Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Powiedz nam, w jakie gry grasz i jakie ciekawe rzeczy masz z nimi wspólnego?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Powiedz nam, w jakie gry grasz i jakie ciekawe rzeczy masz z nimi wspólnego?

    Powiedz nam, w jakie gry grasz i jakie ciekawe rzeczy masz z nimi wspólnego? Możesz komputer, możesz zwykły, ciekawy!

    #2
    Odp: Powiedz nam, w jakie gry grasz i jakie ciekawe rzeczy masz z nimi wspólnego?

    Och, wolę grać w gry komputerowe, ale też gram w gry planszowe i na ulicy, a czasem nawet erotyczne) Lubię zamówić jednego z siebie erotic massage i baw się z nim całą noc w stylu motywu, no wiesz, kiedy użyj kostiumów lub po prostu wciel się w role postaci. Nie wszyscy się z tym zgadzają, ale jest to bardzo interesujące i szczerze ekscytujące, zwłaszcza jeśli postać jest dobrze wybrana, a dziewczyna gra dobrze.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Powiedz nam, w jakie gry grasz i jakie ciekawe rzeczy masz z nimi wspólnego?

      Och, nie sądziłem, że ktoś zadaje takie pytanie, zwykle nikomu to nie interesuje, wolę grać w projekty online - СS:GO, League of Legends, ale ostatnio odkryłem świat Torchlight 2 i tak przy okazji, ciągle jestem offline , about a-level sex to naprawdę dobra rzecz, przynajmniej sposób, w jaki ją opisujesz, musisz spojrzeć i możesz to zrobić sam, ciekawy!

      Skomentuj

             
      Working...
      X