Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witajcie kochane w ten sobotni ranek
    u nas pochmurno a duszno ze oddychac nie ma czym!!
    Mezus w pracy,Adi marudzi!
    konwalijko a ta szczepionka nie jest obowiazkiem!Na meningokoki!Ale wkurzylam sie bo mimo ze znaja moja sytuacje ze Adi taki czesto zainfekowany i obiecali ze ta szczepionka bedzie czekala na mnie!
    No i zmykam!MILEGO WEEKENDZIKU KOCHANE
    do poniedzialku

    Skomentuj

    •    
         

      Fuksyjko a wiec zycze Ci abys wypoczela i wrocila do nas w lepszym stanie !
      A co do gina to bedzie ok!Ja tez zawsze m ysle negatywnie a wszystko jest ok.trzymaj sie i ucaluskaj Natanulka

      Skomentuj


        czesc kobietki
        fuksjo, trzymam kciuki, wiem ze to wszytsko trudne i czasem az jezyk swierzbi zeby cos mu odburknac ale wstrzymaj sie, przyjdzie na wszystko pora, zrob sobie najlepiej na kartce bilans jak wyglada wasz zwiazek, jakie macie obowiazki, a jak bys chciala zeby to wszystko wygladalo, nie pokazuj tego mu jeszcze tylko to dopracuj, czsem z dnia na dzien inaczej patrzy sie na niektore sprawy i trzeba byc elastycznym w oczekiwaniach, pote, po przyjezdzie o tym z nim porozmawiaj, pokaz niech poczyta, faceci wzrokowcy- szybciej zalapie, a tak bedzie sluchal pierwsze zdanie a do 10 calekim sie wylaczy

        probuj wszystkie metody na nim, moze cos sie w koncu uda, odejsc zawsze zdarzysz czy tam go wywlaic z domu, na to akurat potrzeba najmniej czasu
        Dianeczka mama czy tata?

        GG ? 11887428

        Skomentuj


          Napisane przez brooke7 Pokaż wiadomość
          menu w sumie bedzie ciezko..w rybie chyba juz nie ma tego białka?a jsli tak to co jesc ?!
          nie wiem skad ja tu wezme ten nam..potasu :/ moze jakas kolezanka bedzie miala to popytam kazda krostka wyglada troche inaczej , czolo inaczej, policzki tez .. na razie odstawie te produkty, tylko co ja bede jadła ?
          ten nadmanganian potasu kupuje sie w aptece bez recepty, u nas kosztuje niecale 2 zl, poszukam potenm opakowanie i napisze ci lacinska nazwe, to napewno w aptece znajda ten srodek lub cos podobnego, przyda sie nie raz, nawet jakbys miala sama jakas infekcje ginekologiczna to tym mozesz sie podmyc bo odkaza

          a menu, zaraz poszukam link
          a z ryby musisz zrezygnowac na i moje nieszczescie bo ja jestem rybozerca, jak karmilam nie moglam jesc tego co jadlam najchetniej_ rybki, platkow na mleku, ryba to duzy alergen

          http://niemowlak.blox.pl/html

          http://www.edziecko.pl/zdrowie_dziec...0,2141236.html
          Dianeczka mama czy tata?

          GG ? 11887428

          Skomentuj


            wstyd sie przyznac ale od porodu nie bylam jeszcze u gina, bylam w trakcie pologu, ale lekarz nie chcial tam ladowac lap, bo polog nie byl zakonczony, kurka i sie wybieralam i wybieralam ale moze w koncu w tym tyg pojde, bo tez mi cos chodzi po glowie i nie jestem pewna czy wszystko jest ok
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              kinia ty chyba pytalas kiedy moze wrocic okres, na forum polek chyba byl taki watek i wynikalo z niego ze rozbieznosc czasowa jets ogromna i karmienie nie ma z tym nic do rzeczy, jest stereotyp ze jak karmisz to okres najszybciej wroci pol roku po porodzie, ale u wiekszosci dziewczyn wrocil wczesniej,
              u mnie np, juzz 4 tyg po, dlugo krwawialam po porodzie, potem raptem kilka dni przerwy , nie pamietam czy nawet raptem nie 3 i juz byl okres, szukalam inf czy to normalne , a karmilam wylacznie piersia 12 tyg
              sa tez dziewczyny ktore i 2 lata zyja sobie bez okresu, fajnie im
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                bylam wczoraj na policji i odzyskalam w koncu dowod osobisty, okazalo sie ze nie byl w moim posiadaniu 5 dni a reszte czasu byl na policji.osoba przy ktorej go odnaleziono nie zyje, byl tragiczny wypadek i rozpedzone auto wbilo sie w drzewo , i mam dlatego dol, wolalabym zeby jakas nastolatka chciala wejsc na ten dowod na dyskoteke
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  dobra wystarczy tego mojego monologu
                  milego dnia babeczki i przyjemnego weekendu
                  kwiatkom pracujacym - spokojnej pracki
                  kwaiatkom turystkom- udanych i wesolych wypadow
                  a kwiatkom koczownikom- sympatycznych gosci

                  papapapa calusy 102
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    Czesc Kwiatuszki-pozdrowionka z Krakowa!!
                    Przepraszam ze nie czytalam co u was,ale czasu totalnie nie mam,ca,y czas cos zalatwiam a dzis na wesele ide wiec mnie nie bedzie
                    Postaram sie cos wiecej jutro napisac.
                    wszystko ok tak ogolnie,Robcio zachwycony dziadkami a oni nim

                    Buziaki!!!
                    Agnieszka & Robcio

                    MOJE GG 443626
                    Bobasy.pl/agadziedzic1981

                    Pokaz slajdów Robcia



                    Skomentuj


                      http://www.kwp.lublin.pl/index1.html?akcja=news&id=5553
                      to o tym wypadku, chlopak mial 24 lata
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witajcie to znow ja!
                        Konwalijko z tym wypadkiem to faktycznie straszne!
                        Fiolkuudanej zabawy zycze!
                        A ten nadmanganian potasu super sprawa!a poprawna nazwa to
                        KALIUM HYPERMANGANICUMu nas kosztuje 5 zyla-ZDZIERCY!!!!!

                        Skomentuj


                          dorotka wlacz gg napisalam newsy w sprawie basenu
                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            Napisane przez Fuksja
                            hej kwiatki
                            ja juz po ginie...oł gaaaszzz co za konowały u nas leczą.mimo iż byłam zapisana na 11 weszłam koło 13!! tam siedzi taka położna co wywołuje następną i brała kobitki co przyszly po mnie i w dodatku były zapisane na pozniejsza godzine..jako ze ostatnie dni chodze nerwowa to nieomieszkałam jej w koncu powiedziec co o tym mysle. a ona ze jestem młoda to moge sobie poczekac...co ma piernik do wiatraka? nie mowie jakby kobitki w ciazy brała ale jaka jest roznica miedzy 23-latka a 30-latką?? no sorki ale chyba reumatyzm od siedzenia na krzesełkach by im nie zagroził!! jak juz weszłam do lekarza ten mi ani dziendobry ani nic tylko z czym przyszła...kurcze chciałam juz powiedziec ze z jajkami bo na koperte mnie nie stac ale sie powstrzymałam... najgrzeczniej jak umiałam powiedziałam mu ze do kontroli i po zmiane tabletek bo do tej pory na cerazzette jestem mimo iz nie karmie od 6 miesiaca a on na mnie ze czemu dopiero teraz no to mu znow tłumacze ze zarezerwowac wczesniejszy termin graniczyło z cudem i tak dostałam szybszy bo znajoma mojej mamy w recepcji pracuje tak bym sobie jeszcze z miesiac czekała. wyobrazcie sobie ze mnie nawet nie zbadał bo chyba po oczach ocenił ze wszystko ok i zapisał mi Rigevidon któras cos wie na temat tych tabletek? jakos tak dziwnie ulotka jest skonstruowana ze nie wiem.
                            takze nic sie nawet nie dowiedziałam o nic nie zapytał czy miałam okres lub czy pale...zdarzyłam tylko wtracic ze po cerazzette strasznie tyje i ze ma mi takie przepisac zebym sie w drzwiach mieściła chyba jeszcze sie przejde prywatnie bo cos mi sie nie podoba ta jego "ocena" moojego zdrowia. byłam po porodzie 2 miesiace prywatnie i ten kazał mi na kontrole po 3 miechach pojsc a i tak kontroli nie było ech ponarzekałam sobie no a teraz kawusia..i w sumie wypadałoby cos zjesc bo od wczorajszego sniadania jakos nie miałam checi na jedzenie...pozdrowionka:*
                            a widzisz bylas u irydologa i nawet nie wiedzialas szeoka specjalizacje maja teraz ginekolodzy rentgena w oczach maja skubancy.. u nas tez to jest powszechne, rozumiem ze nie chce im sie babrac w BABACH.. to po co taka specjalizacje robili
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              u nas jeden huk, mala sie zbudzila, mamy pokazy lotnicze nisko lataja i hucza tylko, leb az peka
                              Dianeczka mama czy tata?

                              GG ? 11887428

                              Skomentuj


                                Fuksjo ginekolog hmm u nas podobnie tzn w okolicach rodzinnych.Moja mama trafiła do super kobitki prwatnie.Na wstepie 200zl ale badania wszystkie wszystkiego co trzeba zeby ocenic stan kobiety ginekologicznie, nawet poziom hormonów...nastepne wizyty juz free warto, tym bardziej ze podobno cudowna kobieta,kompetenta i kobiet sie nie boi a klientek ma od zasypania

                                mnie pasował tabletki Jasmin, nie tyje sie, nie ma skutkow ubocznych i tych głupich stanow emocjonalnych no i przede wszystkim bez stresu, z tym ze cenia sie okolo 40-50 jesli dobrze pamietam

                                Aminka grzeczna,kuchnia wysprzatana, pranie zrobione, obiad dzis robi Cinek (swoje danie kawalerskie - jeszcze kawaler przeciez) = zyc nie umierac
                                wczoraj pisałam ze nózki wymoczyłam, ale nie dodałam ze miseczke z woda i sola podstawił mi Cin, a pozniej jeszcze nozki powycierał..kochany jest facet..na razie razem jestesmy 19miesiecy,zeby tylko mu sie nie odmienilo ale on jest z tych dobrych, nie miał skad brac przykladu bo taty nie miał ale na pewno wyniósł cos z domu...uwaga:ma jeszcze 2 braci z tym ze jeden to tak nie nadawalby sie do zycia w parze

                                Konwaliomnie zalewa - dosłownie od 3 dni..okresik wrocil w 5tym tygodniu, a tak dobrze bylo bez niego mmm

                                Wybierałam dzis ubranka dla synka przyjaciolki, mojego ulubienca Devina. Spodnie moro (bedzie miał jak tatus) i sweterek w paski.Devi jest starszy od Aminki rowniutkie 14 miesiecy, tez urodził sie 29, moze zbieg okolicznosci a moze jakis zięć juz jest mi przeznaczony hihi
                                Teraz siedze i tak sie nudze, mała spi obok cyca, jak odłoze do lozeczka to sie budzi wiec spokojnie niech odpocznie przy mamusi jesli tak potrzebuje.
                                gdyby chociaz juz były transmisje na onecie z woodstocku to by bylo ciekawiej

                                miłego dnia kwiatki i ogrodniczki
                                Kinia & Aminka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X