Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawe hobby i zainteresowania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

    No ja pamiętam jeszcze czasy jak razem na siłownię jeździliśmy, a teraz odkąd jest z nami Majka to nie ma takiej opcji, jak chcemy wyjść to musimy sie zmieniać.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

      hmm duzo rzeczy sie robiło jak było sie młodym , ostatnio z mezem wspominalismy jak to niekiedy o 22 jechalismy na rynek do Krakowa by pospacerowac, albo rano zapadła decyzja jedziemy za godzinke w góry a teraz cały nasz swiat jest podporządkowany przez Zosie - ale jakos nam to nie przeszkadza tak szczerze i tez korzystamy z zycia ale znacznie mniej spontanicznie

      Skomentuj


        #78
        Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        Laraa dlugo bylas na emigracji? gratulacje silnej woli, rzucanie jest trudne ja mam w rodzinie dwoch eks palaczy i pamietam ich rzucanie nalogu dlugie i stresujace, mnie nigdy nie ciaglo moj maz podpala ale tylko raz roku w imienimy mojego taty z moja ciotka Celkią ale tylko wówczas
        razem wyjdzie 4 lata (2 lata we Włoszech i dwa w Irlandii) Wiem że mąż ma chęci ale to silniejsze od niego :/
        Widzę wspomnień czas Fajnie było ale teraz dzieci nam dopełniły to szczęście i wszystko we czwórkę

        Skomentuj


          #79
          Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

          my bardzo dużo jeździliśmy rowerami po lasach, takie na prawdę ciężkie terenowe wyprawy, pełne błota i adrenaliny, teraz niestety nie możemy bo jest maluch, ale planujemy kupić specjalny wózek i będziemy jeździć po szosach, a jak dorośnie, to nauczymy dzieciuszkę crossingu

          Skomentuj


            #80
            Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            hmm duzo rzeczy sie robiło jak było sie młodym , ostatnio z mezem wspominalismy jak to niekiedy o 22 jechalismy na rynek do Krakowa by pospacerowac, albo rano zapadła decyzja jedziemy za godzinke w góry a teraz cały nasz swiat jest podporządkowany przez Zosie - ale jakos nam to nie przeszkadza tak szczerze i tez korzystamy z zycia ale znacznie mniej spontanicznie
            zazdroszcze tych gór że tak blisko macie ale za to my bliżej do morza a w Krakowie szczerze powiedziawszy to też nie byłam nigdy

            Skomentuj


              #81
              Odp: Hobby Mam

              ja gram w różne ciekawe gry strategiczne, jeżdżę na rowerze, lubię też bardzo treningi z maluszkiem no i oczywiście czytanie postów na tym cudnym forum

              Skomentuj


                #82
                Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                Jak miałam trochę więcej czasu wolnego to lubiłam rozwijać różne umiejętności. Zaliczyłam kursy masażu poznań, kurs makijażu czy manicure. Teraz na takie hobby czasu nie mam, więc zadowalam się czytaniem książek.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                  Ja w wolnym czasie lubię czytać dobre książki i przeglądać blogi. Ostatnio jestem fanką poczytnej. Ma dziewczyna talent do pisania

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                    Może już to kiedyś pisałam, ale lubię m.in. wyszywać. Teraz w wolnych chwilach relaksuję się przy hafcie krzyżykowym . A dokładniej wyszywam imiona synka, by potem mu ponaszywać na wyprawkę przedszkolną.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                      Ja bardzo lubię sport, zwłaszcza fitness. Trenuję regularnie dwa, trzy razy w tygodniu, zależnie od możliwości czasowych. Ale nie wyobrażam sobie swojego tygodnia bez ćwiczeń
                      Zastanawiam się nawet nad tym, żeby podejść do tematu nieco bardziej profesjonalnie. Oglądałam oferty kursów na trenera personalnego: http://www.fit-academy.pl/kurs-trene...onalny-poznan/ i może w końcu się zdecyduję. Wtedy mogłabym nawet zarabiać na tym, co sprawia mi przyjemność.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                        Ciekawe hobby - lubię zagraniczne gry w stylu worldlotteryclub. Świetna zabawa i nagrody.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                          Wśród moich znajomych ostatnio bardzo popularne stało się prowadzenie własnego bloga Tak trafiłam na portal: http://blogbooster.pl/ U nich jest możliwość nawet wypromowania swojego bloga za darmo!

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                            fajnie, te blogi to teraz są bardzo popularne.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                              Moja szwagierka uwielbia jazdę na motorze To dosyć nietypowe jak na kobietę, prawda? Ostatnio bez okazji dostała specjalne buty do jazdy na motorze: http://forum.babyonline.pl/forum/ . Fajnie, że ma swoją pasję i pomimo tego, że uważana jest ona za męską, ona znalazła siłę by ją rozwijać!

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                                Moje hobby to ... czytanie. Pochłaniam książki, teraz mam mniej czasu,ale kiedyś czytałam po 3 powieści tygodniowo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X