Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na I Komunię Świętą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Prezent na I Komunię Świętą

    Jeśli szukasz czegoś, co ma być oryginalnym dodatkiem, to możesz popatrzeć na takie postery. To całkiem ciekawa dekoracja do pokoju takiej dorastającej osoby. Uważam, że oprócz dawania kasy, warto zostawić po sobie jakąś pamiątkę.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Prezent na I Komunię Świętą

      Myślę, że teraz w czasach selfi i innych rzeczy najlepszym prezentem będzie aparat cyfrowy. Jeżeli nie wiesz jaki wybrać to polecam zgłosić się do sklepu Digital24 http://digital24.pl/ - a oni na pewno coś doradzą

      Skomentuj


        #48
        Odp: Prezent na I Komunię Świętą

        Takie rzeczy jak komputer, to chyba powinni kupować najbliżsi, czyli rodzice, chrzestni lub dziadkowie. Ja kupiłam z drugim chrzestnym laptopa dla naszego chrześniaka, a konkretnie macbook air http://www.euro.com.pl/laptopy-i-net...-x-10-11.bhtml Nie jest to najtańszy sprzęt, ale na pewno na długie lata i jest to coś co przyda się w nauce.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Prezent na I Komunię Świętą

          Zależy czy jest się chrzestnym. No i od tego, jakie marzenia ma dziecko. Lepiej podpytać się rodziców, co ewentualnie by się przydało.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Prezent na I Komunię Świętą

            Nie mam chrześniaków, ale to jest przegięcie co się dzieje z tymi bachorami. Ja będę wszystkim kupować pamiątkowe złote medaliki. Trochę pokory może. Nie hodujmy kolejnego pokolenia nastawionego na konsumpcję!

            Skomentuj


              #51
              Odp: Prezent na I Komunię Świętą

              Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
              Zależy czy jest się chrzestnym. No i od tego, jakie marzenia ma dziecko. Lepiej podpytać się rodziców, co ewentualnie by się przydało.
              W dzisiejszym świecie dzieciaki mają praktycznie wszystko. Ciężko jest coś wybrać.
              http://rozkosze.pl/

              Skomentuj


                #52
                Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                My rok temu kuzynce kupiliśmy, album jako pamiątka I Komunii św. , kopertę z pieniążkami bo mała chciała nowe meble do pokoju także na pewno się przyda. Nie wiem jakie trendy będą na 2017 rok, ale dostać laptop, tablet czy jakąś inną elektronikę to chyba żaden obciach

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                  Ja siostrzeńcowi kupiłam kurs "programowania", w formie prostych zajęć dla dzieci, dobrze się bawi i dobrze wpływa na jego rozwój, a być może i przyszłość :-)
                  Zapraszam na moją stronę poświęconą tematyce gry For Honor

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                    Ciężka sprawa taki wybór, bo dzisiaj dzieci mają wszystko. Najlepiej ich o to samych zapytać co by chciały
                    Błędy są nieodłączne od natury ludzkiej i od faktu, że żyjemy. Są darami, okazjami do dalszej nauki i rozwoju.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                      A może założyć dziecku lokatę, aby gdy osiągnie dorosłość miało jakieś pieniądze na start?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                        A co myślicie o wynajęciu dobrego fotografa na sesję rodzinną po obiedzie w dniu Komunii? Można zrobić kilka portretów dziecka, zdjęcia z rodzicami, chrzestnymi, dziadkami... takie fotografie to świetna pamiątka. Efektem końcowym może być pięknie opracowany graficznie fotoalbum wraz z fotoobrazem. W fotoalbumie może pojawić się pamiątkowa dedykacja od kogo, dla kogo, z jakiej okazji... Zdjęcia zwykle docenia się po latach... Tylko warto wcześniej podpytać rodziców czy już nie mają w planach sesji fotograficznej w tym dniu
                        Fotografia to bilet powrotny do cudownych wspomnień!
                        Fotograf Częstochowa

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                          Kiedyś chrzestni kupowali rowery. Teraz kupują komputery, quady, skutery. Moda się zmienia, więc nic dziwnego, że prezenty też się zminiają.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                            Faktycznie, smartfon może być dobrym pomysłem. Świat idzie cały czas do przodu, więc już nikogo nie dziwi taki prezent na komunię. Ja myślę, że wybierając któryś model z rankingu http://techfresh.pl/jaki-smartfon-na...pszych-modeli/ na pewno sprawimy dzieciakom dużo przyjemności.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                              A może tablet? Wydaje mi się to dość dobrym pomysłem na prezent.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Prezent na I Komunię Świętą

                                Co to się teraz dzieje z tymi komuniami.. quady już wyszły z mody, ale iPhony czemu nie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X