Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubicie czytać książki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Lubicie czytać książki?

    Muszę w takim razie sobie wypożyczyć jedną z jej książek. Ostatnio coraz bardziej przekonuję się do kryminałów.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Lubicie czytać książki?

      Uwielbiam czytać książki, szkoda tylko, że ostatnio mam coraz mniej czasu na ich czytanie.

      Skomentuj


        Odp: Lubicie czytać książki?

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        A ja jestem po 6 części sagi kryminalnej Camilli Lackberg i jestem zafascynowana jej książkami Mam już kolejną część wypożyczoną tylko muszę się jeszcze przygotować bo ostatnią jej książkę bardzo przeżywam ,chociaż się nie mogę doczekać kolejnej części Polecam gorąco
        Ja przeważnie czytałam lekką lekturę, ale dużo pozytywnych opinii o tej autorce słyszałam więc może się skuszę

        Skomentuj


          Odp: Lubicie czytać książki?

          Myślałam kiedyś, żeby zabrać się za te książki, ale zawsze mi to umykało. Ale ostatnio jak byłam w księgarni to zobaczyłam Lilith książkę fantastykę Jo.E. Rach. i kupiłam ją, ponieważ skusiła mnie okładka (piękna, prawda?). A sama książka jest bardzo wciągająca i z pewnością sięgnę po następne tomy jak tylko się ukażą.

          Skomentuj


            Odp: Lubicie czytać książki?

            Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
            Ja przeważnie czytałam lekką lekturę, ale dużo pozytywnych opinii o tej autorce słyszałam więc może się skuszę
            Już zakończyłam całą sagę Kązda kolejna porywała mnie i zapadąła w pamięć Chociaż ostatnia książka mi nie podeszła niektóre wątki mi nie przypadły do gustu ale wątki kryminalne to były przerażające Trudno się było spodziewać kim jest morderca

            Skomentuj


              Odp: Lubicie czytać książki?

              Obecnie mam małą przerwę w czytaniu (Święta ożego Narodzenia, Chrzest młodszego dzieck, rodzina na głowie... itp.). Ale zaraz po Nowym Roku zabieram się za kolejną lekturę!!!

              Skomentuj


                Odp: Lubicie czytać książki?

                Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                Obecnie mam małą przerwę w czytaniu (Święta ożego Narodzenia, Chrzest młodszego dzieck, rodzina na głowie... itp.). Ale zaraz po Nowym Roku zabieram się za kolejną lekturę!!!
                ja również czuje niedosyt w tym dziale Bardzo lubię czytać i myślałam że w święta tyle czasu będzie na czytanie a tu się przeliczyłam Może jak wszystko wróci do normalności do codzienności to wtedy zasiądę do czytania ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Lubicie czytać książki?

                  Kiedyś czytałem dużo, teraz brakuje mi nieco czasu. Chętnie sięgam po jakąś ciekawą, wciągającą książkę tylko, że teraz praca, praca, praca. Przydałby mi się jakiś dłuuugi odpoczynek z dobrą lekturą
                  Zło rzuca silniejszy czar niż dobro.

                  Skomentuj


                    Odp: Lubicie czytać książki?

                    Napisane przez kwiecinski Pokaż wiadomość
                    Kiedyś czytałem dużo, teraz brakuje mi nieco czasu. Chętnie sięgam po jakąś ciekawą, wciągającą książkę tylko, że teraz praca, praca, praca. Przydałby mi się jakiś dłuuugi odpoczynek z dobrą lekturą
                    Ja też ostatnio zaniedbałam czytanie. A bardzo to lubię, relaksuje mnie to teraz szukam jakieś dobrej książki o wychowaniu małego dziecka, możecie coś ciekawego polecić?

                    Skomentuj


                      Odp: Lubicie czytać książki?

                      Ja Wam mogę polecić książkę do poczytania- świetnie napisana i lekko się czyta a na prawdę można się uśmiać, autor: Talko, a tytuł: Szkoła przetrwania

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Lubicie czytać książki?

                        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                        Ja Wam mogę polecić książkę do poczytania- świetnie napisana i lekko się czyta a na prawdę można się uśmiać, autor: Talko, a tytuł: Szkoła przetrwania
                        a to książka o wychowaniu tak? jeśli tak do na pewno zajrzę. Każda porada się przyda, a jak jeszcze będę mogła się pośmiać to tym bardziej, bo ostatnio mam coraz mniej okazji :P

                        Skomentuj


                          Odp: Lubicie czytać książki?

                          Nie, nie to nie jest żaden poradnk to jest po prostu książka o rodzinie i relacja taty z wychowania dzieci. to ta książka:
                          http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksi...-dla-odwaznych

                          Skomentuj


                            Odp: Lubicie czytać książki?

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            Nie, nie to nie jest żaden poradnk to jest po prostu książka o rodzinie i relacja taty z wychowania dzieci. to ta książka:
                            http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksi...-dla-odwaznych
                            aha :P relacja taty to może być faktycznie ciekawe i śmieszne :P opis zachęcający muszę jej poszukać i poczytać a może też mężowi pokażę

                            Skomentuj


                              Odp: Lubicie czytać książki?

                              Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                              aha :P relacja taty to może być faktycznie ciekawe i śmieszne :P opis zachęcający muszę jej poszukać i poczytać a może też mężowi pokażę
                              Właśnie wczoraj przekazałam książkę mojej koleżance która jest w ciąży Przekazujemy sobie ją z rąk do rąk wśród koleżanek

                              Skomentuj


                                Odp: Lubicie czytać książki?

                                a ja ostatnio przeczytałam świetną książkę może nawet podobna do poradnika
                                Evans -Drzwi do szczęścia Pisze o szczęściu miłości i przebaczeniu Daje do myślenia i muszę ją jeszcze raz przeczytać zanim ją oddam do biblioteki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X