Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sklepy internetowe a promocje

    Dużo artykułów dla dzieci i niemowląt jest też tutaj: http://bexpress.pl/pol_m_Dla-dzieci-164.html może ktoś skorzysta z promocji. Kosmetyki i chemia zachodnia, uważam, że ceny mają na prawdę bardzo w porządku.

    dyt
    - jaki model alkomatu i za ile wybrałaś? testowaliście?

    Skomentuj

    •    
         

      Dużo ubranek dziecięcych kupuję w ten sposób.
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 17-06-2014, 08:26.

      Skomentuj


        Odp: Zakupy w internecie

        Coraz więcej jest firm wyłacznie ze sklepami internetowymi, więc taka opcja robienia zakupów jest coraz popularniejsza. Kupiłam sobie ostatnio bransoletkę - jest taniej i szybciej, niż w sklepie stacjonarnym.

        Skomentuj


          Odp: Zakupy w internecie

          Zakupy w internecie są bardzo wygodne i zdecydowanie tańsze od tych w sklepach stacjonarnych. Nie kupuję wszystkiego, a jeśli już to robię, to staram się korzystać z pewnych źródeł, żeby się nie natknąć na oszustów. Tworzę biżuterię i zamawiając materiały do jej wykonania, mogę liczyć na duży wybór produktów za naprawdę hurtowe ceny. Jestem też bardzo zadowolona (pewnie jak każdy), jak dostaję bonus w postaci darmowej przesyłki. Wtedy zakupy są na 100% udane :-)

          Skomentuj


            Odp: Zakupy w internecie

            Ja kupuje w sklepie internetowym ibobo.pl duży wybór produktów, szybka wysyłka i normalne ceny. Darmowa wysyłka od 150 zł. Można również nabyć wodę koperkową na kolkę.

            Skomentuj


              Odp: Zakupy w internecie

              Ja kupuję głównie na allegro Ostatnio kusi mnie też ebay, ale trochę boję się spróbować.

              Skomentuj


                Odp: Sklepy internetowe a promocje

                super
                Last edited by taiwona; 11-02-2014, 18:34.
                http://forum.mamotoja.pl/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy w internecie

                  Oczywiście, ze robię zakupy w internecie, głównie na allegro, vinted i deezee

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy w internecie

                    Sporo promocji na ciekawe krzesła do biura (w tym obrotowe) znajdzie się w sklepie Centrum Krzeseł.
                    Generalnie warto jest sobie porównać ceny sklepów internetowych ze sklepami stacjonarnymi ponieważ różnice potrafią być znaczące.
                    Wiem ponieważ jakiś czas temu przeprowadzałam generalny remont mieszkania i wiele rzeczy zakupiłam właśnie w sieci. Udało się dzięki temu sporo zaoszczędzić.
                    http://forum.mamotoja.pl/

                    Skomentuj


                      Odp: Sklepy internetowe a promocje

                      Fajna promocja jest w tej chwili na materace Koło foam osobiście już skorzystałam więc się dziele informacją z pozostałymi koleżankami. Swoją drogą nie wiedziałam, że materace to takie skomplikowane konstrukcje są.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy w internecie

                        Napisane przez kropla Pokaż wiadomość
                        A zamawiacie spożywkę na Frisco? Dobrze zrobić tam większe zakupy przed świętami bo przyniosą je pod same drzwi i biegać między półkami nie trzeba.
                        Tak,ja zamawiam od czasu do czasu, wygoda na maksa

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy w internecie

                          Ja także przerzuciłam się na zakupy w internecie. Ogromna wygoda, dużo tańsze produkty. Ostatnio kupowałam różne rzeczy dla mojego dziecka i również się nie zawiodłam.

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy w necie

                            Ja robię zakupy w sklepie internetowym www.ibobo.pl kupuje tam najczęściej pampersy, chusteczki oraz proszki i płyny do prania.

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy w necie

                              Ja od niedawna zaczęłam kupować przez internet. Na początku po prostu się bałam. Ostatnio kupowałam kilka pościelek dla mojego synka w tym sklepie : http://poscieldzieciecakerstin.pl i jestem bardzo zadowolona

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy w internecie

                                Napisane przez natalia_caba Pokaż wiadomość
                                Ja także przerzuciłam się na zakupy w internecie. Ogromna wygoda, dużo tańsze produkty. Ostatnio kupowałam różne rzeczy dla mojego dziecka i również się nie zawiodłam.
                                No bo prawda jest taka, że pracując przez internet raz mamy ogólnopolski rynek zbytu dwa nie ponosi taki przedsiębiorca dodatkowych kosztów chociażby najmu sklepu w określonej dzielnicy. Sama całkiem niedawno szukałam tanie buty ślubne i znalazłam takie - fajna sprawa, szczególnie kiedy człowiek potrzebuje kupić coś pilnie, a nie ma za bardzo czasu skakać po sklepach i szukać tej wymarzonej rzeczy, a nie zawsze się Ona znajduje tam gdzie, akurat pojedziemy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X