Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki - hity i kity

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zgodzę się z Dotką co do bluzy z kapturem.Nie wygodnie było Amelce non stop głowką kręciła.Teraz gdy chodzi mogę jej założyć gdyż częściej siedzi niż leży nawet w wózku.


    diabelecke na początku to Ty będziesz ,,zabawką '' dla swego maleństwa.Będzie poznawać twoją twarz itp.Ja Amelce przypiełam karuzelę jak skończyła miesiąc i była ona 3 kolorowa i bez żadnych błyskotek , zwykła najzwyklejsza.Już w 5 m-cu się nią nie interesowała.Ale to do Ciebie należy co kupisz
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      tak samo jensy dla noworodka
      ja na jedne się skusiłam i ze 2 razy założyłam

      niby ładnie to wygląda ale mało praktyczne
      już dla starszego niemowlaka spoko można odczasu do czsu załozyć

      co do karuzeli to moje dziecko nie było nią zainteresowane
      najpierw nie widziała, potem nie mogła dostać a jak siadła to wolała pokój oglądać

      to samo z matą edukacyjną służy nam bardziej za kocyk


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Wiecie ja rodze w czerwcu wiec bluzy i tak mi odpadna, ale chodzilo mi, ze ogolnie mi sie podobaja te co maja uszy na kapturze, a niekoniecznie dla noworodka.
        Nop wlasnie sama nie wiem co po za karuzela takiemu mnalenstwu wstawic, albo zeby do raczki sobie bralo i krzydy nie zrobilo.
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          sa takie fajowe branzoletki pluszowe ktore grzechoczą leciutkie i na rzepa, gdzies to widzialam jak znajde to link wkleje, a dzidzka i tak merda raczkami i nózkami to bedzie jej grzechotało.
          moze byc jakas buzia do zawieszenia na lozeczko , no i grzechotki takie leciutkie z cienka raczka ... ale wiesz co trudno mi sobie przypomniec jak to bylo na samym poczatku

          Skomentuj


            Wlasnie mialam o tych bransoletkach pisac a tu prosze...
            To jest naprawde fajne dla takiego maluszka,grzechotki u nas ulubiona zabawka byl kauczukowy gryzaczek piesek ale to juz jak maly juz umial trzymac zabawke w raczce.

            Skomentuj


              a wlasnie zastanawiam sie nad tym jakią moge kupic Miloszkowi 9 miesiecy zabawke, gdyz wszytskie ktore ma a są to głownie gryzaki, grzechotki, klawiatura od komputera i inne piszczałki i pluszaki mu sie znudziły,albo to taki czas kiedy mu sie nie chce bawic,raczkowac jeszcze nie raczkuje, chodzic wiadomo tez nie, siedziec za bardzo mu sie nie chce bo to mały leniuch jest.A jest na etapie rzucania wszytskim i wszytskiego.

              Skomentuj


                A pilke synek juz ma?Moze kup mu jakas kolorowa (moj ma z dzwoneczkiem w srodku),kulajac z malym po podlodze zmotywujesz go troche do raczkowania

                Skomentuj

                •    
                     

                  a nie ma piłeczki.

                  Skomentuj


                    No to polecam
                    Niedroga a ile radosci z zabawy z mama

                    Skomentuj


                      cos takiego:

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        czy moge prosic o zdjęcie?

                        Skomentuj


                          Ale fajniutka,moja jest kolorowa ale bez pluszakow,niestety nie mam zdjecia.

                          Skomentuj


                            Dostalismy od dziadkow fajna zabawke slimaka o ktorym pisalam juz w tym watku.przeznaczony dla dzieci od 9 m-cy,maly na pocztaku byl troche wystraszony ale teraz go uwielbia.Pozniej zrobie i wkleje zdjecie bo moj kotek poszedl z aparatem na budowe

                            Skomentuj


                              To ten slimak firmy Tomy o ktorym juz pisalam.Jedna zabawka ma 3 opcje zabawy,mly ja uwielbia Przeznaczony jest dla maluchow od 9 miesiecy.
                              Last edited by dotka238; 01-06-2009, 22:13.

                              Skomentuj


                                ostatnio chciałm kupić cymbałki mojej Majce
                                wybrałam takie fisher price http://www.allegro.pl/item564730841_...her_price.html

                                ale kurka mówie sobie troche drogie
                                poszłam do sklepu żeby je na żywca dotknąć i patrze a identyczne tylko firma "music" za 22zł - trochę zaoszczędziłam a na firmie mi nie zależy


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X