Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla faceta na 40 urodziny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

    A co powiecie na Vouchera Driving Experience? xxx można go zakupić. Dzięki takiemu rozwiązaniu obdarowana osoba będzie mogła pojeździć Mitsubishi Lancer EVO IX.
    Last edited by disne; 16-07-2020, 19:16. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

      Alkohol najlepszy na wszystko :P
      Może warto zrobic z kims zrzutke i zebrac kaske na cos naprawde wystrzalowego? Wiaodmo - lepszy jeden swietny i trafiony prezent, niz kilka, ktore zostana schowane w szafie ;p

      Skomentuj


        #93
        Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

        Alkohol może i tak, ale nie jestem zwolenniczką takich prezentów. Może jednak lepiej byłoby celować w jego zainteresowania?

        Skomentuj


          #94
          Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

          A myślałaś nad jakimś designerskim gadżetem? Mi osobiście bardzo podobają się przedmioty ze strony xxx. Myślę, że znajdziesz tam coś, co Cię zainteresuje. Może kupisz mu jakiś śmieszny t-shirt? Faceci lubią takie rzeczy.
          Last edited by disne; 16-07-2020, 19:16. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

            Mojemu daleko do jajcarza, więc kupuję mu coś bezpiecznego, jak kosmetyki męskie z loreala xxx Mnie to jest na rękę :P
            Last edited by disne; 16-07-2020, 19:17. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

              Już w jednym wątku pisałem, że doby prezent to np. rower.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                Jakiś sensowny pakiet z Prezent Marzeń. Może coś związanego z wypoczynkiem, albo zwiedzaniem? Nie sądzę, abyście w takiej cenie znaleźli coś lepszego, chociaż to kwestia taka, ile macie pieniędzy do wydania, jakie są wasze oczekiwania i nie tylko.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                  W sumie bardzo dobry pomysł. Coś takiego będzie wyjątkowe.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                    Myślę że ciekawym pomysłem na prezent dla mężczyzny jest taka propozycja xxx Oczywiście trzeba być fanem motoryzacji i pięknych aut. A jazda Ferrari na pewno dostarczy niezapomnianych przeżyć. To auto nie tylko jest eleganckie, ale i szybkie. W ciągu czterech minut rozwija szybkość do stu kilometrów na godzinę. Taka okazja zdarza się raz w życiu, a pamiętać się będzie przez całe życie.
                    Last edited by disne; 16-07-2020, 19:17. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                      40 lat to już nie najmłodszy facet W takim wieku warto już się czasem zastanowić nad silniejszymi kosmetykami, bo cera coraz szybciej się starzeje. Na pewno ciekawe inspiracje na taki prezent znajdziecie w xxx Myślę, że jeśli facet ma do siebie dystans, to bardzo ucieszy się z takiego prezentu.
                      Last edited by disne; 16-07-2020, 19:17. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                        Albo strzyżarka do włosów z takimi nasadkami które wycinają niektóre partie włosów dając fajny efekt, ale to taki babyliss dla odważnych fryzur chyba

                        Skomentuj


                          Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                          Prezent Marzeń - wszystko wymaga dopasowania pod daną osobę, nie ma z tym większych problemów, ale oczywiście też istotny jest budżet. Prawda jest taka, że w tym momencie za niewielką kasę to można się przejechać nawet czołgiem. Tak więc marzenia są do spełnienia...

                          Skomentuj


                            Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                            Faceci lubią najróżniejsze markowe gadżety. Możesz na to spojrzeć pod tym kątem i szukać czegoś oryginalnego. I tak, widziałam niedawno bardzo ciekawe xxx. Może coś takiego będzie dobrym pomysłem?
                            Last edited by disne; 16-07-2020, 19:15. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                              Dziewczyny a co sądzicie o jakimś fajnym zegarku? Mój maż obecnie posiada elegancki zegarek na pasku. Na co dzień jednak go nie nosi bo narzeka,że jest za elegancki. Chciałąbym mu z tego powodu kupić jakiś fajny sportowy zegarek, ale na bransolecie.
                              Zrobiłam sobie pewne rozpoznanie i spodobały mi się dwa:
                              x
                              Oraz taki drugi Boss na ciemniejszej:
                              x
                              Który jest lepszy ?
                              Last edited by disne; 16-07-2020, 19:15. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                                Siostrze dałam niedawno depilator Panasonic, niby głupio bo mało może to ciekawy prezent, ale byla zadowolona bo od dłuższego czasu chciała zmienić depilator na lepszy. Dałam jej model z wymiennymi nakładkami, według mnie najlepszy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X