiecalam sobie ze zaczne jej czesciej gotowac , moze nawet dzis zaczne.... a wczoraj wydalam 50 zl na sloiczki
          Dianeczka mama czy tata?

          GG ? 11887428

          Skomentuj


            Dla Złego ogrodnika



            Dla Różyczki

            Skomentuj


              Dla Fiołka


              Dla kaktusiczki

              Skomentuj


                fuksjo, frezjio, fiolku co u was?

                sloneczniku i izunia wypoczywajcie

                stokrotko co slychac na lini frontu? co z twoja praca, musisz wracac?

                orchideo juz zuziulek na pewno podrosla jutro miesiaczek, z ubranka to jeszcze nie wyrosla, ale napewno juz roznica jest i ubranka sa bardziej dopasowane , wybusiaj malenka ksiezniczke placzaca

                storczyku co postanowilas z praca?

                jasminku, juz sie wyjasnili, to sasiad sie dobijal, co slychac u olaskiewicza?

                lilijko- snilas mi sie dzis, ze balowalismy, a nasze panny spaly w wozkach w cieniu pod drzewkiem



                paula co piotrusia?


                spadam do malej
                papa milego dnia

                nie podgladajcie tylko sie witajcie i po 2 zdania co u was
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dla Frezji



                  Dla konwalijki

                  Skomentuj


                    no i dla Bezika

                    Skomentuj


                      Napisane przez Fuksja Pokaż wiadomość

                      Dla konwalijki
                      dzieki, wyglada mi to na mak, ale tez slodkie, wogole chyba powinnam sie zalogowac jako mak bo sie uzaleznilyscie ode mnie hihihi - ewentualnie makowka....
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        nie było konwalijki:P szukałam ile mogłam ale przynajmniej zielona łodyżka jak u konwalii tylko zawartosc inna

                        Skomentuj


                          i dla Fuksji a co niech sie dziewcze ucieszy

                          Skomentuj


                            a u mnie stara bidka powoli sie toczy te nasze rodzinne kółko..
                            moi rodzice do niemiec sobie na wakacje pojechali wiec teraz jezdze grzecznie kwiatki podkewac i pilnuje interesów tatusia

                            w domku super. Karol widac ze sie stara chyba ma nadal w pamieci ten mój zabójczy cios w nos hihi wiec sie wystrzega kłutni.Natanul dzis troszke marudny ale zwalam na pogode bo leje jak z prysznica...a podkusiło mnie wczoraj i zstawiłam na noc pranie niedoschniete no i mam teraz...po takiej lewie dwa dni bedzie schło...
                            nadal czekam za utesknionym "mama" lub "tata" od mojego synka ale chłopinka nie kwapi sie do mowienia..ale zacząl juz krzyczec jakims nieokreslonym dziwekiem w wysokich decybelach.
                            ps co mozna tesciowi na urodziny kupic?mysle i mysle i wymyslec nie moge

                            Karol 20 sierpnia idzie do szpitala ma juz nawet skierowanie tylko ja nie wiem czy mu pizamke jakąs kupowac czy dres? z facetem to ciezko bo on w domu w życiu piżamy nie założy wiec pewnie wolałby jakis dresik ale nie wiem czy wolno w szpitalu...wie któras cos na ten temat?

                            Skomentuj


                              cześć dziewczyki. jak mija dzień?
                              Byłam wczoraj w pracy pogadać z szefową. Powiedziała jej że chcę zostać z małaą w domu, chociaż do końca roku. Była zła i kazała mi pisać wszystko. To napisałam: urlop wypoczynkowy, 2 dni opieki nad dzieckiem,urlop wychowawczy na 3 lata z chęcia powrotu wcześniej-gdyby chciała. Kazała mi pokończyć co mam do skończenia.
                              Byłam dziś -trochę porobić i szefowej córka spytala czy przemyślałam wszystko. Zebym zastanowiła sie jeszcze. I co mam robić? Chciałabym zostać z Natalą chociaż do końca roku, albo do ukończenia przez nią 1roku.Kogo mam zatrudnić? a karmienie?

                              Zły ogrodniku-a co z Twoja opiekunką? skąd ją bierzesz? ile kosztuje takla niania? zdradzisz rąbek?
                              http://www.glitter-graphics.com/

                              http://www.caption.it/

                              Natalka

                              ma juz

                              Skomentuj


                                Jakie piękne kwiaty!
                                http://www.glitter-graphics.com/

                                http://www.caption.it/

                                Natalka

                                ma juz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X