Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Becikowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • bassia55
    replied
    Odp: Becikowe

    Ma to swoje plusy i minusy, z jednej strony to dobrze bo państwo nie powinno ingerować w życie kobiety a obowiązkowe wizyty u lekarza były trochę zamachem na wolność , ale jest i ten drugi aspekt, może bowiem zdarzyć się że kobiety teraz nie będą chodziły do ginekologa no bo i po co ? Wiem że odpowiedzialna kobieta na pewno jest pod stała kontrola lekarza a inna no cóż...

    Leave a comment:

  •    
       

  • FamilyTree
    replied
    Odp: Becikowe

    pieczulka co 1,5 miesiąca wizyta przy prawidłowo rozwijającej się ciąży to jest całkiem dobrze, wcale nie tak źle, biorąc pod uwagę kobiety,które w ogóle do lekarza nie chodzą.

    Leave a comment:


  • pieczulka
    replied
    Odp: Becikowe

    bo to teraz pod publiczke, przed wyborami, ilu z patologicznych rodzin to sie spodoba...
    ja jestem tez za stala opieka ginekologiczna jak pisze tree, choc mi teraz przy drugiej ciazy zdaza sie ze jestem u gina co 1,5 mies bo nie mam z kim synka zostawic.

    Leave a comment:


  • majajula
    replied
    Odp: Becikowe

    Hahaha kolejna super ustawa boże co oni jeszcze wymyslą.

    Tree dobrze gadasz Opieka ginekologiczna czyli comiesięczna wizyta a ie jedna o zgrozo

    ale powiem wam że jak rodziłam Majkę to przywieźli w nocy karetką laskę co przez całą ciąże ani razu nie była u lekarza (dodam że czekała z bólami 2 doby i miała poród posladkowy) Oj nieźle ją rógali lekarze i położne a ona w zaparte szła że dobrze się czuła to po co miała do lekarza chodzić

    Leave a comment:


  • FamilyTree
    replied
    Odp: Becikowe

    Ja byłam przeciwna ustawie, która mówiła o tym, że potrzebne będzie zaświadczenie sprzed 10 tygodnia ciąży, ale.... np. zaświadczenie, o stałej opiece ginekologa już by mi się bardziej podobało.

    Leave a comment:


  • kasiakozmin
    replied
    Odp: Becikowe

    1 wizyta? Czyli np ta w 36 tygodniu? Absurd! trzeba zrobić coś, co sprawi, że nie będzie Polki, która się nie bada w ciąży, która swoim zachowaniem antyzdrowotnym naraża życie dziecka i która myśli tylko o tym, jak tu zadbać o siebie...a nie o dziecko.

    Leave a comment:


  • ejonczyk1801
    started a topic Becikowe

    Becikowe

    Sejm znowelizował ustawę o becikowym! Kobieta musi udowodnić tylko jedna wizytę u ginekologa.
    Co wy na to?
       
Working...
X