Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Opinie o pracaidealna.pl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Opinie o pracaidealna.pl

    Jeszcze słyszałem ż na stronie idealnapraca.pl można przetłumaczyć swoje cv zupełnie za darmo. Mało tego potem to nasze Cv wędruje do norweskich pracodawców którzy szukają pracowników i po kilku dniach oddzwaniają z ofertą pracy. Jedynie płaci się za koszt rozmowy. Czy ktoś coś wie na ten temat i mógły się udzielic?
    Pilne, dziękuję
  •    
       

    #2
    Odp: Opinie o pracaidealna.pl

    moja koleżanka wyjechała przez portal pracaidealna.pl i wyjechała do norwegii pracuje jako opiekunka do dziecka ja tez mam zamiar do nich zadzwonić

    Skomentuj


      #3
      Odp: Opinie o pracaidealna.pl

      dzowniłam do nich rozmowa z konsultantem pracaidealna trwała kilka minut teraz mają mi napisać i przetłumaczyć na norweski cv

      Skomentuj


        #4
        Odp: Opinie o pracaidealna.pl

        jestem pozytywnie zaskoczona moje cv z pracaidealna jest już na moim mailu napisane po norwesku umieścili je też na norweskim portalu dla pracodawców czekam na oferty mam nadzieję ze się ktoś odezwie

        Skomentuj


          #5
          Odp: Opinie o pracaidealna.pl

          czekam na oferty pracy mam już cv i czekam teraz aż się jakiś pracodawca do mnie odezwie na innych forach ludzie wyjezdzający z pracaidealna piszą ze po tygodniu lub dwóch mają pierwsze oferty

          Skomentuj


            #6
            Odp: Opinie o pracaidealna.pl

            dziś otrzymałam pierwszą propozycję od pracodawcy zadzwonili do mnie praca od maja opieka nad starszą osobą w Oslo

            Skomentuj


              #7
              Odp: Opinie o pracaidealna.pl

              mam już konkretną ofertę z pracaidealna po świętach wyjeżdżam będę pracować w markecie w Oslo

              Skomentuj

                     
              Working...
              X