Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Monte Snack

    I my mieliśmy to szczęście testować kanapki Monte Snack, które migiem się rozeszły. A co to może oznaczać? Tylko jedno: były pyszne, dobre i ciągle kuszące żeby złapać następną!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      Kanapka jest super alternatywą dla dzieci, które nie przepadają za piciem mleka. Idealna na małe słodkie co nieco zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Biszkopt ciemny, czekoladowy w stylu ciasta "brownie", krem delikatny, mleczny i puszysty. Całość o zwartej konsystencji, najlepsze po wyjęciu bezpośrednio z lodówki. Orzechy laskowe + czekolada+ mleczny krem to dla mnie osobiście połączenie idealne.

      Skomentuj


        Odp: Monte Snack

        Ja również miałam przyjemność testować mleczną kanapkę Monte Snack i moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Kanapka składa się z wilgotnego, ciemnego i czekoladowego ciasta o konsystencji biszkoptu, przełożonego białym, mlecznym kremem, którego środek stanowi czekoladowo-orzechowa "niespodzianka". Ciastko jest bardzo smaczne, aromatyczne i rozpływające się w ustach, . Jest świetną, pożywną i lekką przekąską i urozmaiceniem pomiędzy posiłkami. U mnie w domu Monte znikały w tempie ekspresowym.

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack

          Zgadzam się z Twoją opinią. Mleczne kanapki Monte Snack dostarczają wiele radości maluchom, ale starszym też. Są po prostu pyszne i nie słyszałam narzekania od nikogo, kto miał okazję je spróbować. A dzieci oczywiście chciały więcej i więcej ....

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            Mhmmmm.... Monte!
            Od kiedy byłam małą dziewczynką uwielbiałam deserki Monte. Dziś mam prawie 30stkę i nadal ten smak jest dla mnie idealny! Dzięki TRND miałam możliwość przetestowania nowości firmy Monte- Monte Snack. Jest to niewielka przekąska składająca się z biszkoptu, czegoś w rodzaju mlecznego nadzienia, a od konkurencji [wszyscy dobrze wiemy o kogo chodzi ] odróżnia ją pas czekolady w środku. Innymi słowy jest to Monte zamknięte w biszkopcie. Mniam mniam! Ciastko jest bardzo kakaowe oraz wilgotne. Przypomina trochę biszkopcik firmy K. ale to jednak nie to samo, ten jest bardziej ''konkretny'' Słodka kanapka stanowi miłą, lekką i przyjemną przekąskę do kawy. O tak- kawy nie mozna pić samej Jedyny minus to cena. 1,99 zł za produkt tych rozmiarów to nie mało. Z przyjemnościa uczestniczyłam w projekcie organizowanym przez platformę trnd oraz Monte Snack. Była to pyszna przygoda pełna słodkości, uśmiechu i niestety zbędnych kalorii Ale aż grzech było nie zjeść. Kanapka Monte na pewno bedzie gościć w naszym domu. Bardzo przyjemna w smaku przekąska, po którą można sięgnąć codziennie.131 kalorii zawarte w 29 g pysznej słodkiej kanapki. Delikatny biszkopt, mleko i niespodzianka orzechowo-czekoladowa, czyli wszystko to co Tygryski lubia najbardziej. Uwielbiam to "małe co nie co"

            Skomentuj


              Odp: Monte Snack

              Moje dziecko było zachwycone: biszkopty, kakao, kremik. Generalnie uwielbia smakołyki przed i po posiłku. Minus tej kanapki jest na pewno taki, że jemu starcza zaledwie na parę kęsów.

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack

                Cała rodzinka z przyjemnością testowała Monte Snack i zgodnie twierdzimy, że jest to jedna z lepszycj kanapek. Pyszny, delikatny biszkopt i jeszcze lepsze kremy: śmietankowy i orzechowy. POLECAM!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Monte Snack

                  Kanapka Monte Snack..... poezja. Dzieci się tym zajadały aż uszy się trzęsły. Delikatny biszkopt idealnie pasuje nawet do małych rączek. Dodatkowym plusem jest to ze biszkopt nie rozpływa się w rączkach. Również tym nieco starszym dzieciom i dorosłym kanapka Monte Snack bardzo zasmakowała. Polecam bardzo serdecznie

                  Skomentuj


                    Odp: Monte Snack

                    Również miałam przyjemność testowania mlecznych kanapek Monte Snack. Dzieci miały ogromną frajdę z tego..ja również!!! Delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem to niebo w buzi. Niektórzy twierdzą że jest za bardzo słodka, ale dla mnie jest na to rozwiązanie przyjemność jedzenia Monte snack można podzielić na kilka części, wtedy słodycz rozkłada się. Podczas ostatnich zakupów dzieci zobaczyły na półce w sklepie mleczne kanapki Monte Snack i nie odeszły dopóki nie zgodziłam się im ich kupić. Polecam bo są naprawdę pyszne!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Monte Snack

                      Witam, to już ostatnie dni kampanii Monte Snack. Jestem pod dużym wrażeniem, kampania super prosimy o więcej. Kanapeczki Monte Snack godne polecenia. To pyszne i pożywne przekąski stworzone dla dużych i małych o mlecznym, czekoladowym i orzechowym nadzieniu a w środeczku pyszna czekolada.
                      Serdecznie polecam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte Snack

                        KANAPKA MONTE SNACK to nie tylko pyszna przekąska dla dziecka, ale i wspaniały dodatek do kawy dla mamy 2w1. Smak Monte zamknięty w biszkopcie. I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie "kruchość" tego produktu. Przechowywanie w temperaturze 4-8 st.C niestety eliminuje ten deser ze szkolnych śniadaniówek, a byłaby to fajna porcja mleka w szkole. Ale jako domowy deser przepyszny i poręczny.

                        Skomentuj


                          Odp: pyszności

                          A nie ma tam jakiegoś mleka w proszku przypadkiem?

                          Skomentuj


                            Odp: Smaczne i zdrowe przekąski

                            Po batonach Monte zostało tylko wspomnienie, chociaż nie do końca, bo towarzyszą nam na co dzień od dnia projektu. Już wszystkie zostały rozdane lub zjedzone przez dzieci Na uwagę zasługuje puszysty smaczny biszkopt oraz wyrazisty mleczno czekoladowo orzechowy krem. Przekąska nie jest za słodka a syci na długo, dlatego chętnie podaję ją dzieciom na drugie śniadanie. Na uwagę zasługuje także poręczne opakowanie, które łatwo się otwiera. Monte Snack smakuje wszystkim, których częstujemy - radość dzieci jest najważniejsza.
                            aniaj93

                            Skomentuj


                              Odp: drugie śniadanko

                              Dzień dobry!. Zostałam zaproszona do przetestowania mlecznej kanapki Monte Snack. Ponieważ nasza rodzina jest bardzo zapracowana i często brakuje nam czasu na zdrowe odżywianie mając kanapkę w lodówce wiem, że podałam dziecku coś pożywnego, ponieważ Monte snack to źródło łatwo przyswajalnego wapnia, białka i cennych witamin. Zawsze lubię mieć Monte kanapkę w lodówce. Szczerzę przyznaję, że już kanapka znajduje się na liście moich zakupów.

                              Skomentuj


                                Odp: Monte Snack

                                Też testuję kanapki Monte! A raczej testowałam! dwa dni, jedno spotkanie ze znajomymi i kanapki wyparowały! Są pyszne! a dzieci je uwielbiają!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X