Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szukam dobrego prawnika z Łodzi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szukam dobrego prawnika z Łodzi

    Hej, piszę temat tutaj na forum z nadzieją na pomoc. Chodziłam z chłopakiem 4 laty zaszłam 4 miesiące temu w ciążę od kiedy poinformowała swojego partnera o tym fakcie początkowo wydawało mi się że przyjął to neutralnie do czasu kiedy nie zadzwonił do mnie, że na pewno to nie jest jego dziecko i że musi mieć dowód na to w formie badania DNA, pomimo że w tym czasie nie miałam styczności z innymi mężczyznami jestem pewna że jest to dziecko właśnie jego.
    Ponieważ nie chce mieć nic wspólnego już z tym człowiekiem, chce zrobić tylko badanie DNA i wystąpić do sądu o alimenty, jednak szukam dobrego prawnika żeby wysokość alimentów było adekwatna do jego zarobków. Jakiego prawnika moglibyście mi polecić http://specprawnik.pl/problem/prywat...rawa/prawnicy/

    #2
    Odp: Szukam dobrego prawnika z Łodzi

    Jeśli mogę Ci coś doradzić to skorzystaj z kancelarii GrawaLex na kościuszki, moją sprawę wygrali, udało się zasądzić wysokie alimenty i wyegzekwować to co chciałam. Jeśli szukasz empatycznych mecenasów którzy wiedzą jak działać i są przede wszystkim skuteczni to zadzwoń do nich. tutaj znajdziesz namiary: www.GrawaLex.pl

    Skomentuj

           
    Working...
    X