Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Monte Snack

    Również miałam przyjemność testować mleczne kanapki. Razem synkiem pochłanialiśmy je tak szybko, ze nie zauważyliśmy kiedy się skończyły. Dla mnie osobiście mogły by być mniej słodkie ale 2 letni maluch pochłonie wszystko co właśnie jest słodkie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      Ja również mogłam testować Monte Snack. Moja rodzina mega zadowolona. Dzieciaki miały coś słodkiego i pozywnego do szkoły, a mąż cos słodkiego do porannej kawy. Szkoda że kanapka jest taka mała.

      Skomentuj


        Odp: Monte Snack

        Witajcie.
        Również dostałam się do projektu trnd Monte Snack i mam okazję testować mleczne kanapki. Moja rodzinka jak i znajomi są zachwyceni smakiem monte. Synek wprost za nimi przepada i muszę pilnować ilość kanapek zjadanych codziennie. My z mężem bardzo lubimy je zjeść do kawy. Na pewno pojawią się w moim koszyku podczas zakupów.
        Pozdrawiam Ewelina
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: przekąska

          U nas taką fajna przekąską jest kisiel lub jogurt owocowy. Czasem zdarzają się też kanapki smakowe Monte czy Kinder,ale to rzadko i bardziej daję je dziecku do szkoły jako taką mini przekąską,w domu próbujemy czegoś innego

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            Moje dzieciaki uwielbiają Monte Snack. Jest pożywna i bardzo sycąca, chociaż mogłaby być troszkę mniej słodka. Ma świetny smak i można ją zabrać ze sobą wszędzie. Polecam.
            Iwona

            Skomentuj


              Odp: Monte Snack

              Ja również z moją rodzinką testuję Monte Snack. Pyszna, smaczna przekąska dla całej rodziny. Miękki biszkopt i dwa kremy. Najlepszy w środku orzechowy. Wszyscy testujący zachwyceni delikatnością kanapki. Dzieciaki ją uwielbiają.

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack

                Kanapeczki szybko znikały i wszystkim bardzo smakowały, jak wiadomo najbardziej ucieszone dzieci, polecam gorąco.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Monte Snack

                  Monte Snack testujemy i my. Dzieciaki są zachwycone i ciągle im mało. Nawet mąż zachwyca się pyszną kanapką z mleczno- czekoladowo- orzechowym kremem. Szkoda tylko, że to co dobre znika w zaledwie kilka chwil.

                  Skomentuj


                    Odp: pyszności

                    również miałam okazje testować Monte snack i ........ jest przepyszne!!!! Słodkie delikatne zmysłowe ojej niebo w gębie, ma wyśmienity smak orzecha laskowego, który uwielbiam, w połączeniu z delikatnym biszkoptem i mlecznym kremem rozpływa się w ustach jak dla mnie jest idealny ... doskonała przekąska między posiłkami polecam wszystkim i uwaga - nie tylko dzieciom!

                    Skomentuj


                      Odp: Pomysł na drugie śniadanko dla uczniaka i nietylko

                      dzieci na drugie śniadanie potrzebują coś zdrowego, coś co doda im energii i sił .. tutaj również polecam mleczna kanapkę MONTE SNACK jest wyśmienite, delikatne a zarazem pełne wartościowych składników - orzechy, mleko, kakao ..
                      idealne do plecaka na drugie śniadanie czy przekąskę miedzy lekcjami, dorośli również pokochali tę mleczną kanapkę, kto raz spróbuje pokocha ją , ja wybieram ją i stawiam na podium wśród mlecznych kanapek!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte Snack

                        witam ja również z moją rodzinką testowałam te kanapeczki!!!!! znikały szybciutko, córci smakowały i jej koleżankom w szkole również mój mąż jako "duże dziecko" również wziął udział w testowaniu kanapki i był zachwycony, sama bardzo go polecam, bo idealnie się nadaje jako 2 sniadanie dla dziecka do szkoły.

                        Skomentuj


                          Odp: Monte Snack

                          Bardzo się ciesze że miałam możliwość przetestowania mlecznej kanaki Monte Snack ,jest na prawdę pyszna .Wszystkim bardzo smakowała -szczególnie dzieciom .Idealna przekąska na drugie śniadanie -na pewno kupie nie raz i będę polecać .

                          Skomentuj


                            Odp: pyszności

                            Moje dziecko do tej pory nie przepadało za tego typu kanapkami, ja zresztą też nie, ale Monte Snack to pyszny wyjątek. Zarówno Ania, jak i ja jesteśmy pod dużym wrażeniem. Słodkie, ale jednocześnie lekkie, łatwe do przechowywania, no i smakuje całkowicie inaczej niż inne mleczne kanapki. Idealne do szkoły na drugie śniadanie, do pracy zresztą też. Mnie ta kampania przekonała, więc od tej pory często sięgamy po tą przekąskę i zachęcamy. Dobra jakość, dobra cena i mnóstwo przyjemności .

                            Skomentuj


                              Odp: Monte Snack

                              Ja również mam przyjemność testowania kanapek Monte Snack. Dzieci są nimi zachwycone. Monte Snack to pyszny, pożywny, delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Kanapka dobra dla każdego - i małego i dużego! Jednak dzieciom najlepiej dawać na podwieczorek albo po pierwszym śniadaniu.

                              Skomentuj


                                Odp: Monte Snack

                                My też testowaliśmy Dzieciaczki oszalały na punkcie tej kanapeczki Idealnie puszysty mleczny krem, ten paseczek orzechowo-czekoladowy. mniam. Idealna przekąska dla dzieci podczas zabawy, w szkole i przedszkolu. Ale i my dorośli też przetestowaliśmy ! W pracy idealny smakołyk na przerwę polecam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X