Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy w internecie

    Napisane przez dlabobasow
    Niska cena, wygoda i możliwość spokojnego zastanowienia to główne atuty zakupów internetowych - szczególnie dla mam, które większość dnia poświęcają na opiekę nad maluchem
    Oj tak czasami nie ma czasu i zwyczajnie się nie da biegać pod sklepach, przeglądać półki z maluchem pod pachą. Ja mało kupuję w internecie, ale dzisiaj widzę, że to się opłaca i taki sklep jest dostępny 24 h

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy w internecie

      Ja także nie mam czasu na chodzenie po sklepach stacjonarnych. Właśnie dlatego postawiłam na zakupy internetowe.

      Skomentuj


        Odp: Zakupy w internecie

        Nie widzę sensu kupna na zagranicznych stronach sklepów internetowych, skoro wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w sklepach w PL, masz niższe ceny i równie szeroki wybór. Przykładem może być nasza strona, gdzie wybierzesz zabawki i generalnie szereg artykułów dla swojego dziecka w rozsądnej cenie

        Skomentuj


          Odp: Zakupy w internecie

          Ja zawsze, gdy tylko mogę, kupuję w sklepach internetowych. Idealnym przykładem tego, dlaczego się to opłaca, są zaproszenia ślubne. Normalnie w sklepach średnie jakościowo zaproszenia są po 4-5zł, a w http://www.probitus.pl/kolekcja-alek...ory-p-244.html mamy śliczne zaproszenia za 1-2zł. Od razu widać, jaką przebitkę mają zwykłe sklepy i dlaczego bardziej opłaca się kupować przez internet.

          Skomentuj


            Odp: Zakupy w internecie

            Napisane przez kacikskrzata Pokaż wiadomość
            Nie widzę sensu kupna na zagranicznych stronach sklepów internetowych, skoro wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w sklepach w PL, masz niższe ceny i równie szeroki wybór. Przykładem może być nasza strona, gdzie wybierzesz zabawki i generalnie szereg artykułów dla swojego dziecka w rozsądnej cenie
            A my jednak zamawiałyśmy np kosmetyki z zagranicy Na przesyłkę się składałyśmy z koleżankami i nie wyszło tak drogo i zamówiłyśmy sobie kosmetyki o wiele taniej niżby tutaj w polskich sklepach

            Skomentuj


              Odp: Zakupy w internecie

              [QUOTE=Lara5;384882]A my jednak zamawiałyśmy np kosmetyki z zagranicy Na przesyłkę się składałyśmy z koleżankami i nie wyszło tak drogo i zamówiłyśmy sobie kosmetyki o wiele taniej niżby tutaj w polskich sklepach[/QUOTE

              to zamawiacie z konkretnego sklepu? a jak z przesyłką, nie ma problemów?

              Skomentuj


                Odp: Zakupy w internecie

                też kupuję przez internet, nie lubię tych mega tłumów w sklepach

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy w internecie

                  Kotek - z przesyłką nigdy nie było problemów
                  to jest tak że nie dość że taniej to i wygodniej bo nie trzeba spędzac tyle czasu w sklepie tylko obejrzę kosmetyk czy skład Czasem kolorystycznie się moze nie udać bo w rzeczywistości może okazać się bladszy czy ciemniejszy

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy w internecie

                    Ja coraz cześciej kupuję przez internet głównie ze względu na niższe ceny. Przez internet np kupiliśmy wózek dla naszej córki i masę rzeczy dla niej. Fajne jest to, że zgodnie z prawem każdy zakup przez internet podlega 14 dniowej możłiwości zwrotu bez podania przyczyny.

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy w internecie

                      W internecie kupuję już dosłownie wszystko. Nawet odzież roboczą na stronie firmy Glovex. A jeszcze kilka lat temu kupowanie tego rodzaju odzieży było takie problematyczne...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy w internecie

                        Ja w sieci kupuję właściwie wszystko. I czas i kasę oszczędzam w taki sposób. Teraz szukając okularów przeciwsłonecznych trafiłam w to miejsce http://www.okularowy.pl/14-sloneczne...&orderway=asc# Jadę zimą w góry i bez okularów sie nie da. Wbrew pozorom zia słońce świeci bardzo ostro

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy w internecie

                          Ja się zastanawiam nad kupnem drewnianych okularów przeciwsłonecznych. Wstrzymuję się póki co, ponieważ są dość drogie.

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy w internecie

                            ja także lubię allegro

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy w internecie

                              Ja również robię zakupy na allegro. Wszystko w jednym miejscu
                              _______________-
                              http://atilla.pl/

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy w internecie

                                Ja nie ograniczam się tylko do portali aukcyjnych czy jednego sklepu, zakupy robię tam, gdzie aktualnie są fajne promocje i rabaty, a teraz w okresie przedświątecznym, spotkamy sie z tym coraz częściej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X