Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dowcipy!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Biedny, samotny Żyd, mieszkający w kwaterunkowym mieszkaniu ze swoją niewidomą matką, w swoich codziennych modlitwach błagał Boga o poprawę swego losu. W końcu Bóg postanowił odpowiedzieć na jego modlitwy. Objawił się Żydowi i powiedział, że spełni jedno jego życzenie. Ten zamyślił się i powiedział:
    - Boże, chciałbym, żeby moja matka zobaczyła, jak moja żona wiesza na szyi mojej córki wart dwadzieścia milionów dolarów brylantowy naszyjnik w czasie, gdy siedzimy w naszym Mercedesie 600 zaparkowanym obok basenu zaraz obok naszej rezydencji w Beverly Hills.
    Bóg (do siebie)
    - Muszę się jeszcze od tych Żydów wiele nauczyć...

    ____________________
    Powiedz ile masz w portfelu usuwanie naczynek warszawa - Esteti Med my wybierzemy to co najlepsze dla Ciebie.
    Last edited by keciawawa1473; 17-04-2014, 16:56.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

      Do sklepu wchodzi blondynka i zwraca się do ekspedientki:
      - Poproszę episkopat.
      - Chyba epidiaskop?
      - Proszę pani, to ja podejmuję diecezje!
      - Chyba decyzję?
      - Niech pani się nie wymądrza! W szkole byłam prymasem!

      Skomentuj


        Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

        Siedzi Baca na drzewie i piłuje gałąź na której siedzi, przechodzi turysta:
        - Baco spadniecie!
        - Ni, nie spadne!
        - Spadniecie!
        - Ni!
        - No mówię wam że spadniecie!
        - Eeee, ni spadne!
        Nie przekonawszy bacy Turysta poszedł dalej. Baca piłował, piłował aż spadł. Pozbierawszy się popatrzył za znikającym w oddali turystą i zdziwiony rzekł:
        - Prorok jaki, czy co?

        Skomentuj


          Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

          Idzie dwóch lekarzy szpitalnym korytarzem.
          - Powiedziałeś temu pacjentowi z 316, że umrze?
          - Tak.
          - Świnia! Ja mu chciałem powiedzieć!

          Skomentuj


            Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

            Dyrektor przyjmuje do pracy nową sekretarkę:
            - I twierdzi pani, że nie odstraszyła pani informacja w ogłoszeniu, że mam długi?
            - Prawdę mówiąc - odpowiada lekko się rumieniąc - właściwie mnie to zachęciło.

            Skomentuj


              Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

              Dyrektor do świeżo zatrudnionej sekretarki-blondynki:
              - Wysłała pani faks do Nowakowskiego?
              - Tak, panie dyrektorze.
              - To teraz proszę jeszcze wysłać do Nowaka
              - Nie mamy więcej faksów

              Skomentuj


                Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                Muzułmanin Ahmed zmarł i trafił do nieba. Na miejscu wita go święty Piotr:
                - Witaj mój synu, proszę do środka...
                Na to Ahmed:
                - O nie! Nie mogę wejść do środka najpierw muszę spotkać Allaha.
                Święty Piotr:
                - Aaa... Allah... jest piętro wyżej.
                Ahmed uśmiecha się:
                - Oczywiście, że jest wyżej!
                I wchodzi po schodach do góry.
                Tam wita go Jezus:
                - Witaj mój synu, proszę do środka...
                Na to Ahmed:
                - O nie! Nie mogę wejść do środka najpierw muszę spotkać Allaha.
                Jezus odpowiada:
                - Oczywiście. Allah jest na najwyższym piętrze.
                Muzułmanin uśmiecha się i idzie na samą górę. Tam wita go sam Bóg:
                - Witaj mój synu, proszę do środka...
                Na to Ahmed:
                - O nie! Nie mogę wejść do środka najpierw muszę spotkać Allaha.
                Bóg na to:
                - Oczywiście, jest tutaj ale w tej chwili jest bardzo zajęty - może spoczniesz tu i czegoś się napijesz?
                - No dobrze... z przyjemnością.
                - Herbaty?
                - Tak bardzo chętnie.
                Na to Bóg:
                - Świetnie napiję się z tobą.
                Po czym klaszcze w dłonie i woła:
                - Allah, przynieś tu dwie herbaty!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                  - Ania, pójdziesz ze mną do łóżka za stówę?
                  - Nie ma mowy.
                  - No proszę Cię. Pilnie kasy potrzebuję.

                  Skomentuj


                    Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                    Wrócił żołnierz z Czeczenii. W domu święto! Żona szczebiocze z radości, teściowa do stołu ciągnie, wódki nalewa, teść pogadać chce...
                    Siedzą godzinę, dwie, trzy... Żona już się zmęczyła, poszła zająć się dziećmi. Teściowa dając wyraźne sygnały, że dość już wypitki, że trzeba umiar znać i godność zachować, też gdzieś zniknęła. Tylko teść dalej ciągnie z zięciem wojenne wspominki:
                    - Ja, jak wracałem z wojny, to karabin niemiecki sobie przywiozłem na pamiątkę, a ty co?
                    - A ja przywiozłem "Muchę".
                    - Co to za dynks?
                    Żołnierz wyciąga miotacz granatów. Na co teść wyraźnie zainteresowany:
                    - Och, ty! Co to za ustrojstwo? Jak to strzela?
                    - Chodź, zobaczysz.
                    Otworzyli okno, wystawili miotacz. Ale żołnierz wyraźnie się ociąga:
                    - Tak to nie będzie ciekawie. Trzeba by jakiś cel mieć.
                    - Tak, przecież tam nasza wygódka stoi! Wyobraź sobie, że to czeczeńscy partyzanci na UAZ-ie jadą!
                    - Dobra!
                    Wycelował - i jak nie huknie! Sławojka w drobny mak! Teść - zachwycony! Żona wystraszona zbiegła do pokoju, rozejrzała się i pyta:
                    - A mama gdzie?
                    Na co teść:
                    - Ostatnio widziałem, jak z czeczeńskimi partyzantami na UAZ-ie jechała...

                    Skomentuj


                      Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                      Zebranie koła wędkarskiego.
                      Prezes mówi:
                      - Panowie! Dwa lata temu na rozpoczęcie sezonu zabraliśmy 10 litrów wódki i ukradli nam wędki. Rok temu zabraliśmy 20 litrów wódki i ukradli nam autokar. Oczekuję propozycji na ten rok.
                      Głos z sali:
                      - Zabieramy 40 litrów wódki, nie bierzemy wędek i nie wysiadamy z autokaru!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                        Na egzaminie końcowym z anatomii w akademii medycznej profesor zadaje studentce wydziału lekarskiego pytanie:
                        - Jaki narząd, proszę pani, jest u człowieka symbolem miłości?
                        - U mężczyzny czy u kobiety? - usiłuje zyskać na czasie studentka.
                        - Mój Boże! - wzdycha profesor i w zadumie kiwa sędziwie głowa. - Za moich czasów było to po prostu serce.

                        Skomentuj


                          Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                          Telefon do biura obsługi:
                          - Internet nie działa. Nie otwierają się strony!
                          - A żaróweczka na modemie świeci?
                          - Świeci. Tyle, że to nie jest żaróweczka, tylko dioda półprzewodnikowa!
                          - Tak, proszę wybaczyć, problem leży po naszej stronie...

                          Skomentuj


                            Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                            Zebranie koła wędkarskiego.
                            Prezes mówi:
                            - Panowie! Dwa lata temu na rozpoczęcie sezonu zabraliśmy 10 litrów wódki i ukradli nam wędki. Rok temu zabraliśmy 20 litrów wódki i ukradli nam autokar. Oczekuję propozycji na ten rok.
                            Głos z sali:
                            - Zabieramy 40 litrów wódki, nie bierzemy wędek i nie wysiadamy z autokaru!

                            Skomentuj


                              Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                              Mamo, tato, nie wiedziałam jak wam to powiedzieć, ale od dawna źle się czuję w swoim ciele. Wiem, że zawsze pragnęliście mieć syna, a ja wiem, że powinnam urodzić się mężczyzną. Dlatego pragnę wam oświadczyć, że jestem w trakcie terapii hormonalnej i niedługo poddam się operacji zmiany płci.
                              - Jaja sobie robisz!?

                              Skomentuj


                                Odp: Śmieszne, Zabawne Dowcipy

                                Gorąca sauna, tuż po Świętach Bożego Narodzenia. Jeden z gołych mężczyzn wstaje z ławki i na oczach zaskoczonych "współsaunowiczów" zaczyna sikać na palenisko. Zanim ktokolwiek zdążył zaprotestować "rozlega się" zapach dobrego Martini.
                                - Spoko chłopaki - mówi facet - Żona na Wigilii postawiła tyle wermutu, że w pęcherzu mam samo wino.
                                Wszyscy uspokojeni trochę, wracają do uroków powietrznej kąpieli, gdy jeden z siedzących w kącie grubasów wstał, zdarł ręcznik opasujący tłusty tors i... nasrał na gorące kamienie. Smród niesamowity, wszyscy w panice opuszczają drewniane pomieszczenie. A grubas, kiwając głową smutnie mruczy pod nosem:
                                - A moja mnie zawsze jakimś gównem napasie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X