Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Monte Snack Mleczna Kanapka #trnd

    Dzięki platformie trnd, miałam okazję przetestować Mleczną Kanapkę Monte Snack. Otrzymałam dosyć pokaźne pudełko wypełnione pysznościami i od razu przeszłam do konsumpcji. Ku mojemu zdziwieniu, kanapki nie były zbyt słodkie, dzięki czemu faktycznie mogą się nadawać na lekką przekąskę między posiłkami, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Kanapka składa się z biszkoptu przełożonego dwoma rodzajami kremu – mlecznym i kakaowo-orzechowym. Bardzo delikatna w smaku, pyszna i naprawdę jest fajną alternatywą zdrowej i smacznej przekąski na każdy dzień i każą porę dnia. Córka dostaje taką kanapkę do szkoły na 2-gie śniadanie. Jest tym zachwycona a ja twierdzę ze jest idealna do kawy…pycha. Monte Snack jest fantastyczną i pożywną przekąską. Można ją jeść i jeść – jest lekka jak piórko! Polecam zakup, w sklepach kosztuje około 1,50zł, więc cena nie jest wygórowana.
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      przekąski - Monte snack

      Witam
      Co sądzicie o gotowych przekąskach dla dzieci , typu mleczna kanapka
      Czy próbowałyście kiedyś jeśli tak to jakie
      Ja ostatnio próbowałam Monte snack - powiem wam,że są na prawdę smaczne - jak każdy z produktów Monte
      Moje dzieciaki się zajadają - choć dla mnie ciut za słodkie
      Za to wygoda wielka - kanapeczki leżą sobie w lodówce i moje maluchy mogą w każdej chwili po nie sięgnąć .
      Czy ktoś już próbował - jak nie - polecam

      Skomentuj


        #78
        Odp: Monte Snack

        My również testujemy kanapki Monte. Dziecię zachwycone i ma poważne opory przed podzieleniem się z koleżankami i kolegami, bo tak jej smakują! Kanapki są pyszne, w sam raz na przekąskę, w której przemycimy mleko. Do tego miękki biszkopt i rewelacyjny krem orzechowy. Naprawdę polecam!

        Skomentuj


          #79
          Odp: Monte Snack

          Super kanapeczki. Moje dzieciaki nie mogą się od nich oderwać!

          Skomentuj


            #80
            Odp: Monte Snack

            My też testujemy kanapeczki. Są pyszne i znikają w zastraszającym tempie.
            Coś mi się wydaje, że będziemy musieli zacząć je kupować, bo dzieciaki się o nie upominają.

            Skomentuj


              #81
              Odp: przekąski - Monte snack

              Ooo moje dzieciaki uwelbiają kanapki Monte Snack.
              To szybka przekąska choć wiele mam mimo iż im również smakuje nie kupują tych kanapek z względu na konserwanty E .
              Raz za czas się skuszą ale nie czesto .

              Moje łakomczuchy uwielbiają wszystkie produkty Monte bo jak tu ich nie lubić skoro takie pyszne są.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Monte Snack Mleczna Kanapka

                Na sam widok ślinka cieknie !! Również delektujemy się z przyjaciółmi i rodziną w słodkiej kampanii MONTE SNACK, kanapeczki są tak pyszne że znikają w mgnieniu oka . Dzieci je uwielbiają, mój najmłodszy syn wziął kilka kanapek do przedszkola . Radość dzieci niesamowita, każdy chciał swoją kanapeczkę .
                Dla moich łasuchów to 5 takich opakowań by było mało tak pyszne są

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Monte Snack Mleczna Kanapka #trnd

                  Witajcie. My z synkiem również testujemy Monte Snack z przyjaciółmi. Nam bardzo przypadła do gustu, jest smaczna, czekoladowa i bardzo szybko znika ze stołu Jedna z najlepszych tego typu kanapek dostępna na rynku - niepowtarzalna i wyjątkowa, w sam raz do zabrania ze sobą na spacer. Polecamy

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Testowanie Monte snack

                    Zapraszam wszystkich do wypróbowania nowej mlecznej przekąski od Zott
                    To delikatny biszkopt wypełniony mlecznym orzechowo-czekoladowym kremem o nawie MONTE SNACK
                    Kazdy kto spróbuje nowej mlecznej kanapki szybko przekona się o wyśmienitym smaku i nie będzie mógł się opanować aby niesięgnąć po następną
                    to naprawdę pyszne przeżycie

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: przekąska

                      Myślę, że znajdziesz tą kanapeczkę w sklepach takich jak Tesco czy Kaufland. Wiem, bo sama tam ostatnio znalazłam je. A co do tej przekąski to uważam jest to zdrowa alternatywa dla dzieci zamiast niezdrowych słodyczy. Firma Zott używa tylko najwyższej jakości produktów więc możemy być spokojne o to co podajemy naszym dzieciom Dodatkowo ma fajny smak i rozpływa się w ustach. Idealna nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych Ja też polecam kanapkę Monte Snack

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Monte Snack

                        Mleczna kanapka Monte Snack firmy Zott to smaczna i lekka przekąska, którą uwielbiają zarówno dzieci jak i dorośli. Składa się ona z mięciutkiego biszkoptu oraz pysznego czekoladowo - orzechowego nadzienia. Można ją zabrać ze sobą zarówno do szkoły jak i do pracy. Polecam spróbować.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Monte Snack Mleczna Kanapka #trnd

                          no nareszcie dotarły do mnie mleczne przekąski od firmy Zott zabieramy się do testowania do smakowania i do częstowania naszych znajomych jestem pewna że wszystkim będzie smakowało no bo jak nie lubić delikatnego biszkoptu z nadzieniem orzechowo-czekoladowym ??
                          Ta pyszność nosi nazwę MONTE SNACK

                          uwaga bo po spróbowaniu jednej nie można oprzeć się by sięgnać po następna i po nastepną i po.....

                          to naprawdę jest pyszne !!!!!!!!!!!!!

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Monte Snack Mleczna Kanapka #trnd

                            nam również udało się dostać do projektu mleczna kanapka jest przepyszna! Delikatny czekoladowy biszkopt i mleczno orzechowo czekoladowy krem pyszny! nie da sie tej kanapki nie pokochać jej smak idealnie pasuje do monte , córcia ją uwielbia teraz już będe kupować tylko takie mleczne kanapki monte snack!

                            Skomentuj


                              #89
                              Monte Snack - mleczna kanapka

                              Miałam okazje znaleźć się w gronie szczęśliwców , którzy próbowali Monte Snack mleczną kanapkę. Ku zaskoczeniu kanapki okazały się przepyszne. Dzięki masie orzechowo-kakaowej kanapeczki smakują wyjątkowo są delikatne z nutą słodyczy. Nie jeden się w tym smaku zakochał .

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Monte Snack - mleczna kanapka

                                Ja również mam okazję testować Monte Snack i jestem nimi zachwycona tak samo jak moje dzieci Pyszny, puszysty i gruby biszkopt do tego śmietankowy krem a w środku nutka orzechowego mniam pyszna przekąska np miedzy posiłkami albo na deser Polecam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X