Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bartatina Classic czy X-lander XA ??

    Ja obstawiam klasyka teraz sie przerzuciłam na cadeta z navingtona, ale widziałam też te ich klasyczne modele, caravel jest bardzo podobny, z tym ze ma skretne kółka, ten chyba nie ma. Mi się osobiscie klasyki bardzo podobaja, no u nas tak wyszło ze kupilam najpierw wersje spacerowa cadeta, a teraz bede jeszcze gondole kupowac, ale w przeciwnym wypadku to na pewno kupiłabym któregos z klasycznych navingtonów, chyba takiego


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki wózek?

      Ja mam cadeta z navingtona, pisze bo to chyba bardzo podobne do tego Delti. Tak mi sie wydaje ze to producent ten sam, w sumie z tego co widze to rama też bardzo podobna. Ale chyba tam jakies ulepszenia weszly, ujednolicone kolory, jakis face lifting W kazdym razie ja z cadeta jestem zadowolona bardzo! Teraz bede testować opcje male w wózku duze na platformie
      Tak cadet teraz wygląda czyli poprawiona zdecydowanie gondola, i spacerówka też mi sie bardziej elegancka wydaje.


      Skomentuj


        Odp: Jaki wózek?

        My mieliśmy gondolkę Implast Clipper, ale planujemy teraz kupić wózek Maclaren Techno XT 2011. Już wiele pozytywnych opinii słyszeliśmy o tym produkcie i że naprawdę na długo może starczyć, a my planujemy też drugie dziecko, także ten model z racji wytrzymałości – jak najbardziej.
        Wynajem autokaru i przewóz osób - GP Lines
        Polecam sklep dla dzieci http://scandinavianbaby.pl/
        ___
        Kawiarnia Cafe - Zaparz kawę jak barista

        Skomentuj


          Odp: Jaki wózek?

          Deltim króluje generalnie to fajne wózeczki robią, oni chyba też coś z x-landerem mają wspólnego, więc niezłe marki. Mi się też delti cat podoba, w sumie podobny do navingtona cadeta. A tak najbardziej to z tej firmy mi się galeon podoba. Wysoki wózeczek, stabilna gondola, no i te duże pompowane kółka. Mój typ zdecydowanie!

          Skomentuj


            Odp: Wózki wielofunkcyjne,czyli gdzie?za ile?i jakie?

            Ja rozważam zakup navingtona galona. Cena 3w1 z fotelikiem x-car dla navingtona to jakieś 2,5 tysiąca, więc jak za dobry wózek bardzo przystępna. Rozważam kolor fiji


            albo

            czarny
            http://www.navington.com/img/big/635.jpg
            Czy ktoś może jeździ??? Co myślicie?

            Skomentuj


              Odp: Wózki wielofunkcyjne,czyli gdzie?za ile?i jakie?

              Nie chce krytykować niczyich gustów ale walić tyle kasy na wozek który dziecku słuzy gora 7-8 miesiecy bo potem tylko patrzec za spacerówka, ktora mozna wszedzie jezdzić-dla mnie to totalna głupota.Wolała bym wydać ta kase na wczasy z dzieckiem jak chwalic sie wozkiem przechodniam na ulicy...
              Miałam zestaw wozek głeboki,spacerowka ,fotelik,parasolka do spacetrowki,moskitiera,peleryna,torba i ocieplana gondola do głedokiego wozka, koła duze pompowane ,duzy kosz na zakupy ,obszycia z foli w strategicznych miejscach,przekładana rączka,amortyzatory a wszystko w pieknym oliwkowo-kremowo-pomaranczowym koloze za jedyne 650 zł(nowe ze sklepu internetowego) sprzedałam i ani nie było ogłoszenie 2 godziny....Wiec po co tyle kasy walić?????
              Czarny-jak mała trumienka...w upał dziecko zagotujesz
              Last edited by koliberek71; 02-11-2011, 13:14.


              Skomentuj


                Odp: Jaki wózek?

                Poszukuję od jakiegoś czasu info o wózeczku orbit baby. Oglądałam go na necie, miałam okazję zobaczyć na żywo ale ,że nie kupuje kota w worku szukam opinii na jego temat. Wszelkie informacje będą dla mnie cenne

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki wózek?

                  Mam bugaboo frogg, sprawdza sie nawet przy dwojce dzieci. Mlodsze w gondolce czy spacerowce, starsze na poleczce doczepianej do osi wozka czy poleczce ze stoleczkiem do siedzenia. Stabilny, nie ma problemu z zawieszeniem siatki z zakupami na raczce, lekki, latwy do zlozenia, lekki w prowadzeniu nawet jedna reka, przy pelnym obciazeniu dwojka dzieci

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki wózek?

                    Ja po głębokim namyśle zdecydowałam się na wielofunkcyjny - 3w1 (gondola, siedzisko, fotelik samochodowy) - od polskiego producenta. Nie jest zbyt cięzki - maksymalnie ma 15 kg, a cena całkiem przystępna.
                    Co ważne, dla mnie, ma pompowane koła - na naszych chodnikach, to zbawienie. No i zróżnicowanie wielkości kółek nieźle ułatwia sterowanie.
                    No i, przyznam szczerze, troszkę przeważyło to, że mogłam przebierać w kolorach - niereformowalna gadżeciara ze mnie .

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki wózek?

                      Napisane przez zmiennoludka Pokaż wiadomość
                      Ja po głębokim namyśle zdecydowałam się na wielofunkcyjny - 3w1 (gondola, siedzisko, fotelik samochodowy) - od polskiego producenta. Nie jest zbyt cięzki - maksymalnie ma 15 kg, a cena całkiem przystępna.
                      Co ważne, dla mnie, ma pompowane koła - na naszych chodnikach, to zbawienie. No i zróżnicowanie wielkości kółek nieźle ułatwia sterowanie.
                      No i, przyznam szczerze, troszkę przeważyło to, że mogłam przebierać w kolorach - niereformowalna gadżeciara ze mnie .
                      A z jakiej firmy? - może masz przypadkiem Bebetto, tak jak ja? Chociaż jeśli tak, to chyba inny model, bo w moim Fabio kółka nie są zróżnicowane, tylko dośc duże i jednakowej wielkości - ale wzięłam taki celowo, bo przypomina mi trochę "retro" w tradycyjnym stylu. Chociaż te kółka też są pompowane (metalowe z łożyskami). W tym modelu jest aż 15 kolorów do wyboru - mam przepiękny kolor lila (taki jasny fiolecik). Dokupiłam sobie do niego fotelik Berber Carlo - idealnie się mocuje do stelaża

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki wózek?

                        A owszem - mój zwie się Bebetto Aquarius. Między innymi ze względu na skrętne kółka go wybrałam (ale można tą funkcję też wyłączyć).

                        Poza tym wyprodukowano go w całości w Polsce, więc to żadna chińszczyzna, czego się w sumie obawiałam przy kupnie wózka - w końcu teraz prawie każdy przynajmniej materiały z Chin sprowadza...

                        A kolorków też w tym modelu dostatek - Kilkanaście różnych - jak już wybraliśmy model (co trochę trwało), to potem debatowałam nad kolorem (co, pewnie, trwało równie długo) - i tak najpierw chciałam lila, potem zielony, ale mąż stwierdził, że chce mniej rzucający się w oczy i poszliśmy na kompromis - szaro-czerwony. Czerwień - moja, szarość jego

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki wózek?

                          Napisane przez zmiennoludka Pokaż wiadomość
                          A owszem - mój zwie się Bebetto Aquarius. Między innymi ze względu na skrętne kółka go wybrałam (ale można tą funkcję też wyłączyć).

                          .........]
                          Rzeczywiście, ten model też jest bardzo ciekawy i chyba nawet bardziej funkcjonalny, niż moje kochane Fabio Takie skrętne kółka na pewno mogą się przydać - a jak się ta funkcja spisuje? Łatwo nim manewrować? Nie blokują się same, jak się tego nie chce?

                          Kolor też ładny wybraliście, klasyczne zestawienie - ale ja akurat chciałam coś bardziej nietypowego A koniec końców kolor i tak ma najmniejsze znaczenie, bo liczy się bezawaryjność i funkcjonalnośc i mój "fabianek" mnie nie zawodzi pod tymi względami

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki wózek?

                            No ja już dużo czytałam na temat bebetto pozytywnych komentarzy i sama zaczęłam się zastanawiać nad tym wózkiem. tylko, że mnie najbardziej chyba przekonuje model vulcano. Ma może któraś z Was ? :>

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki wózek?

                              @Sylwetka - skrętne kółka są super - szczególnie jak muszę manewrować miedzy ludźmi na wąskich chodnikach - a muszę to robić często, bo większość ludzi w ogóle nie zauważa, że idę z wózkiem i im łatwiej ustąpić Zero empatii!!! Jak robię zakupy z młodym, co zdarza się sporadycznie, ale jednak, również się przydają. Nic mi nie przeskakuje - jak włączę blokadę to się trzyma, jak wyłączę - to jej nie ma: mechanizm jest banalnie prosty w obsłudze. A "Fabio", nie powiem, urzeka swoją klasyką .

                              @Iska_bj - Vulcano również brałam pod uwagę, zresztą zetknęłam się też z tym modelem ostatnio, bo moja psiapsiółka i sąsiadka chce go zakupić, więc szukałyśmy opinii i recenzji w Internecie. Moim zdaniem jest w porządku, bo można go wykorzystać na różne sposoby - bujak, kołyska... coś więcej, ale już nie pamiętam No i też ma skrętne kółka Że o cenie nie wspomnę - naprawdę przystępna. Na dzień dzisiejszy został przez nas obmacany w sklepie, ale jak się sprawuje na co dzień może ktoś nam opowie na forum po Twoim pytaniu
                              Znalazłyśmy filmiki na YT z wózkami Bebetto - było tam właśnie Vulcano - możesz zerknąć - http://www.youtube.com/watch?v=Phz4U...eature=related .

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki wózek?

                                Tak, ten filmik już znam, oglądałam
                                Póki co jestem na etapie debat z mężem na tema modeli, bo każdy ma swojego faworyta :P Tylko kurczę, jestem zdziwiona bo nie ma u nich na stronce sklepu modelu vulcano, a był jakiś czas temu bo sama przeglądałam. Zastanawiam się czy to chwilowe, czy może już nie będzie tych wózków w ich sklepie internetowym ?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X