Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cierpienie dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Cierpienie dzieci

    Dla takich oprawców powinny być ciężkie kary a nie tak jak to bywa w naszym kraju Za mniejsze zbrodnie dostają większe wyroki a tacy ... czego mają się bać ???
    Ciekawa jestem ile dostanie ten ojciec co skatował swoją własną córkę Jak można być takim okrutnym :/

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Cierpienie dzieci

      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
      Dla takich oprawców powinny być ciężkie kary a nie tak jak to bywa w naszym kraju Za mniejsze zbrodnie dostają większe wyroki a tacy ... czego mają się bać ???
      Ciekawa jestem ile dostanie ten ojciec co skatował swoją własną córkę Jak można być takim okrutnym :/
      Lara on chyba nie był świadomy co robi, z tego co słyszałam to uciekł z zakładu po 2 dniowym detoksie, poszedł zaćpać a potem po córkę do przedszkola, pewnie działał w jakimś amoku, najbardziej wkurza fakt że matka starała się o ograniczenie jego praw, żeby nasze kochane władze wydały taką decyzję nie miałby prawa odebrać tego dziecka z przedszkola.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Cierpienie dzieci

        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
        Lara on chyba nie był świadomy co robi, z tego co słyszałam to uciekł z zakładu po 2 dniowym detoksie, poszedł zaćpać a potem po córkę do przedszkola, pewnie działał w jakimś amoku, najbardziej wkurza fakt że matka starała się o ograniczenie jego praw, żeby nasze kochane władze wydały taką decyzję nie miałby prawa odebrać tego dziecka z przedszkola.
        ale jednak zrobił to może nie był w pełni poczytalny bo pod wpływem narkotyków ale jak sobie wyobrażę tą dziewczynkę Mój Kuba jest niewiele młodszy i jak takie dziecko może się bronić przed takim człowiekiem Straszne

        Skomentuj


          #79
          Odp: Cierpienie dzieci

          Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
          Lara on chyba nie był świadomy co robi, z tego co słyszałam to uciekł z zakładu po 2 dniowym detoksie, poszedł zaćpać a potem po córkę do przedszkola, pewnie działał w jakimś amoku, najbardziej wkurza fakt że matka starała się o ograniczenie jego praw, żeby nasze kochane władze wydały taką decyzję nie miałby prawa odebrać tego dziecka z przedszkola.
          W wiadomościach słyszałam, że grozi mu dożywocie, czyli w naszym kraju wyjdzie po 15 latach. To jest najgorsze... tęsknie za czasami mojego dzieciństwa, kiedy rodzice nie bali się wypuścić 6-7 letnie dziecko na plac zabaw na pobliskie osiedle. My z mężem wyprowadziliśmy się na wieś na strzeżone osiedle bo nawet nie chciałam słuchać, że będę musiała wychowywać dziecko we Wrocławiu na jednym z blokowisk...

          Skomentuj


            #80
            Odp: Cierpienie dzieci

            No tak tego już się nie cofnie i nie ma znaczenia w jakim był stanie, bo biedna dziewczynka zginęła bezsensowną śmiercią

            Skomentuj


              #81
              Odp: Cierpienie dzieci

              majowa mama -szkoda że te czasy nie powrócą Niestety Teraz strach się bać o wszystko i wszędzie bo nigdy nic nie wiadomo ...

              Skomentuj


                #82
                Odp: Cierpienie dzieci

                A będzie coraz gorzej ... Nasz rząd robi co chce , pozwala na wszytsko , pozwala na sporwadzania syfów... Ludzie robią co chcą, wszytsko jest na rynku dostępne od ręki... Brak słów , aż w gardle ściska

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Cierpienie dzieci

                  z moim mężem rozmawiałam wczoraj i stwierdził, że on to po całej okolicy (teraz mieszamy w rodzinnych stronach męża), lasach, łąkach latał, ale naszej córki to w życiu samej nie puści, bo teraz strach styraszny

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Cierpienie dzieci

                    No właśnie ludzie zarzywają to niby dla zabawy, dla humorku a potem nie wiadomo kiedy i sie wymyka spod kontroli i dzieją się właśnie takie tragedie

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Cierpienie dzieci

                      dzis ponoc byl w jakims programie wywiad z mama zamrodwanej przez ojca dziewczynki - tesciowa mi cos mowila -oglądałyscie moze - ze ona sie strasznie obwinia i ze w tym zasie co ten facet mordowal corke w tym parku to ona była tez na tym terenie - tylko w innym miejscu - straszne to dla mnie,

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Cierpienie dzieci

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        dzis ponoc byl w jakims programie wywiad z mama zamrodwanej przez ojca dziewczynki - tesciowa mi cos mowila -oglądałyscie moze - ze ona sie strasznie obwinia i ze w tym zasie co ten facet mordowal corke w tym parku to ona była tez na tym terenie - tylko w innym miejscu - straszne to dla mnie,
                        przecież tpo koszmar dla rodziny Teraz myślą ze coś mogli zrobić i to jest najgorsze że się tak obwiniają Okropne to :/

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Cierpienie dzieci

                          ja nawet nie potrafi sobie wyobrazić co czuje ta matka, jak myśle o tym wszytskim to mi sie cos dzieje, jak ojciec moze odebrac dziecko zycie ktore wczesniej jej dał, nie miesci mi sie to w mojej głowce kompletnie

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Cierpienie dzieci

                            To chyba musi być przyczyna jakaś patogenna, bo normalna społecznie jednostka, kochając swe dziecko nie krzywdzi swojego potomstwa. A teraz we współczesnym świecie coraz więcej pojawia się osób z dewiacjami. Za dużo!

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Cierpienie dzieci

                              nio to prawda - ale mnie to wszystko przeraża, świat staje się brutalny, w niedziele dowiedziałam się ze mojego kuzyna pobito - w mojej rodzinnej okolicy - jechali samochodem, na ulicy były jakies prety - on wysiadł aby to usunął bo nie było jak przejechac a za rogu wyskoczyło kilku takich i go zaczeli bic - trafił na ostry dyzur ale juz jest lepiej

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Cierpienie dzieci

                                chyba zaczne omijać ten wątek szerokim łukiem, bo jak się naczytam tych strasznych rzeczy, sytuacji, bezwględności ludzkiej, to aż mi si zimno robi i ciary mi przechodza po plecach

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X