Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki wózek?

    A zastanawialas sie nad czyms z Quinny? sama kupujac wozek, trafilam na ta marke przypadkowo i koniec koncow kupilam od nich moodda- nie narzekam, wozek spisuje sie na medal co najwazniejsze mimo niskiej wagi jest solidny, mocny

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki wózek?

      Wyprawka to nie lada wyzwanie, ja swoją zaczełam kompletować znacznie wcześniej niz robi się to normalnie. Zdecydowałam się na rozeznanie wśród znajomych mam, wszystkie miały już to za sobą, jednak większość stawiała na maxi cosi w kwestii wózków i nosidełek. Ja też się zdecydowałam na tę marke i jestem bardzo zadowolona

      Skomentuj


        Odp: Jaki wózek?

        Myśle, ze Maxi Cosi to dobry wybor- czy to Stella czy to Mura Najwazniejsze jest miec wozek porzadnej jakosci. No i dla mnie bylo tez istotne to, ze kola w Murze sa piankowe.

        Skomentuj


          Odp: Jaki wózek?

          Zdecydowanie te dwa modele z maxi to wysoka półka jeśli chodzi o jakość, więc przy ich wyborze to pewność że to dobry wybór

          Skomentuj


            Odp: Jaki wózek?

            ja mam z kolei wózek biegowy który może jednocześnie być przyczepką z bonbonenfant, dla mnie jest optymalny, jak zaczyna się sezon wiosenno-letni chętnie z mężem przemieszczamy się rowerami, a zamiast tradycyjnego spaceru mogę spokojnie iśc z małą pobiegać jak jesteś aktywna warto się nad taką opcją zastanowić

            Skomentuj


              Odp: Jaki wózek?

              Warto określić jaki budżet posiadasz na zakup wózka i wtedy o wiele łatwiej będzie doradzić,na forum napisano już chyba niemal wszystkie porady którymi warto się sugerować podczas kupna,a teraz w sklepach internetowych natrafisz na fajne promocje.

              Skomentuj


                Odp: Jaki wózek?

                Maxi ma wózki które maja uniwersalne rozwiązania , i mimo to ceny nie sa wygórowane

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki wózek?

                  nie zwracaj uwagi kupując wózek na bajery, mówię z doświadczenia. Najważniejsza jest funkcjonalność ja kupowałam wózek na avans.pl przez zamówienie online, najpierw rzecz jasna obejrzałam go na żywo. Wózek caratero fioletowy wielofunkcyjny, wejdz zobacz go sobie, cena nie całe 1000 zł nie zamieniłabym go na żaden inny

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki wózek?

                    A murę to lepiej na 3 kołach czy na 4? Czy moze lepiej ten nowy wozek maxi cosi- Stelle- kupic?

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki wózek?

                      Mam ten sam dylemat, mam nadzieję, że bardziej doświadczone mamy mi pomogą. Szukam wózka dla mojej córeczki, malutka ma 3 miesiące, a poprzedni wózek niestety, ale trochę się zniszczył i potrzebuję nowego. Czy jesteście w stanie polecić mi dobrej jakości wózek? Zależy mi przede wszystkim na tym, by był to wózek 3w1, czyli wyposażony w gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy. Myślałam o wózkach z tego sklepu - http://paradisebaby.pl/. Może kojarzycie? Jeśli tak, to jak oceniacie jakość tych wózków? Warto?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki wózek?

                        Napisane przez moniikaa Pokaż wiadomość
                        Mam ten sam dylemat, mam nadzieję, że bardziej doświadczone mamy mi pomogą. Szukam wózka dla mojej córeczki, malutka ma 3 miesiące, a poprzedni wózek niestety, ale trochę się zniszczył i potrzebuję nowego. Czy jesteście w stanie polecić mi dobrej jakości wózek? Zależy mi przede wszystkim na tym, by był to wózek 3w1, czyli wyposażony w gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy. Myślałam o wózkach z tego sklepu - http://paradisebaby.pl/. Może kojarzycie? Jeśli tak, to jak oceniacie jakość tych wózków? Warto?
                        Jeśli córka ma już 3 miesiące, to wcale nie inwestowałabym w nocy wózek, a już na pewno nie w 3w1. Gondoli pewnie dziecko długo już nie poużywa, a foteliki z takich zestawów są o kant d... potłuc. Jak dla mnie najlepszym wyborem byłby tu zakup używanej gondoli i spacerówki (ew. nowej spacerówki) i koniecznie nowego fotelika, ale nie z zestawu.

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki wózek?

                          Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
                          Jeśli córka ma już 3 miesiące, to wcale nie inwestowałabym w nocy wózek, a już na pewno nie w 3w1. Gondoli pewnie dziecko długo już nie poużywa, a foteliki z takich zestawów są o kant d... potłuc. Jak dla mnie najlepszym wyborem byłby tu zakup używanej gondoli i spacerówki (ew. nowej spacerówki) i koniecznie nowego fotelika, ale nie z zestawu.
                          Dokładnie... Za 3 mce i tak będziesz przekładać malucha do spacerówki. Moja kumpela ma coś takiego, jak wózek głęboko-spacerowy, czyli że zmieniasz dowolnie z gondoli w spacerówkę lub odwrotnie. To jest Chicco Urban - może jest w tym sklepie, z którego chcesz zamawiać
                          A co do fotelika, to moim zdaniem najlepiej wybierać taki, który spełnia wszystkie normy, ma dobre oceny ADAC, pasuje do Twojego auta itd. Na pewno to lepsza inwestycja niż w gondolę
                          My pierwszy fotelik mieliśmy też z zestawu od wózka, ale potem już kupowaliśmy porządne - oba z Chicco. Teraz mamy Oasys 2/3 (15-36 kg) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wygodny, z łatwą regulacją i odchylanym siedzeniem (córka ma ponad 3 latat, ale w dłuższych podróżach nadal zasypia). Ma 4 gwiazdki w ADAC i łatwo się go przenosi z auta do auta. Przede wszystkim córka go lubi - co widać na zdjęciu
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki wózek?

                            Sądzę, że warto zdecydować się na model wielofunkcyjny, gdyż to najpraktyczniejsza opcja. Zobaczcie sobie na przykład http://www.adamex.pl/barletta-deluxe bardzo designerski, elegancki model w dobrej cenie, do tego ma aluminiowy stelaż, także jest lekki. Można do niego wpiąć nosidełko albo zmienić na wersję spacerową. Adamex to dobry, polski producent, który ciągle wprowadza kolejne udogodnienia, daje sporo akcesoriów w zestawie.

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki wózek?

                              To prawda. Najlepsze są wózki wielofunkcyjne.

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki wózek?

                                Zgadzam się , też od razu na to postawiliśmy ale teraz potrzebna nam bardziej spacerówka na wyjazd i mam dylemat, chyba kupimy Amelis Super Six bo mnie ona całkowicie zauroczyła, łatwo się składa, jest leciutka, w jednej chwili i jednym ruchem z wygodnej i bezpiecznej gondoli można z niej zrobić spacerówkę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X