Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Jasmin
    No cóż jeśli karmisz piersią to konsekwencje będą na pewno...Niunia będzie bardziej pobudzona i będzie miała kłopoty z zasypianiem. W końcu Twoje mleczko nie jest już tak dobrze filtrowane (w czasie ciąży wszystkie substancje są przefiltrowywane przez 3 warstwy łożyska i kawa wtedy nie jest tak bardzo szkodliwa). Co jesz bądź pijesz Ty to spożywa Twoja malutka, kawa nie jest w tym wypadku dobrym produktem...Matka karmiąca ma sporo wyrzeczeń niestety Ja piłam kawę bezkofeinową, bo uwielbiam ten smak, a kiedy byłam w ciąży nie mogłam przesadzać z naturalną kawą, a już kiedy karmiłam to całkiem odpadła naturalna:/
    wcale nie o kawe tu chodzilo ale było miło ;]
    Kinia & Aminka

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez konwalia Pokaż wiadomość
      co sadzicie o tej matce? mi sie wydaje ze nie pisala to dorosla osoba, byki,argumenty.. jakos taka jalowa dyskusja
      http://www.polki.pl/forum/showthread...275#post260275
      sa ludzie ktorzy i do konca zycia beda niedouczeni i nie potrafia zdan kleic ale sprawa tak czy siak głupia i nie wydaje mi sie ze mozna tak zrobic a juz zeby syn dzwonil do matki hahaha jak dla mnie malo realne
      Kinia & Aminka

      Skomentuj


        ide sobie robic sniadanie , marze o tym zeby cos zjesc ale jest ciezko...jakies sposoby macie na dziwny rozklad posiłkow? pozniej zjem dopiero wieczorem obiado-kolacje ;/
        Kinia & Aminka

        Skomentuj


          Hej Wam!
          My wczoraj caly dzionek na dzialeczce. Dorotka wyglada jak ostatnie nieszczescie. Rzucilo jej sie uczulenie. Czyzby trawa czy cus, bo nasila jej sie po dzialce. Albo prababcia podtyka jakies pysznosci Oczywiscie wedlug mojej babci Dorotka jest zamozona. Dla niej tlusciutkie dziecko to zdrowe dziecko. Tak tylko sobie gada ale kochana jest.

          Wczoraj mala cos opentalo drapala sie niemilosiernie a na dzialce nie mialam jak jej obciac pazurkow. Ostatnio obcinam tak co 4 dni bo w ogole sie nie drapala. Ale jak uczulenie to i sie drapie.

          Ja tam moge jesc caly czas. Jeszcze zanim sie rozbudze juz wcinam sniadanko. Potem cos przekaszam a obiadek pozno jak wszyscy z pracy wroca. No i przytylam 2 kg. Ostatnio chlopak siostry Artura zapytal sie czy jestem w ciazy. No myslalam ze go strzele. Nakrzyczalam na niego ze jest bezczelny. Pozniej mnie przepraszal. Tak czy inaczej chyba trza sie odchudzic - powiedziala po zjedzeniu calej czekolady

          A my nadal bez lodowki, super akurat upaly trafily.

          Brooke no ja tez pomyslalam ze nie chodzi o kawe

          Stokrotko Gabi slicznie wygladala i ta spineczka A jak grzeczna byla? A powiedz nie mieliscie problemow z chrztem bo nic nie pisalas?

          Konwalijko a czego szukasz jesli mozna wiedziec?

          Macie jakies wiesci od Kaktuska?

          Mamy tylko 2 zabki gorne nie wychodza.

          Cos jeszcze mialam ale uciekam do malej.
          Dorotka
          Blog Dorotki

          Skomentuj


            mam dobre newsy
            kaktusek z Monisia juz w domku
            kupilam dzis malej stroj kapielowy a drugi wczoraj na alegro-zeby chcialo mi sie ruszyc wczoraj szanowne 4 litery to bym se dala spokoj z alegro, u nas w sklepie, takie cuda sa ze hej, oczywiscie w lumpeksie
            teraz interesuje mnie jakies kolko do plywania moze malutki basenik i robimy sobie wakacje- w koncu
            od jutra menio ma urlop to sie bedziemy plazowac, moze na balkonie, moze nad zalewem a moze u dziadkow na podworku tak czy siak stroje kapielowe gotowe

            a zakochalam sie w baseniku- zjezdzalni ktory kiedys pokazywala dorotka przed przyjazdem do kraju, nawet menio zrobil slodkie oczy, chcemy kupic- oczywiscie za jej posrednictwem, na razie tylko nie bardzo widze kto moglby go przywiezc z soba bo koszt przesylki byl by duzo wiekszy niz watrosc towaru



            http://www.argos.co.uk/static/Produc...7C10198242.htm
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              Napisane przez brooke7 Pokaż wiadomość
              chciałabym z powrotem polubić kawusię
              dzidzius spi, rodzice zaszaleli nie wytrzymałam z tymi tygodniami...chyba nie bedzie z tego konsekwencji
              ja tam tez nie czekalam 6 tygodni i bylo git choc inaczej- a okres juz wrocil?
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                kobitki napiszcie czy smarujecie dzidziulki kremami od slonca? a jesli tak to jakimi
                pytalam alergolog ale ona nie pozwolila, kazala unikac slonca, kurcze ale ile mozna?
                nie bede jej mocno wystawiac na slonce, ale jest bialutka trzeba czyms ja maznac bo inaczej po godzinie bedzie czerwona i spalona
                doradzcie jakies kosmetyki sprawdzone przez was


                lili wspolczuje kolejnego problemu, czuje ze u nas tez to sie tak skonczy, znowu ma buzie ssypana a od czego to juz pewnie i swiety turecki nie wie, aha mozesz jej podawac wapno, dla takich maluszkow jest w syropie, nawet dobry , ja swojej tez daje przy mega uczuleniu, wczesniej dawalam tak do 3,5 ml jednorazowo a teraz to chyba nawet wiecej bym juz jej dala
                a kiedy idziesz do alergologa?

                a ja nic nie jem tylko tyje.. powaga wiecej waze niz w ciazy, skonczylam karmic i waga gna jak szalona tyle ze w niepozadanym kierunku
                wczoraj sie wazylam i przezylam szok.. 63 kg a pod koniec ciazy 59kg chyba zatrute powietrze u nas musi byc.. bo skad to tak???
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  Konwalio my uzywamy nivea baby filtr 50. Alergolog powiedziala ze jak skorka malej nie reaguje to mozna. Smaruje ja zawsze jak wychodzimy. Wiadomo ze nie lezy plackiem na sloncu ale zawsze ja zlapie.

                  Prywatnie do alergologa to mozna od reki wiec poki co czekam na wyplate i sie zapisze. Kazala przyjsc na kontrole po miesiacu picia bebilonu ale jeszcze, przez te przeboje z receptami, miesiac nie minal. A panstwowo to zapisy dopiero 4 wrzesnia.

                  Ja tez sie plazuje dzis na balkonie. Wczoraj na dzialce spieklam sobie tyl wiec dzis przodek A Dorotka demoluje babci pokoj. Wysmarowala okno balkonowe chrupkami, oderwala listwe i wylala napoj na podloge
                  Last edited by Lilia; 31-07-2008, 14:22.
                  Dorotka
                  Blog Dorotki

                  Skomentuj


                    Napisane przez konwalia Pokaż wiadomość
                    ja tam tez nie czekalam 6 tygodni i bylo git choc inaczej- a okres juz wrocil?
                    to w sumie w koncowy dzien 4 tyg bo ostatnio tez sobie pozwolilismy ale tak ociupinke delikatnie wczoraj juz byl wiekszy czad
                    hmm okresik jeszcze nie ale wczoraj cos mi tam zakrwawilo delikatnie i sie przestraszyłam ze to od tego małego sexiku ale nic nie boli, nawet po tym lepiej sie poczułam no ale oczywiscie jeszcze nie bylam u lekarza choc nawet watpie czy u ginekologa sie znajde ( cos na ten temat ktos wie jak tu to wyglada?)

                    a kiedy taki okresik moze juz wrocic?
                    Kinia & Aminka

                    Skomentuj


                      moja waga puki co stoi i tej samej kropce i nie smie w dol skoczyc ale nic nie robie tylko czekam, za wczesnie jeszcze na zamartwiania
                      Kinia & Aminka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam - brakowało mi Was ale juz w domku jesteśmy - z Małą wsio ok wpadnę wieczorkiem to więcej popiszę pa pa
                        Życie Jest Pełne Kinder Niespodzianek
                        Gdzie Diabeł Nie Wlezie - Ja Już Tam Byłam :]]]

                        Skomentuj


                          Napisane przez Jasmin
                          Do ginekologa wyślą Cię dopiero po połogu (6 tyg.)...Tymczasem położna która przychodzi do domu powinna Cię oglądać, ale chyba nie było z Tobą tak tragicznie jeśli zdecydowałaś sie już na seksik...
                          W ogóle do ginekologa ciężko się dostać...Ja próbowałam kiedy 6 miesięcy po porodzie zatrzymał mi się okres, to skierowali mnie na badania krwi i powiedzieli, że do ginekologa wyślą mnie wtedy kiedy wyniki krwi będą złe lub wysłali by mnie gdybym starała się o kolejne dziecko...Beznadzieja.
                          to juz bede wiedziała na przyszlosc zeby kłamac i mowic o kolejnej ciazy w razie czego we wrzesniu pojde do mojej kochanej ginekolog polskiej.Musze jej przedsawic to małe serduszko ktore razem sluchałysmy w styczniu

                          chyba nie było az tak zle a z reszta chyba kazdy jest "czarnym demonem sexu" (nie wiem tylko dlaczego czarnym-wqymysł Cinkowy)

                          A dzis dostałam decyzje o macierzynskim (jestem self-employed) i mam do stycznia,a wczesniejsze tygodnie wpadna na dniach na konto, czuje sie prawie jakbym wygrała w totka bo kasa nie mała do tego na prawde dzis deszcz leje.Cinek przyszedl na przerwe przemoczony i Aminka grzeczna = wspaniały dzien
                          Last edited by brooke7; 31-07-2008, 15:04.
                          Kinia & Aminka

                          Skomentuj


                            Napisane przez Jasmin
                            A kłam kłam... ja nie mogłam, bo to było oczywiste, że nie będę się starać o dziecko pół roku po porodzie...

                            Co do macierzyńskiego to ja miałam 9 miesięcy płatne, a Tobie będą płacić do stycznia? Tylko 7 miesięcy?
                            Wpadnie Ci ponad 400 f na konto więc rzeczywiście taki zastrzyk pieniędzy się przyda. A złożyłaś już papiery na jednorazowy zasiłek macierzyński? W końcu to kolejne 500 f. warto się postarać, choć nie wszyscy dostają, moja przyjaciółka nie dostałą, ale papiery warto złożyć.


                            oj wpadnie 2tysŁ bo tygodniowo 117Ł a było 17 tyg zaległych i w sumie to jest na czas 39tygodni wiec wychodzi do stycznia...O jednorazowy juz tez wyslane a wczoraj dosłałam certyfikat bo myslalam ze bedzie potrzebny do paszportu a tu tylko kopia.
                            Teraz tylko czekac na kasiorke, samochodzik sobie kupie
                            prawko tylko musze jeszcze skonczyc heheh bo nie zdazylam jeszcze zdac egzaminow
                            Nie wszyscy dostaja? a wiadomo dlaczego?wiem tylko tyle ze trzeba tez o tax credit miec poslane papiery a co z tym dalej to "?"
                            Kinia & Aminka

                            Skomentuj


                              o certyfikat urodzenia

                              co do zarobków to mi nie grozi ze wysokie bo byly niskie.No to zobaczymy jak bedzie z tym jednorazowym, ale wydaje mi sie ze to akurat wszyscy dostaja..zaskoczylas mnie dzis juz drugi raz :P

                              na mieszkaniowy czekamy, troszke musielismy naklamac i czekamy..Mamy tutaj bardzo dobrego znajomego paki co sie zajmuje rachunkami, rozliczeniami i benefitami, pomaga nam w tych wszystkich papierkach..A o mieszkaniowym powiedzial ze kazdemu najpierw posyłaja list ze mu nie dadza i trzeba pisac odwolanie, napisal za nas i poslal...nawet nie wiem co ale dobry jest w te klocki wiec moze sie uda a do tego zarobki tez musza byc na niskim poziomie i aktualna trudna sytuacja

                              a dluuugo czekałam bo jeden baran z polski tzn polski prawnik od rachunków itp tak sie guzdrał , nawet go zwyzywałam przez tel bo ile to mozna czekac
                              Kinia & Aminka

                              Skomentuj


                                Cinek juz 4ty rok zaczal no ja koncze pierwszy ale wczesniej nie myslal o takich rzeczach bo ni mial mnie, nie mial rodziny a my własnie na housing..on jest jako self-employed ale placi tylko skladki bo nie ma jak odprowadzac innych podatkow skoro dostaje kase do reki (czyli na czarno czyli mamy ciezka sytuacje mieszkaniowa hehe zobaczymy

                                musze mykac ..
                                Kinia & Aminka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X