Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Walentynki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Walentynki

    Fakt, zwariował Mój zażyczył sobie masażyk :P Wynajęliśmy apartamenty Wrocław i jedziemy się pobawić bez dzieci :P

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Walentynki

      Napisane przez rabitera Pokaż wiadomość
      Fakt, zwariował Mój zażyczył sobie masażyk :P Wynajęliśmy apartamenty Wrocław i jedziemy się pobawić bez dzieci :P
      Oj zazdroszczę takiego wypadu. U nas bez dzieci sie nie obędzie, a mąż pewnie i tak zapomni o tym dniu. U niego to normalne, ale odbiję sobie to na dzień kobiet z koleżankami.
      A ten pomysł z gazetą jest świetny

      Skomentuj


        #18
        Odp: Walentynki

        Ja raczej nie mam szans na wypad, bo same wydatki. Jak nie problemy ze zdrowiem to do tego popsuty ciśnieniomierz. Więc na Walentynki sama sobie kupię prezent, tylko nie wiem jakiej marki wybrać, czy Clatronic za parę groszy, czy model Easy Med z Geratherm za 129 zł. Jak się nie ma pieniędzy to ważne, żeby i parę groszy zaoszczędzić.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Walentynki

          Napisane przez alicjasp Pokaż wiadomość
          Ja raczej nie mam szans na wypad, bo same wydatki. Jak nie problemy ze zdrowiem to do tego popsuty ciśnieniomierz. Więc na Walentynki sama sobie kupię prezent, tylko nie wiem jakiej marki wybrać, czy Clatronic za parę groszy, czy model Easy Med z Geratherm za 129 zł. Jak się nie ma pieniędzy to ważne, żeby i parę groszy zaoszczędzić.
          Rozumie Cię doskonale. Mimo tego ze teraz mamy sie dobrze i nie musimy sie martwić ze nie starcz nam od pierwszego do pierwszego to pamiętam jeszcze takie czasy z dzieciństwa. Jeśli chodzi o ciśnieniomierz to nie doradzę mogę tylko powiedzieć ze u mnie teściu ma jakiś taki za ok 100 zł i nie narzeka a ma go już chyba 10 lat

          Skomentuj


            #20
            Odp: Walentynki

            Dla mężczyzn świadomych swoich potrzeb, krem Dermika 100% For Men

            redukuje zmarszczki
            stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i białek
            poprawia jędrność i kondycję skóry
            działa przeciwstarzeniowo
            ma działanie nawilżające
            do stosowania na dzień i noc
            Biuro księgowe Londyn

            Skomentuj


              #21
              Odp: Walentynki

              Napisane przez oleska33 Pokaż wiadomość
              Ja tam swojemu kupuje fajne walentynkowe boxerki tutaj http://ekskluzywna.pl/bokserki przy okazji nie zawaham się kupić czegoś dla siebie hehe

              Oleska 33
              ja skopiowałam twój pomysł! Zamówiłam dzisiaj, ale nie na ekskluzywna.pl ale tutaj: http://armandio.pl/pl/c/Bokserki-smieszne/69. Wzory mi się bardziej podobały i troszkę taniej

              Skomentuj


                #22
                Odp: Walentynki

                Podobają mi się zawsze różne bokserki, bo mają ciekawe wzory i kolory, ale mój mąż nie lubi bokserek. Kiedyś mu kupiłam raz ubrał i wyrzucił. Szkoda że slipów takich fajnych nie robią

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Walentynki

                  teresa211186 mój mąż też zawsze mi mówił, że nie lubi, że kiedyś miał i nie dało się tego nosić. A teraz na gwizdkę dostał dwie pary od cioci i nosi i jest zadowolony, więc odważyłam się spróbować.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Walentynki

                    Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                    teresa211186 mój mąż też zawsze mi mówił, że nie lubi, że kiedyś miał i nie dało się tego nosić. A teraz na gwizdkę dostał dwie pary od cioci i nosi i jest zadowolony, więc odważyłam się spróbować.
                    Nie wiem od czego to zależy. Ja mu kiedyś kupiłam firmy C3. Wydawało mi się ze są bardzo przyjemne w dotyku, bardzo fajnie uszyte, ale mu nie podpasowały.
                    A mi mąz dzisiaj powiedział że na walentynki dostane rower, super romantyczny prezent

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Walentynki

                      Jeżeli nic nie znajdziesz przeznaczonego dla mężczyzn to ewentualnie możesz kupić mu jakiś dla kobiet. Działanie raczej jest to samo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Walentynki

                        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                        Podobają mi się zawsze różne bokserki, bo mają ciekawe wzory i kolory, ale mój mąż nie lubi bokserek. Kiedyś mu kupiłam raz ubrał i wyrzucił. Szkoda że slipów takich fajnych nie robią
                        Mój właśnie chodzi cały czas w bokserkach i slipów nie ma w ogóle A w bokserkach to wybór jest i w kolorach i w napisach czy wzorach Może jednak przyjdzie czas i się do nich przekona

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Walentynki

                          A może zamiast bokserek jakieś sexy majty z trąbką? Będzie nie zła zabawa w łóżku... Dużo śmiechu nigdy mało, nawet w sypialni Widziałam takie gatki a'la słonik w jakimś sklepie erotycznym

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Walentynki

                            Ja kupiłam taki zestawik, tylko teraz problem że ja mam pasująca bieliznę a on nie. Mam zamiar używać w dwie strony
                            Czy już od razu kupić, czy podpowiedzieć mu?

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Walentynki

                              Wyjątkowy prezent to dobre Feromony lub gadżety erotyczne, to taki sprawdzony i skuteczny prezent.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Walentynki

                                Walentynki coraz bliżej, a ja jeszcze nie zdecydowałem się co kupić swojej żonie. Chcę jej kupić jakiś drobiazg, bo wiem, że ona nie lubi drogich prezentów. Na pewno będę chciał kupić jej kwiaty, ale nie wiem jakie wybrać. Co roku kupowałem czerwone róże w jakiejś kwiaciarni i próbowałem sam wykonać bukiet, który w większości przypadków nie wychodził zbyt dobrze, bo nie mam zbyt dużych zdolności. W tym roku postanowiłem kupić jej gotowy bukiet kwiatów w kwiaciarni, żeby chociaż raz dostała ode mnie ładny bukiet, który nie będzie się rozpadał. Na tej stronie, a w zasadzie blogu http://czasgentlemanow.pl/2015/02/ja...ik-gentlemana/ znalazłem ciekawy poradnik jak wybrać kwiaty i ich kolor. Co o nim sądzicie? Jakie kwiatki do bukietu możecie mi polecić? Będę bardzo wdzięczny za szybkie odpowiedzi ze względu na to, że walentynki już za 2 dni.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X