Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki wózek?

    Napisane przez tosienka Pokaż wiadomość
    Gondolka jest wygodna w noszeniu, posiada takie paski dzieki czemu pewniej sie ja trzyma a stelaz mozna zamknac w wozkowni czy garazu.

    Polecam pomacanie w sklepie a kipienie np na Allegro - duzo taniej wychodzi - ja za roznice w cenie kupilam fotelik


    Podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami !

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki wózek?

      Mój maxi cosi świetnie sie sprawdza w każdych warunkach. Jet leciutki więc nie ma problemu z wnoszeniem go do autobusu, którym się poruszam na codzień. Oprócz tego bardzo przyjemnie sie prowadzi.

      Skomentuj


        Odp: Jaki wózek?

        Polecam zwrócić uwagę również na wózki X-lander,wygodne,solidne i przede wszystkim bezpieczne. Cenowo także prezentują się bardzo rozsądnie,znajdziecie je na naszej stronie Smykolandia

        Skomentuj


          Odp: Jaki wózek?

          Ja polecam Baby Merc. My mamy i jesteśmy zadowoleni. Jeden zakup i mamy fotelik samochodowy, głęboki wózek i spacerówkę. Wózej jest zwrotny, nie jakoś nadzwyczajnie ciężki, dobrze sie prowadzi i co dla nas ważne - sprawdza się w każdych warunkach. Ma regulowną rączkę, duży kosz pod wózkiem, który znakomicie sprawdza się np na zakupach Jest też w komplecie torba, materacyk, uchwyt na butelkę, moskitiera, folia przeciwdeszczowa i masa innych gadzetow. No i dla nas wazne jest bylo to, że jest wykonany z naturalnych tkanin - lnu

          Skomentuj


            Odp: Jaki wózek?

            Ja polecam kilka różnych firm, zaraz zrobię małe zestawienie mojego osobistego rankingu na bazie swojej opinii i opinii moich najbliższych koleżanek. Poniżej moje top 10 wózków sprawdzonych i polecanych nie tylko prze zemnie :

            Skomentuj


              Odp: Jaki wózek?

              1. X-lander XA– czterokołowy, spacerowy, z pompowanymi kołami nadającymi się do jazdy w różnorodnych warunkach. Przednie koła obracają się o 360 stopni, poza tym wózek jest zwrotny i lekki. Ma regulowane oparcie oraz podnóżek, dosyć duże, wygodne siedzisko. Średnia cena to ok.. 1600 zł.

              Skomentuj


                Odp: Jaki wózek?

                2. Baby Jogger City Mini – spacerowy, model z 2011 roku, bardzo łatwo i szybko składany, trzykołowy z amortyzowanym skrętnie przednim kołem, stworzony z myślą o rodzicach prowadzących aktywny tryb życia. Średnia cena ok. 1050 zł

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki wózek?

                  3.PegPerego Pliko Mini – lekka konstrukcja i małe gabaryty, po złożeniu parasolka stoi samoczynnie i bez problemów zmieści się w każdym bagażniku. Ma pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, budkę z okienkiem, uchwyt na butelkę, regulowany podnóżek. Średnia cena: 605 zł.

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki wózek?

                    4Baby Shape – lekki wózek spacerowy składany w systemie parasolka, z regulowanym oparciem i podnóżkiem, pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, amortyzacją przednią i tylną, możliwością blokowania przednich kół obrotowych i zdejmowaną barierką. Średnia cena ok. 245 zł Sąsiadka go miała i bardzo chwaliła.

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki wózek?

                      5. Ten wózek posiadałam ja i mnie nie zawiódł.
                      Maxi-CosiMura 3 – nowoczesny wygląd i duża funkcjonalność. Przednie koła są mniejsze i obrotowe z możliwością ich blokowania, koła pompowane. Możliwe jest zamontowanie siedziska na stelażu wózka przodem lub tyłem do prowadzącego, 3-stopniowe regulowanie oparcia, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Cena ok. 1950 zł.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki wózek?

                        6. 4Baby Izzy – głęboko-spacerowy wózek z lekkim, aluminiowym stelażem i możliwością łatwego zamontowania siedziska, gondoli i fotelika przodem lub tyłem. Siedzisko jest regulowane w trzech pozycjach i wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, regulowana wysokość rączki. Średnia cena ok. 810 zł.

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki wózek?

                          7. Caretero Maximus – czterokołowy, spacerowy, łatwy w prowadzeniu zarówno po wyboistej, jak i płaskiej powierzchni. Zdejmowany pałąk oraz pięciopunktowe szelki chronią dziecko przed wypadnięciem. Średnia cena ok. 405 zł. dość tani jak na jakość tego wózka.

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki wózek?

                            8. Coneco Joker– spacerowy, z czterema piankowymi, skrętnymi kołami, lekki (6,6 kg), z regulowanym oparciem w dwóch pozycjach (siedząca i półleżąca) oraz m.in. pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa. Cena ok . 170-180 zł. też bardzo fajny ii tani przede wszystkim.

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki wózek?

                              9. Maxi-Cosi Mura 4 – wielofunkcyjny, zwrotny wózek, stabilny i łatwy w prowadzeniu. Jego stelaż łatwo się składa, ma wygodne siedzisko i dużą gondolę. Jest ciężki, a pasujące do niego akcesoria są dosyć drogie. Średnia cena ok. 2500 zł. Niestety drogi ale gdyby było mnie stać napewno bym go zakupiła.

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki wózek?

                                10. Hartan Topline S – wielofunkcyjny, aluminiowa konstrukcja, lekkie koła, łatwo zdejmowane i odwracalne siedzisko, solidnie wykonany, a jego bezpieczeństwo jest najwyżej oceniane. Cena również wysoka – ok.. 3500 zł. cena już nieco wygórowana ale kto by nie oddał ostatniego grosza za bezpieczeństwo swojego dziecka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X