Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Monte Snack

    Mleczna kanapka Monte Snack to połączenie pysznej czekolady, orzechów laskowych i mlecznego kremu To bardzo smaczna, pożywna i szybka przekąska dla każdego - dla małego i dużego, która smakuje najlepiej między posiłkami Mniamm rosemary

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte snack

      Jeżeli jeszcze nie znacie Monte Snack to najwyższy czas to zmienić!
      Mleczna kanapka Monte Snack to doskonały pomysł na szybką i pożywną przekąskę w ciągu dnia. Delikatny biszkopt wypełniony mlecznym i czekoladowo-orzechowym kremem smakuje zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

      Skomentuj


        Odp: Monte Snack

        Również dostałam się do tego projektu. Zdziwiłam się ilością i starannością w pakowaniu, aby nic się nie zepsuło. Zabawy z suchym lodem mieliśmy strasznie dużo.
        Co do kanapek to o dziwo smakują wszystkim. I dzieciakom i moim rodzicom, wszyscy zgodnie twierdzą, że smakują jak monte, a do tego nie są zbyt słodkie. Bo przyznam szczerze, że zanim spróbowałam troszkę się tego bałam, że tego typu kanapki są tak słodkie, że nie jestem w stanie ich jeść, ale tutaj nie ma tego problemu.
        Polecam wszystkim, tym dużym i tym małym!

        Skomentuj


          Odp: drugie śniadanko

          Monte snack moge polecić kazdemu, dzieki mozliwosci przetstowania wiem,ze bede kupowac regularnie.dbory sklad, pyszne i pozywne a to tego małe i pakowane.

          Skomentuj


            Odp: Monte snack

            Moja rodzinka przepada za słodyczamy. Dlateko mleczna kanapka Monte jest idealna. Jednocześnie pożywna przekąska, a do tego o smaku czekoladowo orzechowym. Syn prawie codziennie domaga się takiej przekąski do szkoły.

            Skomentuj


              Monte Snack.

              Witajcie.
              Jeżeli szukacie alternatywy dla kanapek do szkoły dla Waszego dziecka na drugie śniadanie, spróbujcie mlecznej kanapki Monte Snack. Monte Snack to delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Połączenie wyśmienitej czekolady, orzechów laskowych oraz mlecznego kremu sprawia, że Monte Snack to nie tylko smaczna, ale i pożywna przekąska dla każdego - zarówno dzieci, jak i dorosłych. Moje dziecko (ja również) rozsmakowało się i często prosi o Monte Snack. Dając mu tak zdrową, pożywną i smaczną przekąskę mam pewność, że na pewno zje drugie śniadanie w szkole, w przeciwieństwie do zwykłych kanapek, które potrafi z powrotem przynieść do domu. Polecam. Spróbujcie.

              Skomentuj


                Odp: Pomysł na drugie śniadanko dla uczniaka i nietylko

                Ja swojemu chłopakowi też dawałam do szkoły Monte Snack, jako słodycz. Lepiej nich zje coś bardziej wartościowego niż lizaki czy gumy. Dodatkowo Monte jest dość pożywny i jako przekąska daje radę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Monte Snack.

                  Dostałam się do testowania Monte Snack z projektu TRND. Paczka zawierająca 24 sztuki wyglądała pysznie. Ale niestety mój synek stanowczo odmówił kosztowania kanapek. Nie jego smaki, nie jego typ. Dobrze ,że mam dużo znajomych z dziećmi ,było komu rozdać. Dzieciaki zachwycone dużą ilością kakao, orzechów i mlecznego puchu.

                  Skomentuj


                    Odp: Monte Snack.

                    Witam
                    Dostałem się do wybitnego grona testujących kanapkę Monte Snack w ramach kampanii TRND . Moje spostrzeżenia odnośnie kanapki są następujące :
                    - smaczna
                    - rewelacyjna konsystencja .
                    - każdemu dziecku będzie smakować ( u mnie nie znalazłem dziecka , któremu by nie smakowała )
                    W 100 % polecam jako " coś słodkiego dla dzieci "

                    Skomentuj


                      Odp: Monte Snack

                      Napisał bym, że z pewną dozą nieśmiałości sięgnąłem po ten produkt, ale prawda jest taka, że sięgnąłem po niego pewną ręką, wiedziałem, że się nie zawiodę.
                      Smak Monte znałem ja i dzieciaki już wcześniej za sprawą jogurtów, kanapki mleczne różnych firm też zawsze nam smakowały, więc wiedzieliśmy, że z tego połączenia wyjdzie coś smacznego. Kanapka pysznie czekoladowa, super nadaje się jako drugie śniadanie czy podwieczorek. Smak jak najbardziej OK, sycąca jest więc podstawowe warunki spełnione.
                      Monte śmiało polecam, zarówno dla dzieciaków jak i dla rodziców, którzy lubią przekąsić małeconieco

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte Snack

                        Świetna przekąska idealna na basen, podwórko, działkę, na rower rolki na boisko czy
                        po prostu wyjście poza dom. Dwa biszkopty, mleczne nadzienie i krem orzechowy
                        idealna na zaspokojenie pierwszych oznak głodu. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
                        Przyznam że większe powodzenie ma wśród większych smakoszy. Polecam

                        Skomentuj


                          Odp: #cheesesnack

                          Paluszki o smaku ketchupu bardziej smakują dzieciom, jednak smak oryginal cieszy się powodzeniem u wszystkich. To nie tylko przekąska, to zdrowsza alternatywa tradycyjnych kanapek, świetna do pracy, szkoły, na piknik czy wycieczkę. Wystarczy bułka, paluszki i smaczny, pożywny posiłek gotowy. Polecam!

                          Skomentuj


                            Odp: Monte snack

                            Nadzienie jest przepyszne Mleczne, kremowe, delikatne- rozpływa się w ustach, nieco jak lody. Ten wspaniały środek opatulony został dwoma cienkimi plasterkami cienkiego, kakaowego biszkoptu.Monte snack to fajne rozwiązanie jako przekąska dla dzieci do szkoły i dla dorosłych np. do kawusi.Mojej córce bardzo smakowały, nie są za słodkie, nie kruszą się, są lekkie i szybko znikają. Słowem pyszności.Świetna przekąska na drugie śniadanie dla dzieci a rewelacyjny batonik do kawki dla dorosłych, słowem „coś dobrego dla każdego”

                            Skomentuj


                              Odp: Serowe przekąski Cheese Snack

                              Uwielbiam sery pod każdą postacią :-) Ucieszyłam sie więc gdy dostałam się do kampanii Monte Cheese Snack. Paczka ogromna, zawartość spora:-) Tak jak wszyscy otrzymaliśmy 2 warianty przekąski- naturalną oraz ketchupową.Naturalna najbardziej nam przypadła do gustu.Jest po prostu smaczna :-) Znajomi także preferują tą wersję. Sam pomysł takiej przekąski to świetna sprawa- idealna do torebki,czy do plecaka. Pyszna przekąska dla małych i dużych milusińskich żółtego sera:-)

                              Skomentuj


                                Odp: Monte Snack

                                Również biorę udział w kampanii trnd. Po raz pierwszy zetknęłam się z kanapką Monte Snack. Myślałam, że bardziej mnie zaskoczy smakiem. Tzn jest dobra, ale trochę zbita. Biszkopt ma bardzo ładny kakaowy zapach, nie jest za suchy taki w sam raz. Pomiędzy biszkoptami znajduje się krem mleczny i czekoladowo-orzechowy.
                                Krem czekoladowo-orzechowy jest dość twardy, ale też bez przesady. W miarę wyraziście czuć w nim smak orzechowy, pomimo, że orzechy laskowe są na przedostatnim miejscu na etykiecie ( nie licząc dodatków) i jest ich tylko 1,2%.
                                Krem mleczny jest dość zbity, mało puszysty. Mało w nim smaku mlecznego.
                                Czy bym kupiła Monte Snack po zakończeniu kampanii to nie wiem.

                                Dzieciom bardzo smakuje Monte Snack. Syn jak i koledzy zajadają się ze smakiem. Tylko pytają „dlaczego takie małe”?? Kanapka jest sycąca, daje ją wyłącznie po obiedzie lub na drugie śniadanie, ale też nie jest to produkt aby włączyć go do codziennej diety dziecka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X