Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na wakacje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Gdzie na wakacje

    Raz byłam z mężem na kempingu i oboje zgodnie stwierdziliśmy, że to nie dla nas. Wolimy zdecydowanie morze, choć mój mąż nie lubi plaż. Oczywiście i w góry od czasu do czasu fajnie jest pojechać, ale nie na typową wspinaczkę, czy żeby zapuszczać się jakimiś odległymi szlakami.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Gdzie na wakacje

      my tylko planujemy wyskoczyć na kilka dni w góry, nic wielkiego

      Skomentuj


        #78
        Odp: Gdzie na wakacje

        Warto jechać na wakacje własnym autem, zobaczcie na oferty samochodów w Autoplaza w Warszawie ! Szukacie nowego samochodu do kupna czy na wypożyczenie na wczasy ? Jeśli tak koniecznie zaglądnijcie na xxxnowy ford fokusx] i zobaczcie to cudowne auto, niesamowicie wygląda i jest w niezłych cenach dostępne w tym salonie !
        Last edited by disne; 15-07-2020, 22:53. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: Gdzie na wakacje

          Ja nie wyobrazam sobie wakcje na kempingu ani pod namiotem. Najchetniej wybieram prywatne kwatery z hotelowym standardem - zawsze wracam w sprawdzone miejsca nad morze, na Mazury i w góry

          Skomentuj


            #80
            Odp: Gdzie na wakacje

            My juedziemy za tydzień do Grecji. Podobno jest super - fajne plaże i mili ludzie.
            Ten, kto kopie dół dla innych, sam w niego wpada.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Gdzie na wakacje

              Łeba jest uroczą miejscowością. Serdecznie polecam.
              Cudzą butelkę wypróżniasz trzema pociągnięciami, własną – nawet dziesięcioma.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Gdzie na wakacje

                Dziewczyny, wakacje w Polsce czy za granicą? My co roku jezdziliśmy nad polskie morze, jednak w tym chcielibyśmy pojechać za granicę - mamy nadzieje, że tam bardziej dopisze pogoda. Szukamy wycieczki last minute, jak na razie wpadła nam w oko oferta biuraxxx Na jakie Państwo się zdecydować? Polecacie Chorwację?
                Last edited by disne; 15-07-2020, 22:52. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Gdzie na wakacje

                  Jeśli polskie morze to Łeba, ale tylko ze względu na bliskość parku słowińskiego - sama miejscowość raczej nie porywa. Poza tym Ustka - w sezonie ogromny tłok, ale jest to chyba jedyna miejscowość z klimatem - niesamowite wrażenie robią szczególnie odrestaurowane stare budynki, no i bardzo "czysta". A jeśli ustecka plaża jest zbyt tłoczna to polecam plażę w oddalonym o kilka kilometrów(spokojnie można dojść spacerkiem plażą) Orzechowo - tam tłumów już nie ma, a widoki rewelacyjne (wydma, plaża, zadbany las i klify w jednym miejscu to ewenement ).

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Gdzie na wakacje

                    Z dziećmi świetna będzie Grecja. Plusów bardzo dużo. Tym pierwszym jest na pewno bardzo krótki lot. Kolejny to długi sezon, piękna pogoda i ciepła woda. Tam można wypoczywać zarówno na wyspie, jakie i na kontynencie. W każdym przypadku powinno być fajnie. A hotele? Bardzo różne. Standard w pokojach nie będzie szokujący, ale na pewno atrakcje wodne, wszystko co na zewnątrz, powinno być wybitne.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Gdzie na wakacje

                      pytanie jak w tytule, tylko nieco zmienione - gdzie na wakacje w grudniu? mam kilkanaście dni do dyspozycji i planuję podróż, myślę, że Marsylia jest ciekawym miejscem, był ktoś z was tam? mam już nawet połączenie dość wygodne i niedrogie xxx rady mile widziane
                      Last edited by disne; 15-07-2020, 22:52. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Gdzie na wakacje

                        Mi od jakiegoś czasu marzą się samotne wakacje bez meża i dzieci. Rozmawiałam ostatnio z nim o tym i znalazł mi xxx Stwierdził, że zasługuję na chwilę odpoczynku i sam mnie nawet tam zawiezie. Co o tym sądzicie? Szczerze myślałam, że będzie się trochę kłócił a on sie zgodził
                        Last edited by disne; 15-07-2020, 22:53. Powód: link

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Gdzie na wakacje

                          Już wam wakacje w głowie? Jeszcze sobie poczekacie.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Gdzie na wakacje

                            Obojętnie, jakie kierunek wybierzesz, to pamiętaj, by zabrać krem do opalania z dobrym filtrem, żeby sobie nie zaszkodzić. Od siebie polecam La Roche-Posay xxx Chyba nikt z nas nie chciałby wrócić z wakacji poparzonym.
                            Last edited by disne; 15-07-2020, 22:53. Powód: link

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Gdzie na wakacje

                              A ja, podobnie jak autorka tematu, kocham kempingi. Marzy mi się taki wyjazd z całą rodziną na jakiś dwutygodniowy biwak w góry czy nad morze.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Gdzie na wakacje

                                Ja uwielbiam Szklarską Porębę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X