Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cierpienie dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Cierpienie dzieci

    Powiem Wam zimą była sytuacja że mieliśmy gwałciciela w mieście zgwałcił 3 osoby, jak dopiero nagłosnili sprawdze to ucichło to , nie znaleźli go po dzień dzisiejszy uciekł zapewne do innego miasta , ale kurcze strach było nawet przed blok wyjść, bo chciał zwgałcić dziewczne w bloku przed jej drzwiami do mieszkania tylko sąsiad w porę zaingerował...

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Cierpienie dzieci

      Br.... dreszcz mnie przechodzi od czytania takich rzeczy. A ja nawet dzienników oglądać nie mogę, tak się denerwuje. W ciązy to płakałam na wiadomościach, i do dziś jakoś mi zostało, że nie patrzę na wiadomości

      Skomentuj


        #63
        Odp: Cierpienie dzieci

        Ja też już nie oglądam, ale maż akurat często gęsto i przypadkiem zawsze coś usłysze. Tak jak tą 15 latke zabil , kurde i dlaczego ? Moze go olała jak chciał z nią być, może się naśmiewała z niego i chciał sie za to zemścić. :/ Masakra laska go znała to pewne więc powinni szybko dojsć kto to...

        Skomentuj


          #64
          Odp: Cierpienie dzieci

          Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
          Nawet nie chce mi sie myśleć. Bo to że np ja mam nwery i napisze mężowi że je sprzedanm bo mam ich dosyć. Ale jak ktoś naprawde to robi, jak ktoś dla zaspokojenia własnych potrzeb robi takie rzcecz to jest straszne. W Łodzi słyszłam o takim czymś że matka daje swoje dzieci na noc do innych za kase :/ Dziecko nosiło ciągle czakę nie chciało pokazac co jest ale znajomi namówili go i zobaczyli jaką ma główkę pobitą , rozwaloną bo matka dając dziecko nim dała wiperdzieliła by było posłusznę , a po stosunku z daną osobą matka dziecku dupe maczała w jakichś ziołach. Masakra sprzedawała swoje dzieci by mieć za co pic i jarac :/
          normalnie aż coś mi się robi jak takie rzeczy słyszę

          Skomentuj


            #65
            Odp: Cierpienie dzieci

            Patologia goni patologie, robi sie coraz gorzej , nikt nad tym nie panuje, a dzieci zabiorą rodziną które nie mają dać co jeść, albo dadzą dziecku klapsa za złe zachowanie... A Tym co krzywdzą je w taki sposób nie ruszą :/

            Skomentuj


              #66
              Odp: Cierpienie dzieci

              świat nas otaczający jest straszny i coraz bardziej brutalniejszy, ja to często myśle o tym co wyrośnie z tej mojej panny, czy nie wpadnie w zle zachowanie, jak ją dobrze wychować i ustrzec przed tymi wszystkimi niebezpieczeństwami

              Skomentuj


                #67
                Odp: Cierpienie dzieci

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                świat nas otaczający jest straszny i coraz bardziej brutalniejszy, ja to często myśle o tym co wyrośnie z tej mojej panny, czy nie wpadnie w zle zachowanie, jak ją dobrze wychować i ustrzec przed tymi wszystkimi niebezpieczeństwami
                aż strach myśleć co będzie jak nasze dzieci będą dorosłe jak to się zmienia Powinniśmy czuć się bardziej bezpieczni a tu jest raczej odwrotnie a strach o dzieci jeszcze większy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Cierpienie dzieci

                  Taka już nasza, matek natura, że zawsze się martwimy o nasze dzieci. staramy się ustrzec przed niebezpieczeństwem i mam nadzieję, ze tak właśnie będzie

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Cierpienie dzieci

                    Powiem Ci, 27otsifem że ja też coraz częściej o tym myślę i się zastanawiam :/ Boję sie co to będzie bo ogólnie towarzysto jest coraz gorszę i nawet jak dobrze wychowasz a trafi w złe otoczenie to po dziecku

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Cierpienie dzieci

                      Kolejny dzień, kolejna tragedia słyszałyście o tej dziewczynce z Gdańska co ją ojciec odebrał z przedszkola, zabrał bo jakiegoś parku i zabił, bo się zdenerwował bo coś do niego mówiła, a był pod wpływem narkotyków, chyba przestanę oglądać TV i słuchac radia bo mnie to wszystko przerasta, nawet nie chcę sobie wyobrażać co czuje jej mama, która walczyła o pozbawienie ojca praw

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Cierpienie dzieci

                        Tak mąż mi mówił jak wrócił w nocy z pracy i mówił jeszcze że jakeś 9 miesisięczne albo 9 letnie dziecko zostało gdzieś zgwałcone. Także Polacy tylko gdzieś zagranicą. Kurcze nie pamiętam bo byłam zaspana , ale kurna czy to staje się codziennością ? Dlaczego tak się dzieje, co te dzieci są winne. Przecież nie powodzenia to nie jest wina dzieci one akurat wnoszą w życie dużo radosci.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Cierpienie dzieci

                          marzena - we Francji to było :/ tyle przykrych wiadomości w związku z dziećmi To takie przerażające niestety

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Cierpienie dzieci

                            no właśnie, ja tak słuchałam zaspana że piąte przez dziesiąte. Koszmar , przeraża mnie to . Nie wiem jaka przyszłosć czeka nasze dzieci , nawet nie chce myśleć

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Cierpienie dzieci

                              widziałam kiedyś reportaż o przestępcach w więzieniu, jeden z nich był pedofilem, wypowiadał się, że jemu jest bez znaczenia z kim to robi (mężczyzną, kobietą , czy dzieckiem),

                              starałam się chociaż minimalnie zrozumieć jak można zrobić coś takiego... i oni chyba po prostu nie mają zakodowanej informacji, że dzieci to istoty, które trzeba chronić.

                              świat jest niebezpieczny, ale dobrze, że możemy przynajmniej o wszystkim poczytać i się chociaż trochę przygotować na potencjalne niebezpieczeństwa.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Cierpienie dzieci

                                Ale nigdy nie wiemy kiedy co nam grozi. W zasadzie to dzieje się w najmniej oczekiwanym momencie i w takim kiedy uważamy że jesteśmy najbardziej w świecie bezpieczni.

                                Jak on tak powiedział to od razu powinien dostać lufą w łeb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X