Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki wózek?

    Ciekawa jestem, jaki jest typ Twojego męża .
    Co do Vulcano, niestety nie mam zielonego pojęcia - ale w innych sklepach internetowych są dostępne. Zawsze można wysłać zapytanie, jeśli się zdecydujecie
    Za to ostatnio widziałam, że pojawiają się nowe modele Bebetto (wpadł mi w oko banner z Torino),więc można i na te zerknąć.
    Last edited by zmiennoludka; 10-02-2012, 00:46. Powód: Pisownia.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki wózek?

      Napisane przez olinka1980 Pokaż wiadomość
      Poszukuję od jakiegoś czasu info o wózeczku orbit baby. Oglądałam go na necie, miałam okazję zobaczyć na żywo ale ,że nie kupuje kota w worku szukam opinii na jego temat. Wszelkie informacje będą dla mnie cenne
      @olinka kupiłaś? bo jak nie to doradzę
      ja mam go od listopada, super przejeździliśmy zimę łącznie z wyprawą na Świeta do Babci na drugi koniec Polski - w Zakopanym sprawdzał się na śniegu bombowo
      JAk na mój gust to wózek i na mroźną zimę i na gorące lato
      Idealnie się prowadzi, moja mama ma porównanie z wózkiem siostry na duzych pompowanych kołach na który ciagle narzeka że ciężki, że kregosłup jej wysiada a nasz jak pchała po sniegu to zachwycona lekkoscia i zwrotnoscią
      Świetnie sprawdza sie przedłużana budka, na zimowe opady czy wiatr jak znalazł
      Kosz spod wózka do wyciagniecia więc jak większe błoto czy śnieg to nie zamoknie i isę nie ubrudzi
      a te podstawki pod gondolę żeby kołyskę zrobić - rewelacyjne
      jest co polecać wiec jak się nie możesz zdecydowac to mam nadzieję że pomogłam:>>

      Skomentuj


        Odp: Jaki wózek?

        Moim zdaniem Orbit Baby są drogie Z pewnością nie na kieszeń osoby zarabiającej średnią krajową. Osobiście wolę tańsze, sprawdzone i polskie Bebetto, niż towar od dystrybutora.

        Skomentuj


          Odp: Jaki wózek?

          Napisane przez zmiennoludka Pokaż wiadomość
          Moim zdaniem Orbit Baby są drogie Z pewnością nie na kieszeń osoby zarabiającej średnią krajową. Osobiście wolę tańsze, sprawdzone i polskie Bebetto, niż towar od dystrybutora.
          Masz rację - na Orbita nie każdego stać, a polskie marki potrafią zrobić naprawdę satysfakcjonujące jakościowo rzeczy. Czytałam gdzieś, że Bebetto dostało nawet wyróżnienie "Kupuj Nasze.PL – Są powody do dumy". To świetnie, że osoby, które niestety muszą liczyć każdą wydawaną złotówkę, mają wybór w dobrej polskiej marce.

          Skomentuj


            Odp: Jaki wózek?

            Jasne - polski producent ma swoje plusy - serwis polski, części na miejscu, jeżeli chcemy coś dokupić do konkretnego modelu, wiemy, gdzie szukać - można się też bezpośrednio porozumieć z firmą lub do nich zadzwonić. A z dystrubotorami, jak wspomniałam, bywa różnie .

            Skomentuj


              Odp: Jaki wózek?

              Napisane przez zmiennoludka Pokaż wiadomość
              Jasne - polski producent ma swoje plusy - serwis polski, części na miejscu, jeżeli chcemy coś dokupić do konkretnego modelu, wiemy, gdzie szukać - można się też bezpośrednio porozumieć z firmą lub do nich zadzwonić. A z dystrubotorami, jak wspomniałam, bywa różnie .
              Fakt - ale do tej pory, odpukać, i tak nie miałam ze swoim Fabio żadnych problemów, więc nie musiałam korzystać z serwisu Bebetto

              Skomentuj


                Odp: Jaki wózek?

                Jasne, ale jakbyś chciała dokupić jakiś gadżet, to też wiesz gdzie je można znaleźć - takie chociażby adaptery do fotelików... A jeżeli chodzi o wózek Bebetto, to u mnie, też sprawuje się bez zarzutu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wózki wielofunkcyjne,czyli gdzie?za ile?i jakie?

                  Najlepiej jakiś maxi cosi ostatnio widziałam tanie w jakims sklepie online chicco coś tam

                  Skomentuj


                    Odp: Wózki wielofunkcyjne,czyli gdzie?za ile?i jakie?

                    Ostatnio mi się bardzo, bardzo, bardzo spodobał nowy x-lander. Z tego co widzę mają też nowe wersje starszych i znanych modeli! Ale x-move zdecydowanie mi się podoba! Czy ktoś widział go już na żywo? http://www.pierwszyusmiech.com.pl/pr...PACEROWKA.html ???

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki wózek?

                      Widzę że nie tylko ja jestem fanką polskiej produkcji. W sumie x-lander i navington to też polskie wynalazki! Powiem szczerze że długo jakoś nie mogłam w to uwierzyć, bo wózki nie wyglądają jak kalwaryjska tandeta Osobiście mam navingtona i jestem super zadowolona! Jako wózek 3w1 sprawdza się świetnie! Mogę polecić! http://www.pierwszyusmiech.com.pl/pr...Maxi-Cosi.html

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wózki wielofunkcyjne,czyli gdzie?za ile?i jakie?

                        Na forum jest dużo opinii na temat wózków wielofunkcyjnych więc myślę,że warto je poczytać. Nie ukrywajmy,że bardzo wiele zależy także od tego jaki budżet posiadamy na ten cel- im więcej tym oczywiście lepiej. Warto szukać w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych.

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki wózek?

                          Jeżeli miałabym coś polecać,to także wózek 3w1,ponieważ sa bardzo praktyczne oraz wygodne dla dziecka. Liczy się też bezpieczeństwo i w zależności od wybranego modelu,starajmy się patrzeć też na amortyzację wózka.

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki wózek?

                            Dokładnie - zgadzam się amortyzacja i różne rozwiązania, które nam ułatwią prowadzenie wózka są istotne. Ogólnie stwierdzam, ze warto wózek sprawdzić na miejscu w jakimś sklepie przed zakupem. I - może się Wam to wydać zabawne , ale warto wózkiem pojeździć po sklepie wkładając do niego jakieś obciążenie np. plecak. Od razu kilka modeli skreśliłam dzięki temu, natomiast na Bebetto test wypadł pozytywnie. I potem zamówiłam z Internetu, bo znalazłam tańszą opcję

                            A 3w1 są super - właśnie taki model Aquariusa posiadamy - bo jest w nich wszystko łącznie z fotelikiem samochodowym, który pasuje do naszego konkretnego wózka i ogólnie warto go mieć nawet, gdy się nie jeździ samochodem, bo w nagłych wypadkach może być potrzebny. Poza tym weszły nowe taryfikatory za foteliki, więc można też nieźle zabulić za jego brak.

                            Skomentuj


                              Mutsy..

                              dziewczyny!

                              pomóżcie w wyborze wózka Mutsy, jest ich sporo, chodzi mi oczywiście o stelaże.
                              Ma któraś z Was? Proszę o opinie.. który lżejszy, który wygodniejszy, czy pompowane koła czy piankowe itp..

                              dzięki
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Mutsy..

                                ja polecam musty urban rider next (koniecznie skórzana rączka a nie piankowa)
                                dla mnie wizualnie najładniejszy z mutsy a czy najwygodniejszy nie wiem bo innych nie używałam i odpadły właśnie z wizuala


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X