Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: "Mleczna kanapka Monte Snack!". Testujemy.

    Witam, od paru dni testuję kanapkę MonteSnacke. Kanapeczki rozdane i skonsumowane a zebrane opinie bardzo pozytywne. Kanapeczki bardzo smaczne z delikatnym mlecznym kremem, biszkoptem i smaczną czekoladą. Kanapeczka dla wszystkich. Super projekt, pozdrawiam.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Monte Snack - najlepsza mleczna kanapka/testowanie

      Nam również udało się dostać do projektu. Długo czekałam na przesyłkę, ale wreszcie do nas dotarła. Kiedy tylko kurier przywiózł zaczęliśmy rozpakowywanie ... córcia oczy miała jak 5-cio złotówki! Każdy z domowników spróbował i wyraził swoją opinię. Wszystkim smakowała, nie da sie jej pomylić z żadna inną kanapką mleczna, ma charakterystyczny idealnie pasujący do Monte smak - przepyszny! Delikatny kakaowy biszkopt przełożony mleczną masą i czekoladowo-orzechowym kremem, idealnie wkomponowujący się w mleczną kanapkę, zdecydowanie będziemy kupować juz tylko takie mleczne kanapki, naprawdę polecam i dzieciom i dorosłym, jest to wspaniała przekąska między posiłkami, pożywna i bardzo smaczna!

      Skomentuj


        #48
        Testowanie kanapeczki Monte Snack

        Jest mi miło że ja i moja rodzina i część znajomych może skosztować bardzo dobrą kanapeczkę Monte Snack, moje dzieci bardzo rzadko jedzą tego rodzaju przekąski, gdyż nie lubią, więc miały mieszane uczucia rozpakowując Monte Snack, ale po pierwszym kęsie stwierdziły że to smaczne jest . Ich zdaniem biszkopt ma dobry smak, mleczne nadzienie jest bardzo puszyste i smaczne, a najlepsza niespodzianka w tej kanapeczce to pyszna czekoladka. Nas ta kanapeczka kupiła ale nie tylko Nas, gdyż wczoraj siostra studentka odwiedziła z koleżanką i syn zaproponował jej zjeść tą kanapeczkę , ale siostra się broniła, bo jest na diecie i dba o figurę, ale jak spróbowała po namowie syna to poprosiła o drugą, i stwierdziła,że ten produkt również skusi studenta zakuwającego do sesji Nas kanapeczka urzekła i czekamy na pojawienie się w naszych sklepach, gdyż już miłośnicy jej smaku czekają

        Skomentuj


          #49
          Odp: Monte Snack

          Jest mi miło że ja i moja rodzina i część znajomych może skosztować bardzo dobrą kanapeczkę Monte Snack, moje dzieci bardzo rzadko jedzą tego rodzaju przekąski, gdyż nie lubią, więc miały mieszane uczucia rozpakowując Monte Snack, ale po pierwszym kęsie stwierdziły że to smaczne jest . Ich zdaniem biszkopt ma dobry smak, mleczne nadzienie jest bardzo puszyste i smaczne, a najlepsza niespodzianka w tej kanapeczce to pyszna czekoladka. Nas ta kanapeczka kupiła ale nie tylko Nas, gdyż wczoraj siostra studentka odwiedziła z koleżanką i syn zaproponował jej zjeść tą kanapeczkę , ale siostra się broniła, bo jest na diecie i dba o figurę, ale jak spróbowała po namowie syna to poprosiła o drugą, i stwierdziła,że ten produkt również skusi studenta zakuwającego do sesji Nas kanapeczka urzekła i czekamy na pojawienie się w naszych sklepach, gdyż już miłośnicy jej smaku czekają

          Skomentuj


            #50
            monte snack projekt

            Witam,dostałam się do kampanii Monte Snack
            Czy ktoś już próbował mlecznej kanapki monte snack? Jeśli nie to polecam ! Ciasto jest cudownie idealnie nasączone, miękkie, trochę podobne w smaku do brownies ale jak dla mnie o niebo lepsze Krem rozpływa się w buzi , paseczek orzechowo czekoladowy powoduje że kanapka nie jest mdła . Szczerze polecam !
            A Wy? Próbowałyście? Jakie doznania,zapraszam do rozmowy

            Skomentuj


              #51
              Testowanie Monte snack

              Witam.Mam przyjemność być członkiem społeczności TRND i uczestniczę w kampanii Monte snack.Chcę się z wami podzielić wiedzą na temat tej przepysznej kanapki.To idealnie wypieczony kawałek ciemnego biszkoptu,wypełniony mlecznym oraz czekoladowo orzechowym kremem.Idealne rozwiązanie na małego głoda,nie jest za słodka więc nie zepsuje nam apetytu przed głównym daniem.Moje dzieciaki dostają od dzisiaj na drugie śniadanie do szkoły.Polecam

              Skomentuj


                #52
                Odp: "Mleczna kanapka Monte Snack!". Testujemy.

                Od kilku dni również testujemy kanapki Monte snack z Trnd. Dzieciom smakują bardzo, dorosłym również ;-) Jest to dobre rozwiązanie na przekąskę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Zott Monte Snack

                  W końcu i do mnie przyszło Zott Monte Snack 29 gram fantastycznej przekąski dla małych i dużych smakoszy. Pyszna czekolada, orzechy laskowe i mleczny krem.Wilgotne ciastko o bardzo intensywnym smaku i zapachu. Wcześniej nie byłam przekonana do takiego typu przekąsek, ale zmieniłam zdanie dzięki Monte. Dzieci wręcz przepadają za Nią, jest bardzo sycąca mimo niewielkich rozmiarów. Idealna na krótką przerwę w pracy bądź w szkole. Jeśli jeszcze ktoś nie zdążył spróbować to gorąco polecam
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    #54
                    Monte Snack

                    Jestem w gronie szczęśliwców ,ktorzy mogli testować mleczne Kanapki Monte Snack. Nie spodziewałam się że będą takie pyszne Mleczna kanapka to świetny pomysł na przekąskę dla dzieci jest sycąca i nie jest zbyt słodka . Wizualnie już wygląda bardzo smakowicie Pyszna ,zdrowa jak najbardziej smakowita alternatywa do słodkiej przekąski dla dziecka Dorośli też nie mogli oprzeć się pokusie

                    Skomentuj


                      #55
                      Kanapka Monte

                      No i testowanie w końcu rozpoczęte. Tydzień temu otrzymałam Monte do testowania i dla mnie smakowo nie za bardzo. Są za słodkie. Ale za to dzieciaki i znajomi się zachwycają [ATTACH][ATTACH]FOTA912.jpg[/ATTACH][/ATTACH]
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Testowanie Monte snack

                        Ja również testuję ze swoimi dziećmi kanapki Monte Snack.To idealna przekąska, nie tylko do szkoły.Nam wszystkim bardzo smakuje.Jest delikatna, lekka, niezbyt słodka, taka w sam raz.Polecam

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: "Mleczna kanapka Monte Snack!". Testujemy.

                          U mnie w domu i nie tylko też wielkie poruszenie w związku z mleczną kanapką Monte. Moi synowie tak się rozsmakowali w tej przekąsce, że nie dadzą spokoju i trzeba będzie poszukać jej w sklepach. Koledzy też super zadowoleni po degustacji tej słodkości. I jeszcze jedno - dorośli też. Mój mąż podbierał Monte Snack z lodówki. Jest to doskonałe "danie" na uzupełnienie drugiego śniadania, ale też jako dodatek podczas kawy z przyjaciółmi. Gorąco polecam!

                          Skomentuj


                            #58
                            Monte Snack

                            Dostaliśmy się do kampanii trnd Monte Snack Są to pyszne mleczne kanapki.
                            Dzieciaki jak i my dorośli jesteśmy zachwyceni ich smakiem Jak się zacznie jeść chce się jeszcze i jeszcze.. Idealna do kawy czy przekąska po obiedzie Polecam!

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: "Mleczna kanapka Monte Snack!". Testujemy.

                              Synek, gdy tylko skończył jeść Monte Snack powiedział:"Tak pyszne, że aż chce jeszcze." Mi początkowo Monte Snack wydało się za słodkie, jednak w połączeniu z małą czarną smakowało idealnie. Pyszne, ale trzeba uważać ile się tego zje Smakuje nie tylko dzieciom, ale i rodzicom.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Kanapka Monte

                                Podobnie jak u mnie. Ja nie jem za dużo słodyczy więc dla mnie ciut za słodka, ale dzieci i mąż przeszczęśliwi. Starsza zabrała kilka do szkoły to od razu była radość. W szkole teraz nie można przynosić słodyczy, ale naszczęście mleczną kanapkę Monte Snack uważają za przekąskę, a nie słodycz samą w sobie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X