Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Koniec świata...prawda czy mit?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    shannon nie wiadomo kiedy.

    To, że nie masz żadnej pewności.... no cóż..... wystarczy tylko
    i wyłącznie obiektywnie spojrzeć na rzeczywistość
    Nie potrzeba tutaj nawet wyobraźni

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez iwona_be Pokaż wiadomość
      Czy bedzie koniec swiata? Dla mnie koniec swiata to koniec zycia istot ludzkich na Ziemi...
      Mam podobne zdanie, w sumie to "koniec świata", to i moja własna śmierć...

      Skomentuj


        #18
        Wczoraj oglądałm program o końcu świata podobno ma to nastąpić w 2012 roku!!!!!!!

        Skomentuj


          #19
          a to pewnie polska wygra mistrzostwa haha.to naprawde bylby koniec swiata.
          shannon

          Skomentuj


            #20
            ja też to oglądałam chyba "Strefa tajemnic" no i podawali tą datę
            ciekawe, bardzo ciekawe

            Skomentuj


              #21
              eeetam to jakieś bzdury w 2000 roku już miał być koniec!!! i co żyjemy i mamy się dobrze!!!

              Skomentuj


                #22
                dokładnie!!! też w to nie wierzę

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Mam nadzieje, że nikogo swoja wypowiedzią nie urażę. Większość chrześcijan uważa się za katolików, a wierzy w "proroctwa" Nostradamusa... Wszystkie proroctwa o których tu mowa zawiera również Biblia (wszystkie zapisane w Biblii jak dotąd się sprawdziły). Wiadomo również tyle, że w sprawie końca świata nikt nie zna daty. Istnieje tylko opis tego wydarzenia, o ile ktoś wierzy w to co jest zapisane w piśmie.

                  Skomentuj


                    #24
                    Jak bedzie koniec to i tak tego nie unikniemy,czy to wazne kiedy?Ja tam sie nad tym nie zastanawiam tylko staram sie cieszyc sie zyciem tym ktore mam

                    Skomentuj


                      #25
                      Jest takie powiedzenie "rób co chcesz a końca patrz" koniec świata będzie ale myślę, że żaden człowiek nie jest w stanie przepowiedzieć kiedy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Koniec świata...prawda czy mit?

                        No kiedyś ten koniec świata w końcu nadejdzie... Ale tak realnie patrząc to wątpliwe jest czy my go doczekamy...

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Koniec świata...prawda czy mit?

                          Kiedy będzie koniec świata tego nikt nie zgadnie, mogą przypuszczać ale nie wiedza konkretnie. Dlatego należy cieszyć się życiem i rodzina

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Koniec świata...prawda czy mit?

                            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                            Mam nadzieje, że nikogo swoja wypowiedzią nie urażę. Większość chrześcijan uważa się za katolików, a wierzy w "proroctwa" Nostradamusa... Wszystkie proroctwa o których tu mowa zawiera również Biblia (wszystkie zapisane w Biblii jak dotąd się sprawdziły). Wiadomo również tyle, że w sprawie końca świata nikt nie zna daty. Istnieje tylko opis tego wydarzenia, o ile ktoś wierzy w to co jest zapisane w piśmie.
                            I bardzo dobrze powiedziane, nigdy w to nie wierzyłam, nie przejmowałam się ani nawet nad tym nie zastanawiałam, bo szkoda czasu, Będzie koniec to będzie.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Koniec świata...prawda czy mit?

                              Mamy rok 2016 i koniec świata miał być już kilka razy więc takie rzeczy powinni zachowywać dla siebie bo coś takiego się nie wydarzy. Po co robić szum wokół czegoś co nie wiadomo czy będzie

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Koniec świata...prawda czy mit?

                                Jedno jest pewne - codziennie jest jakis koniec swiata i kiedys nadejdzie zupelny koniec, zglada naszej planetu bo wszystko ku temu zmierza. Nie uwazacie, ze te ataki terrorystyczne i psychopatów w ostatnim czasie to nie jakis koniec swiata? Tego spokojnego i bezpiecznego?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X