Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uwielbiam słodycze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

    jjmka bo Twoja Maja to prawdziwa kobitka zmienną jest , Zosia tak jak Wam pisałam je grejfruty ale ona wogole lubi kwasniejsze rzeczy - kocha tez ogorki kiszone :P, moja panna tez duzo na wygląd bierze jesli cos z wyglądu jej nie odpowie to nie zje ;/

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      jjmka bo Twoja Maja to prawdziwa kobitka zmienną jest , Zosia tak jak Wam pisałam je grejfruty ale ona wogole lubi kwasniejsze rzeczy - kocha tez ogorki kiszone :P, moja panna tez duzo na wygląd bierze jesli cos z wyglądu jej nie odpowie to nie zje ;/
      Tak to mają czasem dzieci ,zresztą dorośli też
      Marzena - pryncypałki to ja też uwielbiam ale wolę ciemne jakoś chociaż zjem wszystkie A mnie teraz nosi na słodkie (trudne dni ) i zajadam chodzę z pokoju do kuchni :/

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        jjmka bo Twoja Maja to prawdziwa kobitka zmienną jest , Zosia tak jak Wam pisałam je grejfruty ale ona wogole lubi kwasniejsze rzeczy - kocha tez ogorki kiszone :P, moja panna tez duzo na wygląd bierze jesli cos z wyglądu jej nie odpowie to nie zje ;/
        hehe no tak jak prawdziwa kobietka
        ogórki kiszone też lubi zajadać, ale ostatnio to ma wkrętkę na gumy Mamby, jak tylko wracamy ze żłobka do domu to juz od progu woła, 'mamunia poszę bumę' kurde jak prosi to przeważnie zawsze na mnie działa i daję, wrrrr

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

          W końcu kobieta zmienną jest Ostatnio babcia kupiła po batonie a synek grzecznie mnie pyta czy może zjeść ?
          Za mną teraz to coś chodzi może ciasto z masą Karpatka ? Zjadłabym wszystko...

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

            Karpatkę tez bym zjadła ale za dużo po niej zmywania, a dzisiaj się relaksuję i odpoczywam może jakieś muffiny upiekę później bo to szybko i czysto

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

              Ja się zaraz za szarlotkę wezmę ale też jest z taką masą budyniową Pyszna ale w ogóle słodkie tak za mną chodzi że wytrzymać nie mogę

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                hehe no tak jak prawdziwa kobietka
                ogórki kiszone też lubi zajadać, ale ostatnio to ma wkrętkę na gumy Mamby, jak tylko wracamy ze żłobka do domu to juz od progu woła, 'mamunia poszę bumę' kurde jak prosi to przeważnie zawsze na mnie działa i daję, wrrrr
                eh ja słodko moja Zosia jeszcze tych mam nie jadla nigdy, statnio dostala od meza draza m&m's i posmakowaly jej bardzo - i wziela sbe z szafki cale opakowanie w czwartek -ja powiedzialam ze nie wolno -poszla do pokoju z opakowaniem - mysle nie otwrzy = otworzyla jakims udem - i sie rozplakala bo nie mogla wziasc = i co matka zmiekala widzac lzy i dala sztuk trzy

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                Ja się zaraz za szarlotkę wezmę ale też jest z taką masą budyniową Pyszna ale w ogóle słodkie tak za mną chodzi że wytrzymać nie mogę
                ja o zadnych z masami plackow nie zjem - nie lubie jakos

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                  [QUOTE=27otsifem;372221]eh ja słodko moja Zosia jeszcze tych mam nie jadla nigdy, statnio dostala od meza draza m&m's i posmakowaly jej bardzo - i wziela sbe z szafki cale opakowanie w czwartek -ja powiedzialam ze nie wolno -poszla do pokoju z opakowaniem - mysle nie otwrzy = otworzyla jakims udem - i sie rozplakala bo nie mogla wziasc = i co matka zmiekala widzac lzy i dala sztuk trzy

                  Justyna a jak często Twoja Zosia je słodycze? Często jej dajesz, bo mi się wydaje że za miękka jestem w tej kwestii, i widze że ona już zna sposoby żeby mnie podejść

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                    wiesz cio Zosia dostaje tak co jakis czas - u nas jest ten problem ze maz lubi slodkie i wiem ze jej daje cos niecos podgrysc jak nie widze , Zosia duzo rzeczy nie zje z slodkich rzeczy -ostatnio tesciowa dala jej ptasie mleczko - tak ugryzła milimetr i Zosia stwierdziła ze bee jest - jej jak cos na wyglad nie podejdzie to nie zje, staram sie jej dawac niby slodkie rzeczy jak wafle słodzone stewia, zje mi tez wafle ryzowe czy mace - ale ja to jem i moja szwagierka wiec ona to widzi i nasladuje, a w kwestii slodyczy to hmmlubi kinderki i tego by zjadla troszke i to chowa jej jak tylko dostanie bo wiem ze lubi

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                      otsifem masistych nie lubisz ? nie wiesz co tracisz Ale mój kolega ma to samo biszkopt sam zje albo kruche lubi ale z masą nie tknie
                      Zaraz po śniadaniu bierzemy się za szarlotkę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        wiesz cio Zosia dostaje tak co jakis czas - u nas jest ten problem ze maz lubi slodkie i wiem ze jej daje cos niecos podgrysc jak nie widze , Zosia duzo rzeczy nie zje z slodkich rzeczy -ostatnio tesciowa dala jej ptasie mleczko - tak ugryzła milimetr i Zosia stwierdziła ze bee jest - jej jak cos na wyglad nie podejdzie to nie zje, staram sie jej dawac niby slodkie rzeczy jak wafle słodzone stewia, zje mi tez wafle ryzowe czy mace - ale ja to jem i moja szwagierka wiec ona to widzi i nasladuje, a w kwestii slodyczy to hmmlubi kinderki i tego by zjadla troszke i to chowa jej jak tylko dostanie bo wiem ze lubi
                        jezu to masz dobrze, moja ptasiego mleczka to by całą wartwę zjadła jakby sie jej dało, codziennie się dopomina albo gumy albo czekolady, straszny łasuch jest.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                          sama ptasie mleczko całe bym opróżniła Teraz się pocieszam i piję cappucino a do tego ciasto Zawsze tak po niedzielnym obiedzie to coś słodkiego się chce
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                            Lara smacznie wyglada nio masiaste ciasta mi nie odpowiadaja, tak szczerze to ja jakos za ciastami to nie jestem - tak troszku zjem lubie drozdzowe, albo ucierane to u mojej tesciowej w niedziele nie jedza sniadanie tylko ciasto plus kawa - ja oczywiscie z Zosia wylamalismy sie z tej tradycji hehe

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              sama ptasie mleczko całe bym opróżniła Teraz się pocieszam i piję cappucino a do tego ciasto Zawsze tak po niedzielnym obiedzie to coś słodkiego się chce
                              Lara ale narobiłaś smaku, ja to jestem łasuch na słodycze, a ciasta takiego domowego to już dawno nie jadłam, sama rzadko piekę, nie wyniosłam z domu tradycji że ciasto musi byc na każda niedziele

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Jakie sa Wasze ulubione słodycze

                                ja nie umim za bardzo piec ciast tak szczerze powiedzawszy az wstyd sie przyznac - ale u mojej tesciowej placek na niedziele musi byc

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X