Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubicie czytać książki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Lubicie czytać książki?

    Ja jak leżałam w domu z powodu powikłań w ciąży to miałam w sumie czas, wtedy przeczytałam całą trylogię "50 Twarzy Greya", bo tak o tym głośno było, potem przeczytała ją moja mama, teściowej już nie dałam, bo się jakoś wstydziłam...
    A teraz mi jakoś ochota odeszła a czeka na mnie trylogia "Zmierzchu", czeka tak i chyba się nie doczeka...choroba ostatnio mnie dopadła i jakoś nie miałam ochoty na nic...

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Lubicie czytać książki?

      50 twarzy Greya jeszcze nie przeczytałam Teraz wybieram się do biblioteki Ale miałam zamiar na razie nie wypożyczać bo za bardzo się wciągam w książki

      Skomentuj


        #78
        Odp: Lubicie czytać książki?

        Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
        Ja jak leżałam w domu z powodu powikłań w ciąży to miałam w sumie czas, wtedy przeczytałam całą trylogię "50 Twarzy Greya", bo tak o tym głośno było, potem przeczytała ją moja mama, teściowej już nie dałam, bo się jakoś wstydziłam...
        A teraz mi jakoś ochota odeszła a czeka na mnie trylogia "Zmierzchu", czeka tak i chyba się nie doczeka...choroba ostatnio mnie dopadła i jakoś nie miałam ochoty na nic...
        i co warto przeczytać tą książkę? W pdfie cieżko sie czyta, mi gdzies te strony nie wygodnie jest przesuwać, tak samo oczy zaraz zmęczone.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Lubicie czytać książki?

          Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
          i co warto przeczytać tą książkę? W pdfie cieżko sie czyta, mi gdzies te strony nie wygodnie jest przesuwać, tak samo oczy zaraz zmęczone.
          I cz. jest jak by to powiedzieć...hmm..
          II cz. to kontynuacja I cz. z wątkiem kryminalnym
          III cz. to taka sielanka rodzinna

          Nic więcej nie napiszę

          Skomentuj


            #80
            Odp: Lubicie czytać książki?

            Ja lubię czytać i słuchać dobrej muzyki
            http://www.szafamuzyczna.pl/muzyka-z-gatunku/hip-hop-i-rap/

            Skomentuj


              #81
              Odp: Lubicie czytać książki?

              Napisane przez sysunia12 Pokaż wiadomość
              Ja lubię czytać i słuchać dobrej muzyki
              A co lubisz czytać, napisz coś więcej, kryminały, horrory, romanse, bo każdy, kto się tu wypowiada lubi czytać książki, ale warto może coś polecić?

              Skomentuj


                #82
                Odp: Lubicie czytać książki?

                Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                I cz. jest jak by to powiedzieć...hmm..
                II cz. to kontynuacja I cz. z wątkiem kryminalnym
                III cz. to taka sielanka rodzinna

                Nic więcej nie napiszę
                To chociaż napisz czy warto przeczytać ta książkę, bo tak napisałaś , jakby szkoda czasu na to

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Lubicie czytać książki?

                  Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                  To chociaż napisz czy warto przeczytać ta książkę, bo tak napisałaś , jakby szkoda czasu na to
                  A ja myślałam właśnie, że moją wypowiedzią zaciekawiłam, zaintrygowałam
                  Wiesz, mi się podobała książka, III tomy pochłonęłam w mgnieniu oka, jednak znam ludzi, co piszą źle o tej książce, że to książka dla gimbazy...

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Lubicie czytać książki?

                    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                    A ja myślałam właśnie, że moją wypowiedzią zaciekawiłam, zaintrygowałam
                    Wiesz, mi się podobała książka, III tomy pochłonęłam w mgnieniu oka, jednak znam ludzi, co piszą źle o tej książce, że to książka dla gimbazy...
                    każdy lubi cos innego ja o niej tyle słyszałam że bardzo dużo o seksie Ja lubię dziwne książki więc myślę że to tylko kwestia czasu az przyjże się jej bliżej .

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Lubicie czytać książki?

                      Zmierz mnie jakoś nigdy nie pociągał i nie interesowałam się tymi klimatami

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Lubicie czytać książki?

                        Ja lubię jak mam czas. A tego czasu coraz mniej
                        www.drumstore.pl

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Lubicie czytać książki?

                          Uwielbiam czytać książki, chyba najlepiej mnie relaksują. Jeśli szukacie jakiejś ciekawej książki do poczytania to myślę, że możecie zajrzeć: http://xiegarnia.pl/artykuly/najleps...ratura-polska/ tutaj są wszystkie najlepsze z 2014 roku.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Lubicie czytać książki?

                            Ja ostatnio chłonę książki Harlana Cobena - książki akcji ,a zakończenie zawsze zaskakuje Napięcie od początku książki do końca

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Lubicie czytać książki?

                              Ja o wiele bardziej lubię czytać, niż oglądać:P Książki znacznie wpływają na moją wyobraźnię, czego nie mogę powiedzieć o filmach. Nie ma to ja wieczór z herbatą i dobrą powieścią

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Lubicie czytać książki?

                                Napisane przez kornela_1212 Pokaż wiadomość
                                Ja o wiele bardziej lubię czytać, niż oglądać:P Książki znacznie wpływają na moją wyobraźnię, czego nie mogę powiedzieć o filmach. Nie ma to ja wieczór z herbatą i dobrą powieścią
                                Ja też wolę książki ,mało co filmów oglądam A co ostatnio przeczytałaś Co polecasz ?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X