Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy w internecie

    wiesz co ja zamawialam albo z tesco albo od takiego miejscowego marketu - nigdy mi si nie zdarzylo aby dali mi cos przeterminowanego czy tego czego nie zamawialam, jak czegos z listy nie było to dzwoniono czy moga dac zamiennik wiec jak dla mnie to super sprawa teraz rzadko korzystam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy w internecie

      e to fajnie U Nas jak np na wsi szłam i kupowałam w sklepiku to dostawalam przeterminowane to tak jak by sie zamówiło to tym bardziej by wlepiali najgorszy towar.

      Skomentuj


        Odp: Zakupy w internecie

        Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
        e to fajnie U Nas jak np na wsi szłam i kupowałam w sklepiku to dostawalam przeterminowane to tak jak by sie zamówiło to tym bardziej by wlepiali najgorszy towar.
        mi też u nas zdarzyło się i to nie raz kupić po terminie rzeczy u nas w sklepie Może w marketach bardziej się takich rzeczy pilnuje i zależy im na kliencie więc o to dbają Sama mam już nawyk patrzenia na daty ważności

        Skomentuj


          Odp: Zakupy w internecie

          Nie rozumiem polityki niektórych sprzedawców z wciskaniem przeterminowanych produktów, jak to miało miejsce u Was. przecież taki klient nie wróci już do takiego sklepu. W marketach to za przeterminowane produktu odpowiedzialni sa osoby z konkretnych działów i jak się coś przeterminuje często im ich obciążąją za niedopatrzenie i nie zgłoszenie 'deathline'. Swiadomy sprzedawca nie powinien posuwać się do takich wybiegów, traci tylko kientów i ich zaufanie

          Skomentuj


            Odp: Zakupy w internecie

            Dlatego podczas zakupów spożywczych,zawsze warto zwracać uwagę na datę ważności każdego z produktów aby potem nie być rozczarowanym jak w Twoim przypadku. Generalnie sklepy internetowe oferują więcej możliwości i niższe ceny.

            Skomentuj


              Odp: Zakupy w internecie

              Oczywiście, że robię zakupy w internecie. Sprzęt kuchenny, dywan i tym podobne rzeczy. I zastanawiam się nad okularami na stronce KODANO. Znalazłam tam świetne okulary przeciwsłoneczne a ponieważ wiem, jakie oprawy mi pasują to mam wielką ochotę na tamte. Nie widziałam takich w żadnym sklepie więc najprawdopodobniej się skuszę Jedynie butów nie kupiłam nigdy- muszę mierzyć, żeby "poczuć je" na nodze.

              Skomentuj


                Odp: Zakupy w internecie

                osobiście póki co jakoś nigdy nie korzystałam z usług sklepowych oferujących przywóz do domu z zakupami spożywczymi. A na pewno to wygodne i szybkie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy w internecie

                  Jeśli masz możliwość to spróbuj, dla mnie to mega wygoda i oszczędność. Nie tracę czasu na dojazd (ani pieniędzy na paliwo), niczego nie muszę dźwigać, a to nie jest łatwe z dwójką dzieci. No i kupując przez internet, kupuję tylko to, czego potrzebuję, nic innego na półkach mnie nie kusi

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy w internecie

                    Napisane przez Dorota225 Pokaż wiadomość
                    Jeśli masz możliwość to spróbuj, dla mnie to mega wygoda i oszczędność. Nie tracę czasu na dojazd (ani pieniędzy na paliwo), niczego nie muszę dźwigać, a to nie jest łatwe z dwójką dzieci. No i kupując przez internet, kupuję tylko to, czego potrzebuję, nic innego na półkach mnie nie kusi
                    A w jakch sklepach np.kupujesz? Ja jestem ciakawa takich zakupów, nigdy nie zamawiałam spożywki przez internet ale trochę powiem szczerze mnie korci

                    ostatnio nawet gdzieś czytałam że allegro i inost pracują nad otworzeniem lodókomatów do odbodu zamówionej żywności, tak jak teraz paczkomaty

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy w internecie

                      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                      A w jakch sklepach np.kupujesz? Ja jestem ciakawa takich zakupów, nigdy nie zamawiałam spożywki przez internet ale trochę powiem szczerze mnie korci

                      ostatnio nawet gdzieś czytałam że allegro i inost pracują nad otworzeniem lodókomatów do odbodu zamówionej żywności, tak jak teraz paczkomaty
                      Ja zamawiam czasami z almy. Produkty są świeże i wcale nie takie drogie jak myślą inni... W sumie to kupuje przez Internet sporo rzeczy. Ostatnio udało mi się nawet upolować taki piękny chlebak ze stali nierdzewnej:
                      .
                      Wygląda pięknie, co?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy w internecie

                        Tak ładnie się prezentuje, ja jednak na takie gadzety to miejsca w kuchni nie mam, pieczywo chowamy do szafki. Z ciekawości musze wejść na tą Alme i zobaczyc ja te zakupy przez internet wyglądają.

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy w internecie

                          jjmkatez zakupy w tesco poprzez neta sa okiej ja zamawialam kilka razy wlasnie z tesco lub takiego miejscwego sklepu i bylam zawsze zadowolona, ja korzystalam z tej formy zakupow jak lezalam w ciazy i milam zakaz ruchu a maz akurat byl mocno zapracowany

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy w internecie

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            jjmkatez zakupy w tesco poprzez neta sa okiej ja zamawialam kilka razy wlasnie z tesco lub takiego miejscwego sklepu i bylam zawsze zadowolona, ja korzystalam z tej formy zakupow jak lezalam w ciazy i milam zakaz ruchu a maz akurat byl mocno zapracowany
                            A jak to wygląa z dostawą? Po jakim czasie od złożenia zamówienia przywożą zakupy? Płaciłaś dodatkowo za transport? Akurat Tesco by mi pasowało na takie zakupy, bo Alma to droższa jest.

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy w internecie

                              jjmkakoszt dostawy jest d 3 zł do 12 ale tak jest w Krakowie, rezerwujesz sobie date i przedzial czasowy dostawy, płacisz on line lub kartom przy odbiorze - nie mozesz zaplacic gotowkom bo kierowcy jej nie moga pobierac, jak cos Ci nie pasuje to dzien przed plaowana dostawom mozesz anulowac to zamowienie, tutaj gdzie ja mieszkam ozesz tez zamowic towar i odebrac go osobiscie oni go skompletuja i bedzie czekac wozek

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy w internecie

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                jjmkakoszt dostawy jest d 3 zł do 12 ale tak jest w Krakowie, rezerwujesz sobie date i przedzial czasowy dostawy, płacisz on line lub kartom przy odbiorze - nie mozesz zaplacic gotowkom bo kierowcy jej nie moga pobierac, jak cos Ci nie pasuje to dzien przed plaowana dostawom mozesz anulowac to zamowienie, tutaj gdzie ja mieszkam ozesz tez zamowic towar i odebrac go osobiscie oni go skompletuja i bedzie czekac wozek
                                No właśnie wczoraj sobie przeglądałam te ezakupy w tesco i znalazłam cennik dostaw, doliczając zaoszczędzony czas nie jest wcale tak źle

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X