Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Monte Snack

    Witam, kanapeczki MonteSnack dawno zjedzone. Wspomnienia zostały, były super. Smaczne, zdrowe i radosne. Dzieciaczki i nie tylko uwielbiają je. Super mleczne i czekoladowe. To wspaniała przekąska sycąca i smaczna. Polecam wszystkim.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      Mi i moim Monte żartłoczkom również udało się załapać na wielkie testowanie kanapek Monte Snack. Kanapeczki są przepyszne!!!! Smakują małym i dużym - szkoda że te testowane tak szybko zniknęły z naszej lodówki.... Odkąd syn posmakował Monte Snack w akcji testowania z TRND - codziennie męczy mnie o kanapeczkę Monte do szkoły...Polecamy wszystkim, małym i dużym - nie ma lepszej mlecznej przekąski niż Monte Snack!!!!!!
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Pomysł na drugie śniadanko dla uczniaka i nietylko

        Jakże mi miło podzielić się z Wami testowaniem Monte Snack. Ja również miałem możliwość testować Monte Snack.
        Mi i zonie bardzo przypadła do gustu kanapka, rano nie mamy czasu na śniadanie kanaka i kawka pasują do siebie znakomicie, moje córki dostają kanapkę na przegryzkę do szkoły i sa zachwycone smakiem czekoladowo orzechowym.
        Polecam bardzo!

        Skomentuj


          Monte cheese snack

          Moja przygoda z Monte rozpoczyła się dopiero co a wszytkie próbki mam juz rozdane.To niesamowite ,że zwykły ser może namieszac tak w głowie nie tylko rodzicom ale też dzieciom.Jest idealna przekąska do pracy ale też do szkoły.Zajmuje mało miejsca i jest hermetycznie zapakowana.W 100g znajdziemy 400Mg wapnia i 22g białka.Jak wiemy nasze dzieciaki nie chetnie zabieraja się za produkty mleczne,wiec jest to dodatkowy plus tego produktu.Bardzo zadziwił mnie smak ketchupowy.Jest idealnym dodatkiem do tostów gdyz nie potrzebyjemy tu wiecej oprocz sera i szynki.Mam ochote wypróbowac ta przekaske również w miesach tzw.roladkach ciekawe jak mi wyjdzie.Trzymajcie kciuki!!!

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            Dzięki TRND Polska mogłam przetestować mleczne kanapki firmy Zott.
            Do testów porównawczych użyłam też kanapki znanego producenta i kanapki z rodzaju „wyprodukiwano dla..."
            Według mojej oceny kanapka ‪Montesnack‬ wypadła w teście najlepiej. Już tłumaczę dlaczego.
            Kanapka nr 1. jak dla mnie ma za suchy biszkopt a nadzienie jest za słodkie i mało zwarte. Podczas jedzenia brzydko się „rozjeżdżała".
            Kanapka nr 3. niezbyt słodka, mimo że oblana czekoladą. Krusząca się polewa niezbyt mi odpowiadała. Nadzienie zwarte ale czegoś w nim brak.
            Natomiast kanapka nr 2. to mój wybór.
            Wilgotny biszkopt, zwarty, smaczny krem i niespodzianka czekoladowo-orzechowa w środku. Doskonale wyważony gorzko-słodki smak.
            Kanapka MonteSnack idealnie nadaje się do popołudniowej kawy jak i jako przekąska dla młodszych.

            Skomentuj


              Odp: Monte Snack

              coz wiecej pisac
              tak sie ciesza dzieci z mlecznej kanapeczki
              Attached Files

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack

                Moja opinia jest pozytywna
                Przekąska Monte Snack to delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo - orzechowym kremem. Dla mnie największym plusem jest to, że kanapka nie jest ani za słodka ani zbyt mdła. Konsystencja czekoladowego biszkoptu jest zwarta i nie klei się nam do rąk. Połączenie nadzienia śmietankowego oraz czekoladowo - orzechowego jest bardzo udane. Faktycznie jest to lekka, nieduża przekąska idealna na deser, czy coś niecoś między posiłkami. Polecam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Monte Snack

                  Ja również dzięki trnd miałem okazję testować mleczną kanapkę firmy Zott i teraz przyszła pora na recenzję. W trakcie trwania projektu dla porównania kupiłem mleczne kanapki innych producentów, ale jednak przekąska od Zott okazała się bezkonkurencyjna. Kakaowy, lekko gorzkawy biszkopt świetnie współgra ze słodkim mleczno-orzechowym kremem. Kanapka jest dobrze wyważona, gdyż nie jest zbyt słodka. Biszkopt nie jest ani za suchy ani za wilgotny, jest właśnie taki jaki powinien być. Krem jest dosyć słodki, ale nie przesłodzony. Orzechowy smak jest dobrze wyczuwalny. Kanapka jest puszysta, mimo to nie rozwarstwia się.

                  Moim łakomczuszkom też bardzo zasmakowała, więc będę sięgać po nią regularnie.

                  Dzieciakom znajomych i przyjaciół których poczęstowałem także posmakowały, więc nie nie pozostaje mi nic innego jak polecić mleczną kanapkę Zott każdemu.

                  Skomentuj


                    Odp: przekąska

                    Mam w domu małego niejadka, a ku mojemu zaskoczeniu bardzo przypasowały mu mleczne kanapeczki Monte Snack. Nasz zapas juz się skończył i równiez mam problem z kupieniem ich- a faktycznie w tesco nie byłam. To smaczna i zdrowa alternatywa na zapełnienie czymś smacznym małego i dużego brzuszka

                    Skomentuj


                      Odp: Monte Snack

                      Kanapki idealne dla dzieci natomiast dla dorosłych za słodkie. Najważniejsze było zadowolenie dzieci jak dostały kanapeczki były przeszczęśliwe Projekt był wielką frajdą dla dzieciaczków. Dziękujemy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte Snack

                        Przekąska Monte Snack to delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo - orzechowym kremem. Idealna na drugie śniadanie.

                        Skomentuj


                          Odp: drugie śniadanko

                          Polecam mleczną kanapka Monte Snack jest świetną przekąską zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jest to delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Cena jest umiarkowana a produkt warty spróbowania.

                          Skomentuj


                            Odp: Monte Snack

                            Mleczna kanapka jest super. Moje dziecko jest nią zachwycone. Bardzo fajna przekąska, szczególnie jak idziemy na spacerek

                            Skomentuj


                              Odp: Monte Snack

                              Polecam jako szybką przekąskę dla dziecka i nie tylko ! Nie jest za slodka, w sam raz. Paseczek z czekolady w środku to niebo w gębie ! Opinie dziecka - chcę jeszcze

                              Skomentuj


                                Odp: Monte Snack

                                Miałam możliwość testowania kanapki Monte Snack w ramach projektu trnd. Monte Snack to pyszna przekąska - biszkopt z z mlecznym i czekoladowo -orzechowym kremem. Kanapki bardzo smakowały moim dzieciom i wnukom oraz dzieciom moich znajomych. Szybko u nas znikły i trzeba było kupić zapas w sklepie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X