Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki wózek dla dziecka?

    Ja mam wózek wielofunkcyjne, fotelik samochodowy, gondola, spacerówka, do tego jeszcze kołyska. I czego chcieć więcej? Atutem orbit baby g2 (bo taki mam wózek) jest obrotowe siedzisko o 360 stopni. Do tego jest lekki i dobrze się prowadzi. http://orbitbaby.pl/g2.html Myślę że każda mama posiadająca ten wózek jest zadowolona!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki wózek dla dziecka?

      Ja poluję na taki 3w1, obstawiam na razie coś takiego: http://***************/wozek-bebetto-...jak-nowy,22486 , ale zobaczymy, jeszcze nie miałam okazji widzić go w realu.

      Skomentuj


        Odp: Jaki wózek dla dziecka?

        Ja polecam te z nosidełkiem, a potem spcerówka, chyba teraz większość osób takie wózki kupuje

        Skomentuj


          Odp: Jaki wózek dla dziecka?

          pierwszy wozek powinien byc taki 2w1 czyli gleboki ktory mozna przeksztalcic na spacerowke. Koniecznie z pompowanymi kolami

          Skomentuj


            Odp: Jaki wózek?

            Tu znajdziesz Wózek
            http://www.skleptanioch.pl/inne-kloc...7_877_879.html

            Skomentuj


              Odp: Jaki wózek dla dziecka?

              Tu znajdziesz wózek
              http://www.skleptanioch.pl/inne-kloc...7_877_879.html

              Skomentuj


                Odp: Jaki wózek dla dziecka?

                Napisane przez agniecha1793 Pokaż wiadomość
                pierwszy wozek powinien byc taki 2w1 czyli gleboki ktory mozna przeksztalcic na spacerowke. Koniecznie z pompowanymi kolami
                I to ostatnie zdanie - totalnie się z nim nie zgadzam. Wciąż krąży przekonanie że koła pompowane są najlepsze. Ale dlaczego? bo większe? bo cięższe? bo zaskakujące (nie wiadomo kiedy schodzi powietrze)? Nie rozumiem.
                Ja byłam posiadaczką wózka gondoli na kołach pompowanych i szybko go zmieniłam. Jak syn miał pół roku kupiłam wózek na kołach piankowych dokładnie Chicco. To był wózek. Lekki, zwrotny, a koła.. totalnie nie widziałam różnicy. Ja jestem mamą osiedlową, spaceruję po osiedlu, po chodnikach po co mi koła pompowane? dziecko spało na spacerach długo nic go nie budziło. Dla mnie koła piankowe to rewelacyjny wynalazek.
                Teraz ten mi się podoba.. ale już nie będę miała raczej okazji
                http://www.chiccopolska.pl/ProdottiC...0/Default.aspx

                ps. zamiast na koła zwróciłabym uwagę na łatwość zmiany kierunku jazdy, w słoneczne czy wietrzne dni to bardzo dobry patent.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki wózek dla dziecka?

                  Miałam wózek na dużych pompowanych kołach, ale mieszkaliśmy wtedy praktycznie w lesie (osiedle w lesie, nie szałas, żeby nie było ), także często po lesie spacerowaliśmy, jeździło sie nim wygodnie, ale chyba ze dwa razy wylądowaliśmy w wulkanizacji, bo się koło przebiło. Teraz mieszkamy w centrum miasta i dla drugiego dziecka kupię na pewno wózek lekki i zwrotny na piankowych kołach. Ten powyżej jest bardzo fajny, ile kosztuje?

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki wózek dla dziecka?

                    Ja z moim wózkiem orbitem również często spaceruje po lesie i polach i nie mam większych problemów dlatego też nie uważam tego za mocny pretekst do kupna wózka z pompowanymi kołami. Dodatkowo mój wózek jest lekki więc łatwiej go przenieść, znieść czy włożyć do bagażnika. Ma bardzo dobre amortyzatory co również się przydaje, a ostatnio zakupiłam sobie pak color dzięki czemu zmieniłam kolor swojego wózka.

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki wózek dla dziecka?

                      Ja również poszukuję wózka dla dziecka, najlepiej 2w1 w cenie do 2000zł. Zastanawiam się nad X-Lander X-Q
                      Ktoś ma taki wózek? Warto go zakupić? Jaki inny wózek wielofunkcyjny możecie mi doradzić?
                      Często wyjeżdżam, więc potrzebuję czegoś lekkiego i łatwego do składania.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki wózek dla dziecka?

                        A co myślicie o wózkach w stylu klasycznym, np. http://www.skapiec.pl/site/cat/2607/...385828#gallery
                        Niestety wózki w tym stylu są zdecydowanie droższe niż nowoczesne, ale czy w parze za wyższą ceną idzie też wyższa jakość?
                        najlepsza strona

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki wózek dla dziecka?

                          W takich klasycznych koszyk powinien być metalowy, bo materiałowy wygląda komicznie troszkę

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki wózek dla dziecka?

                            Ja zakupiłam sobie wózek Babyactive Elipso. Jest on 3w1 z pompowanymi kołami i skrętnymi z przodu. Możliwość montowania gondoli, fotelika i spacerówki tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Jeszcze go nie użytkuję, ale na pierwszy rzut oka wygląda dobrze i jest lekki w porównaniu z wózkiem Tako Jumper. Mam porównanie, ponieważ wózek Tako posiada moja kuzynka. Długo się zastawiałam nad wózkiem, ale ten właśnie przypadł mi bardzo do gustu.

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki wózek?

                              Ja dostałam gondolę a później kupiłam spacerówkę, to chyba najlepsze rozwiązanie
                              oprócz lekkiego stelaża
                              pompowanych kół (dużych)
                              dużej gondoli musi też mieć koszyk na zakupy :P

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki wózek?

                                Słuchajcie widziałam fajną spacerówkę :P quinny speedi trójkołowy :P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X