Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Powrót do pracy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Powrót do pracy

    Po jakim czasie wróciłyście do pracy? Jaki był powód powrotu do pracy? Z kim zostawiłyście dziecko?
  •    
       

    #2
    Odp: Powrót do pracy

    Ja wróciłam po macierzyńskim i zaległym urlopie z pierwszym i drugim dzieckiem. Pierwsze dziecko zostało przyjęte do żłobka a drugie czeka na przyjęcie do żłobka i jest w tej chwili z nianią. Chciałbym być z nimi dłużej ale sytuacja finansowa nas zmusiła bo bezpłatny wychowawczy nie wchodził w rachubę.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Powrót do pracy

      Ja do pracy wróciłam dwa tyg temu, młodszy synek ma 11 miesięcy starszy prawie 3 latka, pracujemy z mężem na różne zmiany więc jak narazie jedno z nas zostaje z dziecmi i nie musimy najmowac opiekunki.
      Doriaś ur.17.03.2008




      Tristaś ur. 11.03.2010

      Skomentuj


        #4
        Odp: Powrót do pracy

        Ja wróciłam do pracy jak mała miała 3 miesiące.
        Raczej musiałam do niej wrócić, gdyż zostałam sama z córką.
        Mieszkam w domu rodzinnym gdzie jest wiele osób do pomocy, ciocia, siostra, babcia, mama - zajmują się córką gdy ja jestem w pracy a pracuję po 8 godzin od pon - pt. Jakoś dajemy sobie radę. Mówi łam kiedyś o wynajmie opiekunki, lecz rodzina zdecydowanie powiedziała NIE

        Skomentuj


          #5
          Odp: Powrót do pracy

          Ja wróciłam do pracy po 3 latach, kiedy syn poszedł we wrzesniu zeszłego roku do przedszkola.
          Nie było łatwo utrzymać sie z jednej pensji przez tem czas, ale udało sie jakoś przy oszczędnym życiu. Najwazniejsze było dla mnie, aby ten czas przeznaczyć tylko dla dziecka, choć chwilami bardzo brakowało mi towarzystwa innych dorosłych.
          A sam powrót do pracy? Bez wiekszego stresu, jesli chodzi o pracę.
          Trochę obawiałam się, jak uda mi się połączyć wszystkie obowiązki - bo jednak znacznie łatwiej jest zajmować sie tylko dzieckiem i domem niz dzieckiem, domem i pracą.
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            #6
            Odp: Powrót do pracy

            z pierwsza córką - po 6 miesiącach, bo ze względów finansowych nie wchodziły w grę niania i wychowawczy. Córka dostała się do żłobka. Teraz wracam do pracy za tydzień i liczę na żłobek, może się uda, a jak nie, to nie wiem, co będzie:/ Na pewno pomoże nam teściowa, trochę mąż, ale może będę musiała zmienić pracę. Żłobkowi ufam, pierwsza córa zachwycona była i dalej by chciała tam chodzić.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Powrót do pracy

              Moja córcia ma 4 miesiące, a już w maju wracam do pracy nie była to prosta decyzja, ale szef bardzo poszedł mi na rękę z czego bardzo się ciesze! Małą zapisuje do żłobka, ale będzie mogła iść dopiero w październiku mam nadzieję, że damy sobie radę z mężem

              Skomentuj

                     
              Working...
              X