Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rozterki i pociechy MAMY-STUDENTKI.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Rozterki i pociechy MAMY-STUDENTKI.

    Napisał MaMarysi Zobacz post
    Jestem mamą-studentką. Do niedawna dwóch kierunków. W zeszłym roku akademickim, ze względu na poród i opiekę nad Córeczką przerwałam jeden kierunek. Teraz po rocznej przerwie wracam i będę znów ciągnęła dwa. Jakby tego wszystkiego było mało, oba kierunki dzienne... z obydwóch będę się w tym roku broniła!!!
    Dziecko wychowuję sama...

    Myślicie na pewno - WARIATKA!

    Marysia ma prawie 11 miesięcy. Nie udało mi się Jej zapisać do żłobka, więc Mała będzie zostawała z nianią, kiedy ja będę ganiała po uczelni.
    W zeszłym roku umożliwiono mi tzw. "tok indywidualny". Teoretycznie jest to możliwość bezproblemowego przenoszenia się do innych grup, ale w moim przypadku było po prostu niechodzeniem na większość przedmiotów, a zaliczaniem potem wszystkiego w sesji egzaminacyjnej! Czyli zrobiło się z tego około 20 egzaminów!

    Do tego dochodzą "wrażenia" z mieszkania z dzieckiem w akademiku!

    Zapraszam MAMY-STUDENTKI do dzielenia się swoimi doświadczeniami? Może jakieś porady jak przetrwać i nie wylądować w psychiatryku? A może też coś miłego Wam się jednak w tej trudnej sytuacji przydarzyło?

    Wow, podziwiam, ale ma pytanie, gzie studiujesz, w Warszawie? a skad mialas pieniadze na nianie, bo nie wiem, dwa kierunki dziecko i jeszcze praca? Bo jestem ciekawa










    Skomentuj


      #17
      Odp: Rozterki i pociechy MAMY-STUDENTKI.

      Witajcie Mamusie

      ja jestem mama 5 miesiecznej Zuzi, jestem na 3 roku studiuj i pracuje na pelny etat. Maz chce wyjechac za granice by zdobyc pieniadze na zycie.

      Mam indywidualny tok, co oznacza, ze czesto mnie nie ma. Mezczyzni sa bardzo wyrozumiali, kobiety nie. Studiuje kierunek techniczny wiec przewaga jest panów mam wciaz nadzieje, ze szybko obronie inzyniera.

      Skomentuj

             
      Working...
      X