Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Monte Snack

    Mleczna kanapka jest idealnym rozwiązaniem na drugie śniadanie do szkoły, Przedszkola.
    Biszkopt jest miękki i delikatny, a konsystencja mlecznego kremu subtelna i rozpływa się w ustach. Kanapki sa bardzo smaczne, z jednym, ale.. są zbyt słodkie jak dla osób dorosłych, bo ie zauważyłam by dzieci narzekały.

    Skomentuj

    •    
         

      pyszności

      Miałam okazję ostatnio smakować kanapeczkę MONTE Snack - przepyszna przekąska dla dzieci i dorosłych - może nie jest to najzdrowszy łakoć ale warto czasami zgrzeszyć dla tak pysznego smaku . Gorąco polecam- uwaga - uzależnia

      Skomentuj


        Odp: pyszności

        Potwierdzam. Kanapka Monte Snack jest rewelacyjna.
        Kanapka Monte Snack to biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Dla nas jest idealną propozycją na małą przekąskę gdy akurat mamy ochotę na coś pożywnego i słodkiego. Polecam każdemu spróbować a na pewno sięgniecie po nie po raz kolejny tak jak i my

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack

          Również i my mieliśmy przyjemność testować kanapki Monte Snack. Dzieci polubiły je przede wszystkim za smak. Kanapki sprawdziły się jako przekąska pomiędzy posiłkami oraz jako małe co nieco do szkoły. Miękkie biszkopty i rozpływająca się w ustach mleczna masa z wkładką czekoladowo-orzechową, to strzał w dziesiątkę dla kubków smakowych moich dzieci. Dla mnie kanapka była za słodka, ale uważam, że można jeść wszystko, byle w rozsądnych ilościach, dlatego na pewno od czasu do czasu wrzucimy ją do koszyka.

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            moje dzieci pokochały ja od pierwszego kęsa ... wiec sama spróbowałam Niebo w gębie!! Rozkosz podniebienia, cudowna słodka przekąska z orzechowym kremem (czego brakuje innym kanapkom) idealana na drugie śniadanie czy przekąskę między posiłkami, ale też niezastąpiona do kawy, przepyszna polecam wszystkim!

            Skomentuj


              Odp: drugie śniadanko

              Monte Snack?
              moje dzieci pokochały ja od pierwszego kęsa ... wiec sama spróbowałam Niebo w gębie!! Rozkosz podniebienia, cudowna słodka przekąska z orzechowym kremem (czego brakuje innym kanapkom) idealana na drugie śniadanie czy przekąskę między posiłkami, ale też niezastąpiona do kawy, przepyszna polecam wszystkim!

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack

                Witam, serdecznie polecam pyszną kanepeczke Monte Snack. To lekki biszkopt wypełniony mlecznym kremem i pyszną czekoladą. U mnie wszyscy i mali i duzi zajadają się nimi. Są nie tylko smaczne ale i pożywne. Produkty firmy Zott powstają z najwyższej jakości mleka oraz naturalnych składników dlatego tak chętnie sa wybierane. Smacznego.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Monte Snack

                  Witam, Kanapka Monte Snack to przepyszny delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Wybornie smakuje wszystkim. Dobra i pożywna przekąska z najwyższej jakości mleka oraz z naturalnych dodatków. Stanowią codzienne zródło składników odżywczych.
                  Serdecznie polecam.
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: Monte Snack

                    Monte Snack to przekąska, w której moja rodzina się zakochała. Delikatny biszkopt, mleczny i orzechowo-czekoladowy krem stanowią idealne połączenie. Monte Snack to smaczna i pożywna przekąska- idealna na drugie śniadanie. Polecam

                    Skomentuj


                      Odp: pyszności

                      Zgadzxam się, pyszna lekka przekaska idelana dla małych i duzych, dobry, zdrowy sklad bez chemii mozna dziecku dawac bez obaw.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: przekąski - Monte snack

                        Co wazne sklad jest naprawde okey. ni ma utwardzaczy, chemi, konserwantów, mozna smialo dawac dzieciakom. dorosli tez polubią, polecam wersja mocna schłodzoną lekko twardawa...aj

                        Skomentuj


                          Odp: przekąski - Monte snack

                          Monte snack, to świetna przekąska na drugie śniadanie dla dzieci a rewelacyjny batonik do kawki dla dorosłych, słowem „coś dobrego dla każdego” . Nie są za słodkie, nie kruszą się, są lekkie i szybko znikają. Słowem pyszności.

                          Skomentuj


                            Odp: przekąski - Monte snack

                            U mnie w domu Monte podbiło serca każdego dużego i małego. Po prostu je uwielbiamy. Ja często zabieram mleczną kanapkę do torby do pracy, a syn do szkoły. Biszkopt kakaowy jest miękki i kruchy jednocześnie, a mleczny krem jest idealny.

                            Skomentuj


                              Odp: Monte Snack

                              Moje maluchy wprost je uwielbiają. Mogliby jeść codziennie po kilka na raz. Mi najbardziej smakuje z popołudniową kawą, a mężowi jako deser po obiedzie. Nie jest za słodka, nie maże się. Biszkopt lekko kruchy, a krem delikatny. Jak dla mnie mogła by być bardziej orzechowa no i oczywiście większa 😀.

                              Skomentuj


                                Odp: Monte Snack

                                Ja też dostałam się do projektu i przetestowałam pyszne kanapeczki. Szybko mi zniknęły z lodówki. Syn do szkoły zabrał kilka kolegom, ja do pracy koleżankom. Rodzinka też dostała po kanapce. Takie słodkości szybko soę kończą. Każdemu smakowały, każdy zwracał uwagę na inny detal kanapki. Jednemu smakował biszkopt, ktoś chwalił bogaty środek, a jeszcze inna osoba mówiła o delikatności przekąski. Oby więcej było tak pysznych projektów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X