Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy w internecie

    No właśnie, bo się większości wydaje, że to drożej, ale można zamówić z darmową dostawą a i na dojazd do sklepu też się nie wydaje, więc zakupy on-line nie są moim zdaniem droższe.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy w internecie

      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
      A w jakch sklepach np.kupujesz? Ja jestem ciakawa takich zakupów, nigdy nie zamawiałam spożywki przez internet ale trochę powiem szczerze mnie korci

      ostatnio nawet gdzieś czytałam że allegro i inost pracują nad otworzeniem lodókomatów do odbodu zamówionej żywności, tak jak teraz paczkomaty
      frisco.pl polecam, nawet niedawno trafiłam na jakiś test, gdzie grupa ludzi sprawdza kilka sklepów i dali im najwięcej punktów ja nie narzekam, wszystko zawsze dociera świeże i na czas, można płacić kartą lub przelewem (dla mnie to ważne, bo gotówką praktycznie nie operuję), dostawa zazwyczaj jest darmowa.

      Skomentuj


        Odp: Zakupy w internecie

        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
        No właśnie wczoraj sobie przeglądałam te ezakupy w tesco i znalazłam cennik dostaw, doliczając zaoszczędzony czas nie jest wcale tak źle
        mi chyba wychodzilo cos kolo 7 zł za dojazd ale mieszkam poza Krakowiem wiec nie jest żle, ja korzystałam w awaryjnych sytuacjach z takiej formy i mi odpowiadało to i jjmka sklepowe pólki kuszą i zawsze sie wrzuci sie poza llista a jak robisz zakupy przez neta to szukasz to co Cie interesuje ino tak przynajmniej ja mam :P

        Skomentuj


          Odp: Zakupy w internecie

          Właśnie w tym cały sens aby ukazać,ze zakupy online są tańsze od tradycyjnych co chyba wszyscy doskonale wiemy. A darmowa przesyłka ze sklepów jest często uzależniona od kwoty na jaką robimy zakupy.

          Skomentuj


            Odp: Zakupy w internecie

            On line kupowaliśmy całą wyprawkę, jednak warto śledzić ceny w sklepach stacjonarnych, czasami np. ubranka, nie raz mozna natrafić na fajną promocje wyprzedaż kolekcji czy ostatnich sztuk, to samo jeśli chodzi o butelki smoczki, czasami również pojawiajac się ciekawe promocje w aptekach

            Skomentuj


              Odp: Zakupy w internecie

              ja tez wyprawke w wiekszosci kupowalam przez neta musiałam lezec wiec włojaże po sklepach w moim przypadku odpadały, a wysłanie meza samego hmm groziło moim zdenerwowaniem ze on kupił :P

              Skomentuj


                Odp: Zakupy w internecie

                ja polecam allegro i olx, tam są super ogłoszenia, ale też sklepy konkretnych marek są fajne takie jak media market itp

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy w internecie

                  Jeśli szukasz praktycznych i ładnych akcesoriów do Twojej kuchni lub domu to na pierwszą myśl przychodzi mi do głowy sklep z takimi właśnie rzeczami, mają tego dość sporo i sama spędziłam tam wiele godzin poszukując czegoś idealnego dla mnie i mojego mieszkania. Zresztą, sprawdź sama http://www.scandiloft.pl/

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy w internecie

                    Napisane przez lululaj_pl Pokaż wiadomość
                    Właśnie w tym cały sens aby ukazać,ze zakupy online są tańsze od tradycyjnych co chyba wszyscy doskonale wiemy. A darmowa przesyłka ze sklepów jest często uzależniona od kwoty na jaką robimy zakupy.
                    no właśnie wielu osobom się wydaje, że jak online to drogo, bo tylko delikatesy i drogie sklepy mają opcję dostawy, a tu nic bardziej mylnego
                    w ogóle ile promocji na majówkę ma frisco, już się cieszę na myśl, że nie bedę stać w tych korkach i kolejkach, a zakupy same do mnie przyjadą

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy w internecie

                      A co tam w promocji ciekawego na frisco? Ja to zauważyłam, że jak jest dłuższy weekend świąteczny to ludzie panikują i kupują na zapas.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy w internecie

                        Napisane przez cukierek22 Pokaż wiadomość
                        A co tam w promocji ciekawego na frisco? Ja to zauważyłam, że jak jest dłuższy weekend świąteczny to ludzie panikują i kupują na zapas.
                        To prawda;( wczoraj będąc w biedronce, zobaczyłam puste lodówki hehe jakis czas temu przed dłuższym weekendem byłam w lidlu bo czegoś mi zbrakło i było podobnie;D

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy w internecie

                          Ja robię czasami. W sumie zalezy co. Ubrania kupuję w sklepach tradycyjnych. W internecie najczęściej kupuję zabawki i gadżety. Ostatnio kupiłam naklejki na rodzinny samochód na alerodzinka.pl Polecam

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy w internecie

                            Ja wolałabym kupić coś małej niż jakieś naklejki na auto, uważam to za zbędny zakup, ale wszystko zależy zapewne również od finansów jakimi się dysponuje.

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy w internecie

                              Też zawsze wolę kupić coś dziecku niż sobie. Ostatnio wpadła mi w oko gitara i zastanawiam sie czy nie kupić córce. Od dawna mnie prosi o gitarę i chyba nadszedł czas na jej zakup Nie mam serca jej odmówić zwłaszcza, ze będąc dzieckiem też chciałam grać ale rodzice nie chcieli mi kupić

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy w internecie

                                Ja polecam stronkę Ravelo http://www.ravelo.pl/dzien-dziecka , fajne promocje na dzień dziecka, duży wybór, więc mam nadzieję, że komuś się przyda

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X