Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubicie czytać książki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Lubicie czytać książki?

    Też za fantastyką nie przepadam, lubię natomiast Gaimana. Przeczytałam wszystkie jego powieści.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Lubicie czytać książki?

      Znam tego pisarza. Czytałam chyba ze dwie jego powieści.

      Skomentuj


        Odp: Lubicie czytać książki?

        Ja uwielbiam książki. Teraz czytam sekretne życie Marilyn Monroe i jestem zafascynowana. Książki otwierają oczy na świat.
        Pozwalają dostrzec różnice kulturowe, lepiej poznać świat i czasem siebie.

        Skomentuj


          Odp: Lubicie czytać książki?

          Napisane przez malaala1 Pokaż wiadomość
          Ja uwielbiam książki. Teraz czytam sekretne życie Marilyn Monroe i jestem zafascynowana. Książki otwierają oczy na świat.
          Pozwalają dostrzec różnice kulturowe, lepiej poznać świat i czasem siebie.
          Również czytałam historię Marilyn Monroe Świetna !
          Ja ostatnio skończyłam czytać pierwszą część czarnej serii Zamek z piasku ,który runął - Stieg Larsson
          Bardzo wciągająca aż żałuję że nie mam kolejnych części

          Skomentuj


            Odp: Lubicie czytać książki?

            Uwielbiam czytać, żałuję tylko, że mam na to tak mało czasu. Wcześniej najczęściej czytałam w tramwajach i pociągach, jednak od kiedy zmieniłam miejsce zamieszkania i pracę nie muszę podróżować, dlatego książek też czytam mniej.

            Skomentuj


              Odp: Lubicie czytać książki?

              Ja mogłabym całymi dniami tylko leżeć w wygodnym łóżku i czytać książki. Wczoraj zamówiłam w Lovebooks nową książkę Co nas nie zabije Davida Lagerkrantza i nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie. Jak przyjdzie do jutra to w weekend spędzę nad tym kryminałem.

              Skomentuj


                Odp: Lubicie czytać książki?

                Jasne! Uwielbiam też przerabiać książeczki z córeczką. Dla niej to świetna zabawa
                http://www.wsip.pl/oferta/cykle/wych...lne/3-4-latki/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Lubicie czytać książki?

                  Oj nie wyobrażam sobie weekendu bez dobrej książki. Dzieci już śpią, siadam przy kominku, okrywam się kocem i zatapiam się w lekturze.

                  Skomentuj


                    Odp: Lubicie czytać książki?

                    Ja także uwielbiam książki. Nie zawsze mam czas, ale lubię czytać.

                    Skomentuj


                      Odp: Lubicie czytać książki?

                      Właśnie skończyłam czytać książkę Słowa światłości autorstwa Brandona Sandersona. Genialna książka, polecam każdemu.



                      ---
                      http://autonajm.com/oferta/campery

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Lubicie czytać książki?

                        Ja ostatnio jestem oczarowana kryminalną sagą Camilli Lackberg Teraz będę czytać 4 część I każda kolejna jest coraz bardziej wciągająca Polecam wszystkim Ja jestem zafascynowana jej książkami
                        wróblewska książka którą polecasz to fantastyka ???

                        Skomentuj


                          Odp: Lubicie czytać książki?

                          Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
                          Ja także uwielbiam książki. Nie zawsze mam czas, ale lubię czytać.
                          Ja staram się przynajmniej pół godziny dziennie wygospodarować czas na czytanie. Zawsze to taki moment w ciągu dnia, kiedy w końcu mogę się odprężyć.

                          Skomentuj


                            Odp: Lubicie czytać książki?

                            Jak tylko mogę sobie na to pozwolić, czytam z przyjemnością. Obecnie wciągnęła mnie książka Lisy Wingate "Pudełko na modlitwy". Polecam, wartościowa i przyjemna powieść!
                            https://www.swietywojciech.pl/Ksiazk...ko-na-modlitwy

                            Skomentuj


                              Odp: Lubicie czytać książki?

                              A ja jestem po 6 części sagi kryminalnej Camilli Lackberg i jestem zafascynowana jej książkami Mam już kolejną część wypożyczoną tylko muszę się jeszcze przygotować bo ostatnią jej książkę bardzo przeżywam ,chociaż się nie mogę doczekać kolejnej części Polecam gorąco

                              Skomentuj


                                Odp: Lubicie czytać książki?

                                ja lubię czytać książki. Mam jednak na to mało czasu. Zaległości nadrabiałam w ciąży. Teraz głównie czytam córce Która też lubi książki - smakować, oglądać i słuchać jak jej czytam. MAm nadzieję, że będzie lubiła czytać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X