Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak poprosić o podwyżkę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak poprosić o podwyżkę

    tylko nie piszcie "normalnie, idz i popros" bo ja nie naleze do takich osob

    zastanawiam sie czy w ogole powinnam

    mieszkam i pracuje w miescie gdzie jest ok 65 tysiecy mieszkancow

    pracuje prawie dwa lata

    mam swietna szefowa fantastyczna atmosfere w pracy

    jedyne co mnie martwi to zarobki

    mam 1300 zl i odnosze wrazenie ze dostaje tylko tyle dlatego ze nie mam rodziny i dzieci, ale jak za takie zarobki utrzymac dziecko?

    moja poprzedniczka zarabiala wiecej! Ok to moja pierwsza praca, ale od czasu jak ja zaczelam to naprawde nauczylam sie sporo ugruntowalam wiedze

    pracuje w biurze rachunkowym

    wszystko na mojej glowie zarowno ksiegowanie jak i kadry i zusy oraz wszelkie biurowe sprawy

    na urlop czasu nie ma

    i wydaje mi sie ze te 1300 to malo

    jak myslicie?
  •    
       

    #2
    Odp: Jak poprosić o podwyżkę

    Bo to jest mało. Jest to pensja, która wystarcza co najwyżej na przeżycie na niższym poziomie. W większym mieście na pewno byś się za o nie utrzymała. Trzeba się szanować oraz znać swoją wartość. Idź i proś o pożyczkę koniecznie ! Na stronie jest dobry artykuł o tym tak wiec poczytaj sobie:
    http://www.postawnaswoim.pl/kariera/...em-o-podwyzce/

    Jest tam dobrze opisane jak rozmawiać o podwyżce. Wiem wiem,że nie jest to łatwe ale każdy z nas coś takiego przechodzi i nie powinnaś się wstydzić ale powinnaś otwarcie się zapytać na ile możesz liczyć.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak poprosić o podwyżkę

      Stanowczo to za mało ! Moim zdanie to wyzysk na ludziach pogadaj z szefową że zmianila sie np twoja obecna sytuacja np chcesz wziac kredt na mieszkanie czy ze nie mozesz sobie odlozyc zadnych pieniedzy bo na styk wydajesz wszytsko na zycie... Mysle ze szefowa zrozumie to bo w koncu to tez czlowiek

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak poprosić o podwyżkę

        Są różne sposoby proszenia o podwyżkę np podczas rozmowy z szefem można zadać mu pytanie "co jeszcze mogę zrobić, aby otrzymać podwyżkę". Jesli pójdziesz do niego i powiesz mi, że chcesz więcej kasy to Cię wyśmieje...
        palarnia kawy warszawa

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak poprosić o podwyżkę

          Myślę, że warto podkreślić przede wszystkim co się zrobiło dobrze, co się wnosi do firmy itp.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak poprosić o podwyżkę

            hmmm no to jest ta jedna z wielu stresujących rozmów z pracodawcą.
            Ja mam jedną zasadę, którą stosuję jeśli chcę iść do szefa po prośbę o podwyżkę, wcześniej szukam pracy zastępczej jakby szef powiedział NIE
            miałam już taką sytuację to powiedziałam ze odchodzę, za godzinę wrócił i powiedział ze dostanę tą podwyżke

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak poprosić o podwyżkę

              Bardzo trudno jest prosić szefa o podwyżkę, sporo zależy od danego szefa i to jakim jest człowiekiem. Jeżeli jest typem dyktatora, to może być ciężko, a jeżeli można z nim na luzie pogadać, to poruszenie tematu nie powinno być takim problemem. Z szefem warto rozmawiać, tylko trzeba wiedzieć jak: http://www.alces.pl/jak-rozmawiac-z-szefem/. Pozostaje tylko wierzyć w to, że da się radę i nie bać się rozmowy, chcesz przecież prosić o podwyżkę, a ją żądać. Powodzenia

              Skomentuj

                     
              Working...
              X