Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Do robicie 11 listopada?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Do robicie 11 listopada?

    11 listopada wypada w tym roku w piątek. Może warto byłoby wybrać się gdzieś na wycieczkę. Ja, jeżeli tylko pogoda dopisze wybiorę się prawdopodobnie do Warszawy lub Wrocławia. Nie mam tylko jeszcze miejscówek obczajonych, ale to raczej bez problemu się załatwi A może macie jeszcze jakieś inne ciekawe pomysły, które mogłąbym "zgapić" ?
  •    
       

    #2
    Odp: Do robicie 11 listopada?

    11 listopada warto spędzić w Poznaniu z uwagi na rogale świętomarcinskie, świętomarcińską paradę, z rozmachem obchodzone imieniny ulicy św. Marcin. Wydarzenia jedeyne w swoim rodzaju.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Do robicie 11 listopada?

      To prawda, Poznań jest bardzo ciekawą opcją. Można też np jechać do Krakowa na uroczystości na Wawelu. Skoro jednak rozważasz Warszawę, myślę, że warto zastanowić się nad noclegiem tutaj, bo cena przystępna, a do centrum blisko.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Do robicie 11 listopada?

        ja nie obchodzę jakoś szczególnie tego święta, zazwyczaj siedzę w domu i nie chodzę na żadne pochody ani nic w tym rodzaju.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Do robicie 11 listopada?

          U nas była bardzo brzydka pogoda ale spędziliśmy ten dzień rodzinnie plus ze znajomymi którzy mają też małe dziecko i byliśmy we wrocławskim Hydropolis. Polecam choć chyba bardziej dla troszkę starszych dzieci

          Skomentuj

                 
          Working...
          X