Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Polecam firme Emmaljunga. Sama mam taki i naprawde jest rewelacyjny
    Jakub 19.05.2008

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      łatwo sie składa,sprawdzałam kiedys w sklepieale w sumie to kupilam zwykła parasolkę

      Skomentuj


        #63
        Dzieki Froch,chyba sie wybiore na przeglad sklepow dzieciecych to sie temu wozkowi blizej przyjrze

        Skomentuj


          #64
          No a u mnie juz zdecydowane - balleriny jednak nie kupuje.. tesciowka ma jutro zamowic mi ten: http://www.allegro.pl/item539664130_...ka_gratis.html Mi sie podoba, a kolorek wybralam sliwka + kwiaty Pochwale sie za jakis napewno miesiac jak sie sprawuje.
          Attached Files

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            #65
            Super

            Skomentuj


              #66
              Ja zdecydowałam się na wózek delti puma i jestem z niego bardzo zadowolona! Jest ładny, w miarę lekki, dobrze się prowadzi i ma świetną amortyzację Polecam! Początkowo zastanawiałam się nad x landerami, ale one mają małe gondolki! Moja córcia urodziła się na początku grudnia i gdybym kupiła x landera to teraz w kombinezonie ledwo by się w nim mieściła! Więc bierzcie pod uwagę nie tylko wygląd ale też wymiary.

              Skomentuj


                #67
                Ja mam właśnie wspomnianego już Quinny Buzza i ogólnie mogę polecić, bo wózeczek jest całkiem fajny. Na początku bardzo mi się podobał: lekki, nowoczesny, funkcjonalny, składa się jednym przyciskiem, do modelu jest wiele gadzetów itp. Przeczytałam też w necie wiele pochlebnych opinii na jego temat. Szczerze jednak mówiąc, użytkując go na codzień, zweryfikowala się moja opinia troszkę. Wcale nie jest taki leciutki, bo mimo to, te 12kg trzeba dzwignąć, a teraz spotykam znacznie lżejsze spacerówki. A jeśli chodzi o niezachwianą stabilność, to już w ogóle się zawiodłam, kiedy pewnego dnia wjechałam przednim kołem w niezauważoną dziurę i gdyby nie refleks, to wózek by mi fiknął z moim bejbe w środku.

                http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...25cb76008.html
                Last edited by Lullaby; 16-02-2009, 20:57.


                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  hej, a co sądzicie o wózkach chicco trio enjoy evolution?? zależy mi na tym żeby wózek byl lekki, i ten jest pod tym względem idealny. Jednak zastanawiam sie czy takie małe kółka sprawdzają sie w każdym terenie

                  Skomentuj


                    #69
                    http://www.allegro.pl/item550476012_...najtaniej.html

                    Skomentuj


                      #70
                      Male koleczka nie za bardzo sie nadaja na dziurawe chodniki,ja mam buzza i jestem zadowolona,wczesniej chcielismy Loola Bebe Confort ale zrezygnowalismy prze to ze miala male kolka.Chicco ogolnie robi fajne rzeczy(j

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        kurcz maly cos wcisnal...ja mam fotelik w samochodzie chicco,wozki tez na prewno robia fajne

                        Skomentuj


                          #72
                          Wozki Casual Play sa bardzo komfortowe dla dziecka,ladne ale dosc ciezkie i po zlozeniu biora duzo miejsca w bagazniku auta

                          Skomentuj


                            #73
                            Ja mam wózek Chicco ale S3 trójkołowy, z dużymi kołami. Koleżanka ma
                            ten który pokazałaś, ale średnio jest zadowolona. Bo tak dotka pisała, ciężko się go prowadzi.
                            Ja jestem ze swojego zadowolona. Łatwo się go prowadzi, bez problemu
                            jeździ po dziurawych chodnikach czy trawie. Jednak duże koła są pomocne.


                            Skomentuj


                              #74
                              ja tez mam ten sam wózek co nusiak chicco s3 trio czyli taki
                              http://images34.fotosik.pl/420/075dcc9de3581e93.jpg
                              i powiem szczerze że po dzisiejszym spacerze w zaspach ciesze się że ma duże koła.
                              ktoś juz tu pisał o tym chicco o który ci chodzi ale nie wiem gdzie.
                              mam chicco wózek, krzesełko, bujaczek i kilka zabawek i ogólnie firma ta ma dobre rzeczy, ale te małe kółka w wózku który chcesz to nie za bardzo na nasze chodniki.
                              polska rzeczywistość, Włosi maja chodniki jak ulice gładkie dlatego sobie małe kółka robią...
                              Last edited by pinklady; 17-02-2009, 14:02.
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                #75
                                ja mam mutsy urban riderjestem z niego bardzo zadowolna,na dużych pompowanych kółkach

                                na takim samym stelażu tylko kolor czarny
                                http://www.allegro.pl/item552425198_..._promocja.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X