Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cierpienie dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Cierpienie dzieci

    No to podziwiam ta matkę że miała tyle siły żeby jeszcze komuś o tym opowiadać i występować w programie, dla mnie to były koniec świata, nie miałabym, po co żyć, nawet nie chcę się stawiać w takiej sytuacji

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Cierpienie dzieci

      naprawdę świat jest bezlitosny Nawet nie chcę sobie wyobrazić jakby coś złego spotkało moje dzieci :/ Do czego ten świat zmierza :/

      Skomentuj


        #93
        Odp: Cierpienie dzieci

        Dużo ma chyba negatywnego wpływu to co ogólnie się dzieje w kraju, że jest dostęp do narktoyków, że nie ma pracy, ze jest masa patologii i że nikt nie interesuje się innymi ludźmi i tym czy coś złego nie dzieje sie w domu. Policja boi sie podejść do tych ludzi, łapią i karają tych niczemu winnych. Po prostu kraj schodzi na Psssy...

        Skomentuj


          #94
          Odp: Cierpienie dzieci

          Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
          Dużo ma chyba negatywnego wpływu to co ogólnie się dzieje w kraju, że jest dostęp do narktoyków, że nie ma pracy, ze jest masa patologii i że nikt nie interesuje się innymi ludźmi i tym czy coś złego nie dzieje sie w domu. Policja boi sie podejść do tych ludzi, łapią i karają tych niczemu winnych. Po prostu kraj schodzi na Psssy...
          niestety też wydaje mi się że jest coraz gorzej Ostatnio mówili w tv że pijane matki to już plaga Jest ich coraz więcej I co nauczyły się na innych przykładach że tak nie powinno być Nie ! Jest ich coraz więcej Gdyby się w Polsce zmieniło to na pewna i takie sytuacje zmieniłyby się Ale to pewnie prędko nie nastanie

          Skomentuj


            #95
            Odp: Cierpienie dzieci

            wczoraj wyczytalam ze byly jakies plany podniesienia akcyzy na alkohol o co by znacznie wywindowało ceny % tak by ograniczyc ludziom do niego dostep - choc pewno bedzie wowczas kwitł czarny rynek - ale obawiam sie ze tylko jakis pomysl co tak nie wypali... a co do picia kobiet to prawda ze pija duzo - ja widzialam rozne seny kobiet pijanych po % na przyjęciach weselnych, szkoleniaciach, bankietach i hmm oj co po niektore panie potrafily wypic duzo stanowczo za duzo

            Skomentuj


              #96
              Odp: Cierpienie dzieci

              tak też to wczoraj oglądała ale właśnie czarny rynek zostaje Z pijanymi kobietami to bardziej miałam okazję widzieć za granicą tam jak zobaczyłam ciężarną z piwem i papierosami to normalnie aż mnie zatkało

              Skomentuj


                #97
                Odp: Cierpienie dzieci

                parę dni temu widziałam w wiadomość jaki wyrok dostali rodzice tak długo bezimiennego chłopca ,którego utopili w stawie Dziecko konało w męczarniach a oni dostali karę on 10 lat ,matka jeszcze mniej Własna matka nie pomogła własnemu dziecku ! szok i gdzie jest ta sprawiedliwość

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Cierpienie dzieci

                  Lara ja nie dałam rady słuchac tego co mowione o tej sprawie - pamiętam tę sprawęi zdjęcie tego chłopca utkwiło mi w pamięci już chyba na zawsze - jak odnaleziono ciało tego chłopca pracowałam w jednym z oddziałów policji i cały komistariat był w tych zdjeciach a codo wyroku ja byłam w szoku za tak niski wymiar kary

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Cierpienie dzieci

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    Lara ja nie dałam rady słuchac tego co mowione o tej sprawie - pamiętam tę sprawęi zdjęcie tego chłopca utkwiło mi w pamięci już chyba na zawsze - jak odnaleziono ciało tego chłopca pracowałam w jednym z oddziałów policji i cały komistariat był w tych zdjeciach a codo wyroku ja byłam w szoku za tak niski wymiar kary
                    Ja to już nie wierzę w tą sprawiedliwość Mam nadzieję że ich w więzieniu tak samo potraktują bo normalnie to jest szok ! Za mniejsze zbrodnie wyższe kary dostają a za to o taką !!! jestem tym strasznie zbulwersowana

                    Skomentuj


                      Odp: Cierpienie dzieci

                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      Ja to już nie wierzę w tą sprawiedliwość Mam nadzieję że ich w więzieniu tak samo potraktują bo normalnie to jest szok ! Za mniejsze zbrodnie wyższe kary dostają a za to o taką !!! jestem tym strasznie zbulwersowana
                      nio w wiezieniah dzieciobjcy maja bądź co bądźbardzo bardzo zle z tego co wiem i są strasznie traktowani wiec moz hoc trochu sprawedliwosci bedzie - choc nic zycia dziecku nie wroci, mi sie to wszystko w głowie nie miesci jak mozna skrzywdzic dziecko

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Cierpienie dzieci

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        nio w wiezieniah dzieciobjcy maja bądź co bądźbardzo bardzo zle z tego co wiem i są strasznie traktowani wiec moz hoc trochu sprawedliwosci bedzie - choc nic zycia dziecku nie wroci, mi sie to wszystko w głowie nie miesci jak mozna skrzywdzic dziecko
                        może źle że tak piszę ale naprawdę mam nadzieję że łatwo mieć nie będą tam ,niech mają nauczkę za to co zrobili może dziecku to nie zwróci życia ale będą mieć solidną nauczkę na przyszłość

                        Skomentuj


                          Odp: Cierpienie dzieci

                          ja tez nikomu nie zycze zle bo wiadomo - ale jakos na takich ludzi ciezko mi patrzec i nie zyczyc im krzywdy - bo jak mozna zabic dziecko, kogokolwiek -jakos ja tego nie pojmuje

                          Skomentuj


                            Odp: Cierpienie dzieci

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            ja tez nikomu nie zycze zle bo wiadomo - ale jakos na takich ludzi ciezko mi patrzec i nie zyczyc im krzywdy - bo jak mozna zabic dziecko, kogokolwiek -jakos ja tego nie pojmuje
                            dokładnie tak jest Świat jest teraz okrutny i takie rzeczy jak się teraz dzieją ,Zresztą działy się zawsze ale jakoś teraz to jest chyba zbyt nagminne bo takich pokrzywdzonych noworodków już jest masa ,a większych dzieci tak samo

                            Skomentuj


                              Odp: Cierpienie dzieci

                              przeglądam sobie dzisiaj pocztę a tam wiadomości o pozostawionej na postoju dziewczynce Rodzice po 150 km zauważyli że dziecka nie ma i to przez to że usłyszeli o tym w radiu Słyszeliście o tym ?
                              xxxx
                              Last edited by disne; 23-06-2020, 16:10. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Cierpienie dzieci

                                Gdzieś o tym słyszałam i w głowie mi się nie mieści jak można zapomnieć o dziecku, ładne wakacje zgotowali tej dziewczynce, nawet nie chce sobie wyobrażać jak ta bidulka musiała się bać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X