Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Serowe przekąski Cheese Snack (zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Pomysł na drugie śniadanko dla uczniaka i nietylko

    Ja oprócz tradycyjnych kanapek lubię moim dzieciakom podrzucić do drugiego śniadania coś ekstra. Ostatnim moim odkryciem jest serowa przekąska Zott Cheese Snack. Jest fajnie pakowana, bo każdy kawałek serka ma swoje odrębne opakowanie. Co jest bardzo wygodne, szczególnie w przypadku dziecięcy plecaków i tego co się może w nich wydarzyć z jedzeniem! Występuje w dwóch wersjach smakowych - naturalnym oraz pomidorowym. Uważam, że to fajny i zdrowy dodatek do śniadania, a przy okazji odcina jedzenie od codziennej monotonii. Gorąco polecam!

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Cheese Snack

      Pyszna serowa przekąska dla dzieci.....I nie tylko
      Dostarcza organizmowi wiele niezbędnych wartości odżywczych tj. wapń i białko.
      Idealna na drugie śniadanie lub jako zwykła przekąska gdy ma się na coś ochotę.
      Serwowana w dwóch smakach - original i ketchup.
      Polecam.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Cheese Snack

        Mi się niestety nie udało na ta kampanie. Wogole na ich stroniejakos mi ciężko się na cos zalapac

        Skomentuj


          #49
          Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

          Cześć, też biorę udział w projekcie TRND i testujemy Cheese Snack. Porozdawałem w pracy, w szkole i po rodzinie. Większości osób bardzo smakują. Moje dzieciaki bardzo lubią ale Oryginal, keczupowe niezbyt im wchodzą więc rozdałem innym. Niektórzy wolą za to ketchupowe więc to kwestia upodobań. Bardzo fajnie są pakowane, przez co idealnie nadają się na przekąskę do szkoły czy na spacer. A do tego są pożywne i zdrowe więc na pewno ja się skończą to dokupię, tylko u nas w markecie nie ma, ale jak nie tu to gdzie indziej sie znajdzie
          Attached Files

          Skomentuj


            #50
            testowanie Chees Snack-ów

            Polecam pyszne przekąski serowe dla dzieci.
            Śliczne kolorowe tygryskowe opakowanie spodoba się Twojemu maleństwu
            Doskonale nadaje się na drugie śniadanie do tornistra naszych pociech, bo to zdrowa przekąska posiadająca składniki mineralne i odżywcze ( wapń i białko).
            Ja daje moim maluchom i wcinają Chees Snaki z radością swietnie się przy tym bawiąc. Jeśli jeszcze nie próbowałaś zaczhęcam . Dwa fajne smaki naturalny -serowy oraz ketchupowy każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Ale ale to też świetny produkt dla dorosłych . Zachęcam dla mnie fajny/ciekawy produkt wart uwagi
            Attached Files

            Skomentuj


              #51
              Odp: Cheese Snack od Zott

              Świetna przekąska. Smakuje nawet niejadkom. Swietna propozycja dla dzieci na drugie sniadanie. Mam pewnosc, ze zostana zjodzone. Doroslym rowniez bardzo smakuje. Nam przypadł do gustu smak orginal, lecz ketchupowe tez maja swoich zwolennikow.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Zdrowa przekąska

                Cheese Snack to również w moim domu hit ostatnich czasów. Moje dzieci je pokochały za smak oraz wygodę w dzieleniu się z innymi dziećmi tą przekąską (czemu idealnie sprzyjają oddzielne opakowania dla każdego kawałka serka ). Ja pokochałam je za wysoką zawartość białka i wapnia. Polecam gorąco!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: testowanie Chees Snack-ów

                  Ja również polecam cheese snack jako alternatywę dla przekąski do szkoły dla dziecka. Wśród moich dzieci zdania są podzielone co do smaku, czy lepszy keczupowy czy serowy, ale myślę, że akurat to jest rzecz drugorzędna. Najważniejsze, że są w miarę zdrowe i dostarczają składniki odżywcze.

                  Skomentuj


                    #54
                    Cheese Snack

                    Chesse Snack są wyśmienite jak dla mnie pod każdym względem. Po pierwsze i to przede wszystkim bardzo smaczne a po drugie praktycznie zapakowane. Oczywiście to kwestia gustu, bo moim dzieciom niestety nie smakuje, a szkoda, bo na widok serków odrazu pomyślałam, że wreszcie będzie można wrzucić do szkolnego plecaka coś co się nie rozgniecie, nie będzie słodkie i nie będzie kanapką. No cóż, mąż stwierdził że dorosną do tego ☺

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: testowanie Chees Snack-ów

                      CHEESE SNACK zachwyciło mnie i moje dziecko tym,że świetnie smakują, najlepsze to te ketchupowe, idealna przekąska nie tylko w domu ale również na świerzym powietrzu. Lepiej smakują takie rozdzielone, zawsze mam je w torebce na wypadek "mamo chcę jeść". Polecam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: testowanie Chees Snack-ów

                        fajne, kolorowe opakowania, co jeszcze bardziej sprawia ze dzieci z checia jedza serowe przekaski, znajomym i moim dzieciakom bardzo smakuja
                        sa zdrowe, smaczne, maja duzo witamin min bialka i wapnia, iedalne jako druga przekaska na sniadanie

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Cheese Snack od Zott

                          U nas serowa przekąska Cheese snack jest hitem od jakiegoś czasu u nas w domu. Świetnie się sprawdza w różnych sytuacjach, na spacerach czy jak córcia ma po prostu na coś ochotę między posiłkami. Córci smakuje zarówno smak ketchupowy jak i original, my z mężem zdecydowanie wolimy Original który smakuje jak mozzarella. Zawartość wapnia jest imponująca, zapewne nam wszystkich wyjdzie to na dobre

                          Skomentuj


                            #58
                            Serowa przekąska Zott Cheese Snack

                            Cheese Snack to przepyszne serowe przekąski dla małych i dużych dzieci i nie tylko Mój młodszy synek jest niejadkiem, ale paluszki serowe wcina aż mu się uszy trzęsą Polecam każdemu

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Przekąska serowa - czy kupujecie?

                              Pierwsze słysze o takich przekąskach ale czy nie są zbyt tłuste jak na przekąskę ?

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Cheese Snack od Zott

                                Cheese Snack z firmy Zott to smaczna, pożywna przekąska serowa, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Występuje w dwóch wariantach smakowych: original i ketchup. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów. Ma przystępną cenę, sugerowana cena detaliczna za opakowanie (4sztuki paluszków serowych) to 4,99 zł. W ofercie promocyjnej - dwupak kosztuje 6,49zł. Polecam ją wszystkim.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X