Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meblościanki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Meblościanki

    Napisane przez benialina Pokaż wiadomość
    @kru_kar -> dzięki za linka, przyda się

    @iamklaudka
    Oczywiście, że meblościanki są okropne. Meble Possi Light to zupełnie inna liga. Widziałaś je może w sieci lub reklamie tv? Można naprawdę nowocześnie urządzić salon. Sama dopierasz kolory frontów, korpusów, czy chcesz mieć szafki wiszące, na nóżkach, czy inne cuda. Możliwości jest baardzo dużo.
    Dokładnie, Benialina ma rację. Dla mnie to w ogóle kapitalny pomysł, by dać ludziom możliwość samodzielnego poskładania sobie mebli. W sensie: Ty decydujesz praktycznie o każdym elemecie zakupionej szafki. Choć po wielu znajomych widzę, że zbyt duży wybór sprawia im więcej problemów niż za mały.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Meblościanki

      Napisane przez kru_kar Pokaż wiadomość
      Dla mnie to w ogóle kapitalny pomysł, by dać ludziom możliwość samodzielnego poskładania sobie mebli. W sensie: Ty decydujesz praktycznie o każdym elemecie zakupionej szafki. Choć po wielu znajomych widzę, że zbyt duży wybór sprawia im więcej problemów niż za mały.

      Hehehe, niestety to prawda Sama mam z tym spory problem, ale na szczęście mój M zawsze sprowadza mnie na ziemię i pomaga podjąć "trudną" decyzję. Chociaż tutaj decyzja jest o nieco prostsza, bo zawsze można prze aranżować meble, nie to co w przypadku zakupionego gotowego kompletu wspomnianej już meblościanki.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Meblościanki

        My ostatnio zamawialiśmy meblościankę na all i jesteśmy z niej zadowoleni. Teraz zastanawiamy się nad zamówieniem sofy i krzeseł z http://ecomeble.pl/ Z tego co widziałam wybór mebli mają ogromny, wszystkie są nowoczesne i swietne jakościowo.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Meblościanki

          Napisane przez benialina Pokaż wiadomość
          Hehehe, niestety to prawda Sama mam z tym spory problem, ale na szczęście mój M zawsze sprowadza mnie na ziemię i pomaga podjąć "trudną" decyzję. Chociaż tutaj decyzja jest o nieco prostsza, bo zawsze można prze aranżować meble, nie to co w przypadku zakupionego gotowego kompletu wspomnianej już meblościanki.
          Cóż, zawsze możesz bawić się z kupowanie okleiny, choć to akurat dalekie od komfortu. W przypadku Possi Light zdaje się, że wystarczy po prostu zamówić/wymienić drzwi do szafek na te o innym kolorze i po problemie.
          BTW: kupiłaś już swój zestaw?

          Skomentuj


            #35
            Odp: Meblościanki

            Napisane przez kru_kar Pokaż wiadomość
            Cóż, zawsze możesz bawić się z kupowanie okleiny, choć to akurat dalekie od komfortu. W przypadku Possi Light zdaje się, że wystarczy po prostu zamówić/wymienić drzwi do szafek na te o innym kolorze i po problemie.
            BTW: kupiłaś już swój zestaw?
            Nie wiem, czy w przypadku modułów można mówić o zestawie, ale tak - kupiłam. Mam komodę, szafkę RTV (tak to nazywają), coś na kształt żyrafki i trzy szafki zawieszane na ścianie.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Meblościanki

              Napisane przez benialina Pokaż wiadomość
              Nie wiem, czy w przypadku modułów można mówić o zestawie, ale tak - kupiłam. Mam komodę, szafkę RTV (tak to nazywają), coś na kształt żyrafki i trzy szafki zawieszane na ścianie.
              Dokładnie to miałam na myśli. No to całkiem fajny wybór do salonu - mieli kilka takich aranżacji w katalogu przedstawionych - strzelam, że się inspirowałaś? I ile zapłaciłaś?

              Skomentuj


                #37
                Odp: Meblościanki

                My w salonie zamówiliśmy szafkę rtv, nad nią wiszącą szafkę taką długą, obok szafka przeszklona. Z tego samego rodzaju stolarz zrobił nam też barek. Dodatkowo, na osobnej ścianie stoi regał. Taką meblościankę na całą ścianę to nawet ciężko byłoby gdzieś zmieścić w moim salonie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Meblościanki

                  U mnie w mieszkaniu meblościanka musi być obowiązkowo, bo to jednak o wiele wygodniejsze.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Meblościanki

                    Napisane przez Patris38 Pokaż wiadomość
                    U mnie w mieszkaniu meblościanka musi być obowiązkowo, bo to jednak o wiele wygodniejsze.
                    Ale wygodniej jest moim zdaniem z modułami, które można sobie idealnie skonfigurować według swoich potrzeb, nawet ułożyć je w formie meblościanki, a jednak zawsze iestnieje możliwość ułożenia na nowo, gdyby dotychczasowy układ się znudził. W tych modułach Possi Light można nawet zmienić sobie kolor frontów, jakby się znudził

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Meblościanki

                      Z proponowanych tutaj meblościanek mi najbardziej podoba się ten jasny zestaw, gdzie w tle jest szara ściana, z takiej niby cegły.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Meblościanki

                        Każdy lubi co innego - ja na przykład jestem wielką fanką nowoczesnych, designerskich wnętrz. Dlatego w salonie mam lampę z tego sklepu: http://interioranatomy-shop.com/pl/promotions. Jest to lampa włoskiej marki Casa di Lusso, która prezentuje się świetnie. Jest warta każdej ceny

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Meblościanki

                          Napisane przez kru_kar Pokaż wiadomość
                          Dokładnie to miałam na myśli. No to całkiem fajny wybór do salonu - mieli kilka takich aranżacji w katalogu przedstawionych - strzelam, że się inspirowałaś? I ile zapłaciłaś?
                          W sumie wydałam ok. 3000-3500 zł (nie pamiętam dokładnie ile, bo jeeseezcez kupowałam inne drobnostki). Moim zdaniem to bardzo dobra cena jak na w sumie 7 modułów i jakość, którą sobą prezentują.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Meblościanki

                            I to jest dobra cena. A jeszcze weź też pod uwagę, że za jakiś czas będziesz mogła za niedużą odmienić salon np. przez zmianę kolorów frontów, nawet tylko kilku. Moim zdaniem to dobra opcja na przyszłość

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Meblościanki

                              Warto kupić meble z jakiegoś konkretnego systemu, by w przyszłości móc np. Dokupić pojedyncze elemetny i móc urozmaicić wnętrze.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Meblościanki

                                Właśnie w possi lightach podoba mi się to, że można sobie rozbudowywać o kolejne moduły i dopasowywać pokój do zmieniających się potrzeb. A jak ma sie widzimisie to można sobie zmienić kolor frontów poszczegónlych modułów. Kiedyś pamiętam, że oklejało się fronty jaką folią samoprzypelną, żeby zmienić kolor

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X