Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a_malutka no faktycznie oglądalam wlasnie ten wózek i spodobal sie mi i mam dylemat bo jeszcze podoba mi sie mutsy urban rider a mozesz napisac doj akiego wieku woziłas malenstwo w gondoli?

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
    .

    Skomentuj

    •    
         

      a czy któraś z was już używała mikrusa alu sprint o taki:
      http://www.mikrus.com.pl/gallery/galeria.php?wozek=1
      ostatnio mi się spodobał, ale jeszcze nie widziałam go na żywo...

      Skomentuj


        amabelle ja nie widziałam i nie mogę sie wypowiedzieć.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          A ja widziałam, jeździ od niedawna taki po moim osiedlu. Jedynie co mi
          się w nim podoba to stelaż, który podobny jest do Mutsy. O wiele bardziej
          by mi się podobał gdyby nie ten pałąk przy tej budzie
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            amabelle to jest podróba Mutsy.widziałam go w sklepie,ale nie wiem jak sprawdza sie w użytku

            Skomentuj


              ja miałam micrusa z pierwszą córką (tylko nie pamietam jaki model)
              dla mnie straszny był ten wózek, ciężki i nieporęczny


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                wózek

                Witajcie mamuśki mam pytanie dotyczące wózka FLIPPER BETICCO. Jak się prowadzi go przy przestawionej rączce(dziecko do ciebie twarzą), czy jest lekki w prowadzeniu. Jakiekolwiek wskazówki na jego temat. Bardzo proszę bo nigdzie nie ma jego opisu oprócz aukcji na allegro gdzie można napisać wszystko, byle sprzedać towar.Pozdrawiam z góry dziękuję
                [link=http://www.mamacafe.pl/][image noborder]http://www.mamacafe.pl/suwak/4341.png[/image][/link]

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam!
                  Też miałam duży problem z wózkiem. Miałam Quinny ale ten z 2006 roku i serdecznie go polecam wygodna gondola, cztery pompowane koła, dwa przednia z możliwością skręcania, łatwo się składa. Można przerobic go na spacerówkę ale ta już mi nie pasowała (kwestia gustu) . Ostatnio kupiłam spacerówkę z przekładaną rączką bo na niej najbardziej mi zależało, ni i trzeba patrzeć na wysokie oparcie bo to też ważne. Kupiłam wózek RALLY QUATRO i też spokojnie mogę go polecić, można go też używać jako wózka głebokiego od urodzenia. OBA WÓZKI ŚWIETNIE SIE SPRAWDZAJĄ I ZE SPOKOJNYM SUMIENIEM MOGĘ JE POLECIĆ Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Wózki rowerowe???

                    Witam

                    A co powiecie o tym - http://www.dwaplusdwa.pl/chariot-home.php ???
                    "Trochę" kosztowny, ale mój mąż jest amatorem sportów rowerowych i może go przekonam żeby zaraził dzieci Swoją pasją

                    Zanim zacznę szukać używek na allegro chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was miała okazję z takich wózków korzystać, albo czy mogłybyście mi polecić jakiś inny wózek mocowany do roweru???

                    Pozdrawiam
                    Jadzia

                    Skomentuj


                      Jadziu okropny ten wózek
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        jadzia ja mialam okazje korzystac z czegos podobnego,to nie jest typowy wozek na codzien tylko specjalny sportowy,ewolucyjny pozniej moze byc uzywany przez wieksze dzieci jako przyczepka rowerowa oktorej pisalam w innym watku dotyczacym rowerow.
                        wydaje mi sie ze w pl tego typu akcesoria dopiero wchodza na rynek,ja taka przyczepke-wozek mialam w Niemczech jakies 6 lat temu do dyspozycji,byla bardzo wygodna.
                        w srodku bylo szerokie siedzisko (mozna mocowac gondole z mniejszym dzieckiem),pasy, z nieprzemakalnego materialu chroniacego przed promieniowaniem uv ,duze kola (mozna nawet po plazy jezdzic.Nie pamietam marki ale ten wozek wygladal tak samo jak ten pokazany przez ciebie ,moge tylko polecic
                        Last edited by dotka238; 10-06-2009, 15:13.

                        Skomentuj


                          Czy taki okropny...? Miss piękności to to nie jest, ale brzydalami tez bym tych wózków nie nazwała

                          Mówisz Dotka że polecasz - to ja się zabieram do przekonywania męża do zakupu
                          Napisze jak coś zdecydujemy, a tym czasem może ktoś jeszcze podzieli sięz Nami swoimi doświadczeniami?

                          Skomentuj


                            HEJ DZIEWCZYNY !!! JA MAM WÓZEK QUINNY 3W1 JEST FOTELIK ,GONDOLA I SPACERÓWKA Z TYM WÓZKIEM MOŻNA JEZDZIĆ NA ROLKACH ,BIEGAĆ JEST REWELACYJNY TYLKO TYLE ŻE KOSZTUJE 4 TYŚ ALE JEŚLI KOGOŚ STAĆ ŻEBY KUPIĆ ZA TĄ CENĘ WÓZEK TO NA PRAWDE POLECAMPOZDRAWIAM

                            Skomentuj


                              jadzia nie jestem tylko pewna czy ten wozek nadaje sie na codzien bo on jest chyba dosc duzy...
                              kasica ja tez mam Quinny Buzz spacerowke (wczesniej z gondolka) i tez jestem zadowolona tak ze teraz kupilismy Quinny Zapp (spacerowka parasolka)na krotkie wypady bo synek coraz mniej chce wozku siedziec

                              Skomentuj


                                Jadzia mi też się ten niby wózek nie podoba... no chyba że ktos kocha rowery to usprawiedliwiam taki zakup ale sama za żadne skarby bym na to kasy nie wywaliła.
                                kasica26 a gdzie Quinny kosztuje aż 4 tysiące? bo mi się wydawało że mieszczą się w 2i pół tysiąca
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X